Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti, Data: 2009-02-16, Vieta: Kretinga  
Grupė- U-19 E, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-02-16 2009-02-16 2009-02-16 2009-02-16  
 1  Emilija Letinauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Letinauskaitė      
 16       ->      
  [13] 11:00   E.Letinauskaitė    
 9  Ugnė Trakimaitė      21:10  21:12 [15']    
[1] 10:00   V.Besanaitė      
 8  Valdonė Besanaitė    21:18 [8']      
    [26] 12:00   E.Letinauskaitė  
 5  Emilija Rentauskaitė        21:19  21:18 [20']  
[2] 10:00   E.Rentauskaitė      
 12  Simona Endriužytė    21:11 [6']      
  [14] 11:00   G.Narvilaitė    
 13  Gintarė Beniušytė      21:16  21:7 [17']    
[3] 10:00   G.Narvilaitė      
 4  Gabija Narvilaitė    21:4 [4']       1-a vieta
      [40] 13:00   R.Aleksevičiūtė
 3  Monika Ruzgailaitė          22:20  21:7 [19']
[4] 10:00   M.Ruzgailaitė      
 14  Joana Milašiūtė    21:4 [4']      
  [15] 11:00   M.Ruzgailaitė    
 11  Aušrinė Kaulickytė      21:6  21:5 [14']    
[5] 10:20   U.Graužinytė      
 6  Ugnė Graužinytė    26:24 [11']      
    [27] 12:00   R.Aleksevičiūtė  
 7  Deimantė Sandaraitė        21:11  21:8 [17']  
[6] 10:20   D.Sandaraitė      
 10  Monika Jockutė    21:15 [12']      
  [16] 11:00   R.Aleksevičiūtė    
 15  Giedrė Budrevičiūtė      21:5  21:6 [19']    
[7] 10:20   R.Aleksevičiūtė      
 2  Rebeka Aleksevičiūtė    21:1 [8']    G.Narvilaitė   3-a vieta
      [41] 13:20   G.Narvilaitė
       M.Ruzgailaitė   7:21  21:14  21:16 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Besanaitė    
    [28] 12:00   E.Rentauskaitė  
     E.Rentauskaitė   21:10  19:21  21:14 [29']   5-a vieta
      [42] 13:20   E.Rentauskaitė
     U.Graužinytė     21:12  21:6 [16']
    [29] 12:20   U.Graužinytė  
     D.Sandaraitė   21:16  21:18 [18']  
         
         
       V.Besanaitė   7-a vieta
      [43] 13:20   V.Besanaitė
       D.Sandaraitė   21:5  21:3 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Trakimaitė    
   U.Trakimaitė   ->    
    [30] 12:20   S.Endriužytė  
   S.Endriužytė     21:10  21:16 [20']  
  [17] 11:20   S.Endriužytė    
   G.Beniušytė   21:3  21:3 [16']     9-a vieta
      [44] 13:20   S.Endriužytė
   J.Milašiūtė       21:18  20:22  24:22 [36']
  [18] 11:20   J.Milašiūtė    
   A.Kaulickytė   21:17  21:15 [21']    
    [31] 12:20   J.Milašiūtė  
   M.Jockutė     21:8  21:13 [19']  
  [19] 11:20   G.Budrevičiūtė    
   G.Budrevičiūtė   25:23  20:22  21:14 [37']    
         
       U.Trakimaitė   11-a vieta
      [45] 13:40   U.Trakimaitė
       G.Budrevičiūtė   21:11  21:9 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Beniušytė  
     G.Beniušytė   ->   13-a vieta
      [46] 13:40   A.Kaulickytė
     A.Kaulickytė     21:11  21:16 [24']
    [32] 12:20   A.Kaulickytė  
     M.Jockutė   21:16  13:21  21:18 [31']  
         
         
        15-a vieta
       M.Jockutė
       M.Jockutė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 110 111 
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.