Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės), Data: 2009-02-07, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07  
 1  Gintarė Bilvardaitė 
 Goda Krivonosovaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė      
 16  Greta Palubinskytė 
 Greta Urbonaitė 
  21:4 [12']      
  [162] 15:15   G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė    
 9  Neringa Gaižutytė 
 Gerda Obelieniutė 
    21:12 [11']    
[148] 14:30   N.Gaižutytė, G.Obelieniutė      
 8  Ugnė Bernotaitė 
 Lilija Genutytė 
  21:14 [12']      
    [187] 16:15   G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė  
 5  Monika Juškytė 
 Brigita Ravinkaitė 
      21:19 [14']  
[149] 14:30   M.Juškytė, B.Ravinkaitė      
 12  Toma Kisieliūtė 
 Aušra Vaičiulytė 
  21:11 [10']      
  [163] 15:15   M.Juškytė, B.Ravinkaitė    
 13  Monika Ruzgailaitė 
 Valdonė Besanaitė 
    21:4 [6']    
[150] 14:45   M.Ruzgailaitė, V.Besanaitė      
 4  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
  21:15       1-a vieta
      [205] 17:00   R.Petraitytė, I.Gaidė
 3  Rusnė Petraitytė 
 Ieva Gaidė 
        21:14 [12']
[151] 14:45   R.Petraitytė, I.Gaidė      
 14  Monika Augustaitytė 
 Samanta Drungilaitė 
  21:2 [9']      
  [164] 15:15   R.Petraitytė, I.Gaidė    
 11  Greta Juozonytė 
 Karolina Šadbaraitė 
    21:18 [9']    
[152] 14:45   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė      
 6  Emilija Letinauskaitė 
 Emilija Rentauskaitė 
  21:7 [12']      
    [188] 16:15   R.Petraitytė, I.Gaidė  
 7  Laura Daunytė 
 Kristina Žalandauskaitė 
      21:15 [14']  
[153] 14:45   L.Daunytė, K.Žalandauskaitė      
 10  Vakarė Šiukštaitė 
 Deimantė Ubytė 
  21:2 [9']      
  [165] 15:15   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 15  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
    21:18 [15']    
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 2  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:19 [15']    M.Juškytė, B.Ravinkaitė   3-a vieta
      [206] 17:00   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė
       D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   21:15 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Gaižutytė, G.Obelieniutė    
    [189] 16:15   N.Gaižutytė, G.Obelieniutė  
     M.Ruzgailaitė, V.Besanaitė   21:15 [13']   5-a vieta
      [207] 17:00   N.Gaižutytė, G.Obelieniutė
     E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė     24:22 [14']
    [190] 16:15   L.Daunytė, K.Žalandauskaitė  
     L.Daunytė, K.Žalandauskaitė   21:15 [12']  
         
         
       M.Ruzgailaitė, V.Besanaitė   7-a vieta
      [208] 17:00   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė
       E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė   21:13 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Palubinskytė, G.Urbonaitė      
   U.Bernotaitė, L.Genutytė    
   U.Bernotaitė, L.Genutytė   21:17 [24']    
    [193] 16:30   U.Bernotaitė, L.Genutytė  
   T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė     21:15  
  [168] 15:30   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   21:14 [12']     9-a vieta
      [212] 17:15   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė
   M.Augustaitytė, S.Drungilaitė       21:14 [10']
  [169] 15:30   M.Augustaitytė, S.Drungilaitė    
   G.Juozonytė, K.Šadbaraitė   21:15 [5']    
    [194] 16:30   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė  
   V.Šiukštaitė, D.Ubytė     21:10  
   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė   21:8 [11']    
         
       J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   11-a vieta
      [213] 17:15   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė
       M.Augustaitytė, S.Drungilaitė   21:15 [11']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Palubinskytė, G.Urbonaitė    
     G.Palubinskytė, G.Urbonaitė  
     T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė   22:20 [14']   13-a vieta
      [214] 17:15   G.Juozonytė, K.Šadbaraitė
     G.Juozonytė, K.Šadbaraitė     21:9 [9']
     G.Juozonytė, K.Šadbaraitė  
     V.Šiukštaitė, D.Ubytė   22:20 [16']  
         
         
       T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė   15-a vieta
       T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė
       V.Šiukštaitė, D.Ubytė   21:10 [16']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 110 111 
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.