Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga), Data: 2009-03-07, Vieta: Kretinga  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
   E.Slušnys      
 17   Evaldas Grušeckis      21:3  21:1 [11']      
 E.Grušeckis        
 16   Markas Vičiulis    21:6  21:9 [12']        
     E.Slušnys    
 9   Gražvydas Eglinas        21:8  21:13 [10']    
 G.Eglinas        
 24       ->        
   G.Eglinas      
 25         21:17  16:21  21:19 [25']      
 S.Viskontas        
 8   Simas Viskontas    ->        
       E.Slušnys  
 5   Ernestas Dima          21:10  21:14 [11']  
 E.Dima        
 28       ->        
   E.Dima      
 21         21:11  21:5 [14']      
 T.Stankus        
 12   Tomas Stankus    ->        
     L.Kontrimas    
 13  Žaidėjas Pašalintas        21:12  21:5 [12']    
 Ž.Pašalintas        
 20       ->        
   L.Kontrimas      
 29         21:2  21:0 [9']      
 L.Kontrimas        
 4   Lukas Kontrimas    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3   Edvinas Jakubauskas            21:17  21:13 [19']
 E.Jakubauskas        
 30       ->        
   E.Jakubauskas      
 19         21:2  21:3 [14']      
 E.Gelminauskas        
 14   Egidijus Gelminauskas    ->        
     E.Jakubauskas    
 11   Rolandas Butkus        21:10  21:5 [15']    
 R.Butkus        
 22       ->        
   M.Gaidjurgis      
 27         21:5  21:7 [16']      
 M.Gaidjurgis        
 6   Martynas Gaidjurgis    ->        
       S.Šaltmeris  
 7   Giedrius Dima          21:10  21:12 [19']  
 G.Dima        
 26       ->        
   G.Dima      
 23         21:7  21:17 [16']      
 L.Raišis        
 10   Laurynas Raišis    ->        
     S.Šaltmeris    
 15   Aurelijus Šiukšteris        21:10  21:8 [14']    
 A.Šiukšteris        
 18       ->      L.Kontrimas   3-a vieta
   S.Šaltmeris    L.Kontrimas
 31         21:1  21:5 [12']    E.Jakubauskas   19:21  21:15  21:16 [33']
 S.Šaltmeris        
 2   Saulius Šaltmeris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Eglinas    
       E.Dima  
       E.Dima   21:8  21:13 [18']   5-a vieta
         E.Dima
       M.Gaidjurgis     16:21  21:15  21:8 [26']
       G.Dima  
       G.Dima   19:21  21:13  21:19 [29']  
           
           
         G.Eglinas   7-a vieta
         M.Gaidjurgis
         M.Gaidjurgis   21:12  21:14 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Grušeckis      
     E.Grušeckis    
     S.Viskontas   21:19  25:23 [20']    
       E.Grušeckis  
     T.Stankus     21:13  21:12 [17']  
     T.Stankus    
     Ž.Pašalintas   21:16  21:18 [17']     9-a vieta
       
     E.Gelminauskas       ->
     R.Butkus    
     R.Butkus   21:17  21:16 [19']    
       L.Raišis  
     L.Raišis     21:6  21:8 [1']  
     L.Raišis    
     A.Šiukšteris   21:5  21:6 [6']    
           
         T.Stankus   11-a vieta
       
         R.Butkus   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Viskontas    
       S.Viskontas  
       Ž.Pašalintas   21:2  21:8 [15']   13-a vieta
         S.Viskontas
       E.Gelminauskas     21:5  21:4 [18']
       E.Gelminauskas  
       A.Šiukšteris   21:23  21:16  21:16 [27']  
           
           
         Ž.Pašalintas   15-a vieta
         Ž.Pašalintas
    Dėl 17-32 vietos      A.Šiukšteris   21:12  21:10 [20']
         
   M.Vičiulis      
   M.Vičiulis   ->      
     M.Vičiulis    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Vičiulis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         M.Vičiulis
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.