Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas), Data: 2009-03-01, Vieta: Kauno "Drobės" sporto salė  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Povilas Bartušis 
 Emilija Liočaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, E.Liočaitė      
 16       ->      
   P.Bartušis, E.Liočaitė    
 9         21:6  21:13    
 V.Paulauskas, I.Gaidė      
 8   Valdas Paulauskas 
 Ieva Gaidė 
  ->      
     P.Bartušis, E.Liočaitė  
 5   Laimonas Vaškevičius 
 Laima Patašienė 
      21:12  21:18  
 L.Vaškevičius, L.Patašienė      
 12       ->      
   T.Liorančas, J.Dimšaitė    
 13         21:17  21:14    
 T.Liorančas, J.Dimšaitė      
 4   Tautvydas Liorančas 
 Justina Dimšaitė 
  ->       1-a vieta
       P.Bartušis, E.Liočaitė
 3   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
        21:16  21:16
 L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 14       ->      
   L.Litvinas, E.Noreikaitė    
 11         21:16  21:15    
 Š.Atkočiūnas, V.Špelverytė      
 6   Šarūnas Atkočiūnas 
 Vaida Špelverytė 
  ->      
     M.Prevelis, I.Starevičiutė  
 7   Arūnas Morkūnas 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:19  21:19  
 A.Morkūnas, A.Pikčilingienė      
 10   Valdas Giedraitis 
 Angelė Liepuonienė 
  21:12  21:13      
   M.Prevelis, I.Starevičiutė    
 15         21:15  21:15    
 M.Prevelis, I.Starevičiutė      
 2   Martynas Prevelis 
 Indrė Starevičiutė 
  ->    T.Liorančas, J.Dimšaitė   3-a vieta
       L.Litvinas, E.Noreikaitė
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:13  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Paulauskas, I.Gaidė    
     L.Vaškevičius, L.Patašienė  
     L.Vaškevičius, L.Patašienė   21:18  21:13   5-a vieta
       Š.Atkočiūnas, V.Špelverytė
     Š.Atkočiūnas, V.Špelverytė     19:21  21:19  22:20
     Š.Atkočiūnas, V.Špelverytė  
     A.Morkūnas, A.Pikčilingienė   16:21  21:19  21:18  
         
         
       V.Paulauskas, I.Gaidė   7-a vieta
       A.Morkūnas, A.Pikčilingienė
       A.Morkūnas, A.Pikčilingienė   21:11  21:10
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       V.Giedraitis, A.Liepuonienė
        ->
   .    
    ->    
     V.Giedraitis, A.Liepuonienė  
   V.Giedraitis, A.Liepuonienė     ->  
   V.Giedraitis, A.Liepuonienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.