Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmės taurė - 2009, Data: 2009-03-12, Vieta: Kelmė  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 48, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-32 vietos          
 G.Krivonosovaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   G.Krivonosovaitė        
 33   Deimantė Adomaitytė      21:2 [9']        
 D.Adomaitytė          
 32   Gintarė Beniušytė    21:3 [7']     Dėl 1-8 vietos      
     B.Ravinkaitė      
 17   Brigita Ravinkaitė        23:21 [14']      
 B.Ravinkaitė          
 48   Milda Chochrekova    21:12 [9']          
   B.Ravinkaitė        
 49         21:10 [13']        
 E.Rentauskaitė          
 16   Emilija Rentauskaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
       E.Samuilytė    
 9   Laura Daunytė          21:14 [11']    
 L.Daunytė          
 56       ->          
   L.Daunytė        
 41   Inesa Radavičiūtė      21:15 [11']        
 V.Besanaitė          
 24   Valdonė Besanaitė    21:15 [10']          
     E.Samuilytė      
 25   Lilija Genutytė        21:10 [8']      
 L.Genutytė          
 40   Greta Gečaitė    21:17 [11']          
   E.Samuilytė        
 57         21:12 [12']        
 E.Samuilytė          
 8   Eimantė Samuilytė    ->         Dėl 1-2 vietos  
         E.Samuilytė  
 5   Monika Juškytė            21:11 [12']  
 M.Juškytė          
 60       ->          
   M.Juškytė        
 37   Karolina Talmontaitė      21:6 [11']        
 K.Talmontaitė          
 28   Dominyka Rimkutė    21:9 [11']          
     M.Juškytė      
 21   Deimantė Sandaraitė        22:20 [12']      
 D.Sandaraitė          
 44   Evelina Kliknaitė    21:6 [9']          
   K.Šadbaraitė        
 53         21:11 [9']        
 K.Šadbaraitė          
 12   Karolina Šadbaraitė    ->          
       L.Bagdonaitė    
 13   Kristina Žalandauskaitė          21:17 [11']    
 K.Žalandauskaitė          
 52       ->          
   K.Žalandauskaitė        
 45   Deimantė Gedvilaitė      21:7 [11']        
 E.Zavadskytė          
 20   Eglė Zavadskytė    21:6 [12']          
     L.Bagdonaitė      
 29   Joana Milašiūtė        21:16 [13']      
 G.Povilaitytė          
 36   Gintarė Povilaitytė    21:8 [10']          
   L.Bagdonaitė        
 61         21:9 [13']        
 L.Bagdonaitė          
 4   Loreta Bagdonaitė    ->           1-a vieta
           E.Šiušytė
 3   Gabrielė Janušonytė              21:17  21:11 [18']
 G.Janušonytė          
 62       ->          
   G.Janušonytė        
 35   Gintarė Vaitkutė      21:7 [10']        
 G.Vaitkutė          
 30   Giedrė Budrevičiūtė    21:7 [8']          
     G.Janušonytė      
 19   Ugnė Graužinytė        21:7 [8']      
 I.Šubinaitė          
 46   Ivona Šubinaitė    24:22 [13']          
   M.Ruzgailaitė        
 51         21:6 [9']        
 M.Ruzgailaitė          
 14   Monika Ruzgailaitė    ->          
       D.Dragūnaitė    
 11   Rebeka Aleksevičiūtė          21:19 [18']    
 R.Aleksevičiūtė          
 54       ->          
   R.Aleksevičiūtė        
 43   Vaidotė Vaitkevičiūtė      21:8 [13']        
 A.Vaičiulytė          
 22   Aušra Vaičiulytė    21:9 [8']          
     D.Dragūnaitė      
 27   Edvina Gusarovaitė        21:12 [12']      
 E.Gusarovaitė          
 38   Monika Jockutė    21:9 [11']          
   D.Dragūnaitė        
 59         21:12 [11']        
 D.Dragūnaitė          
 6   Dominyka Dragūnaitė    ->          
         E.Šiušytė  
 7   Emilija Letinauskaitė            21:17 [21']  
 E.Letinauskaitė          
 58       ->          
   E.Letinauskaitė        
 39   Eivina Radzevičiūtė      21:9 [9']        
 E.Radzevičiūtė          
 26   Ugnė Vaitkevičiūtė    21:16 [13']          
     E.Šiušytė      
 23   Greta Palubinskytė        21:18 [12']      
 L.Kupstaitė          
 42   Laura Kupstaitė    21:13 [12']          
   E.Šiušytė        
 55         21:9 [11']        
 E.Šiušytė          
 10   Evelina Šiušytė    ->          
       E.Šiušytė    
 15   Gabija Narvilaitė          21:13 [9']    
 G.Narvilaitė          
 50       ->        L.Bagdonaitė   3-a vieta
   G.Narvilaitė      D.Dragūnaitė
 47   Deimilė Poškevičiūtė      21:9 [10']      D.Dragūnaitė   21:9  21:9 [17']
 U.Bernotaitė          
 18   Ugnė Bernotaitė    21:3 [9']          
     G.Bilvardaitė      
 31   Aušrinė Kaulickytė        21:18 [12']      
 S.Narbutaitė          
 34   Simona Narbutaitė    21:4 [11']          
   G.Bilvardaitė        
 63         21:7 [8']        
 G.Bilvardaitė          
 2   Gintarė Bilvardaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         B.Ravinkaitė    
         B.Ravinkaitė  
         M.Juškytė   21:10 [15']   5-a vieta
           G.Janušonytė
         G.Janušonytė     25:23 [16']
         G.Janušonytė  
         G.Bilvardaitė   21:13 [14']  
             
             
           M.Juškytė   7-a vieta
         
           G.Bilvardaitė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Krivonosovaitė      
       G.Krivonosovaitė    
       L.Daunytė   21:6 [12']    
         G.Krivonosovaitė  
       K.Šadbaraitė     21:16 [9']  
       K.Žalandauskaitė    
       K.Žalandauskaitė   21:4 [12']     9-a vieta
           G.Krivonosovaitė
       M.Ruzgailaitė       21:11 [12']
       R.Aleksevičiūtė    
       R.Aleksevičiūtė   21:14 [10']    
         R.Aleksevičiūtė  
       E.Letinauskaitė     21:10 [11']  
       E.Letinauskaitė    
       G.Narvilaitė   21:19 [12']    
             
           K.Žalandauskaitė   11-a vieta
         
           E.Letinauskaitė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         L.Daunytė    
         
         K.Šadbaraitė   ->   13-a vieta
         
         M.Ruzgailaitė     ->
         
         G.Narvilaitė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     D.Adomaitytė        
     E.Rentauskaitė      
     E.Rentauskaitė   21:14 [11']      
       E.Rentauskaitė    
     V.Besanaitė     21:13 [14']    
     L.Genutytė      
     L.Genutytė   21:5 [6']      
         E.Rentauskaitė  
     K.Talmontaitė       21:13 [18']  
     K.Talmontaitė      
     D.Sandaraitė   21:11 [9']      
       K.Talmontaitė    
     E.Zavadskytė     23:21 [15']    
     E.Zavadskytė      
     G.Povilaitytė   21:16 [11']       17-a vieta
           L.Kupstaitė
     G.Vaitkutė         21:15 [11']
     G.Vaitkutė      
     I.Šubinaitė   21:10 [11']      
       A.Vaičiulytė    
     A.Vaičiulytė     21:12 [13']    
     A.Vaičiulytė      
     E.Gusarovaitė   21:8 [9']      
         L.Kupstaitė  
     E.Radzevičiūtė       21:15 [16']  
     L.Kupstaitė      
     L.Kupstaitė   21:4 [9']      
       L.Kupstaitė    
     U.Bernotaitė     21:13 [11']    
     U.Bernotaitė      
     S.Narbutaitė   21:6 [8']    K.Talmontaitė   19-a vieta
         
           A.Vaičiulytė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         L.Genutytė    
         
         E.Zavadskytė   ->   21-a vieta
         
         G.Vaitkutė     ->
         
         U.Bernotaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       D.Adomaitytė      
       D.Adomaitytė    
       V.Besanaitė   21:11 [10']    
         
       D.Sandaraitė     ->  
       D.Sandaraitė    
       G.Povilaitytė   22:20 [12']     25-a vieta
         
       I.Šubinaitė       ->
       E.Gusarovaitė    
       E.Gusarovaitė   21:13 [10']    
         
       E.Radzevičiūtė     ->  
       S.Narbutaitė    
       S.Narbutaitė   21:11 [8']    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
         V.Besanaitė    
         
         G.Povilaitytė   ->   29-a vieta
         
         I.Šubinaitė     ->
         
         E.Radzevičiūtė   ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   G.Beniušytė        
   G.Beniušytė   ->        
     M.Chochrekova      
   M.Chochrekova     21:19 [13']      
   M.Chochrekova        
    ->        
       M.Chochrekova    
        21:17 [12']    
   I.Radavičiūtė        
   I.Radavičiūtė   ->        
     G.Gečaitė      
   G.Gečaitė     21:12 [9']      
   G.Gečaitė        
    ->        
         M.Chochrekova  
          21:10 [13']  
   D.Rimkutė        
   D.Rimkutė   ->        
     D.Rimkutė      
   E.Kliknaitė     21:3 [10']      
   E.Kliknaitė        
    ->        
       D.Rimkutė    
        21:13 [12']    
   D.Gedvilaitė        
   D.Gedvilaitė   ->        
     J.Milašiūtė      
   J.Milašiūtė     21:12 [10']      
   J.Milašiūtė        
    ->         33-a vieta
           U.Vaitkevičiūtė
            21:15 [10']
   G.Budrevičiūtė        
   G.Budrevičiūtė   ->        
     G.Budrevičiūtė      
   U.Graužinytė     21:19 [12']      
   U.Graužinytė        
    ->        
       V.Vaitkevičiūtė    
        21:17 [12']    
   V.Vaitkevičiūtė        
   V.Vaitkevičiūtė   ->        
     V.Vaitkevičiūtė      
   M.Jockutė     21:19 [10']      
   M.Jockutė        
    ->        
         U.Vaitkevičiūtė  
          21:13 [11']  
   U.Vaitkevičiūtė        
   U.Vaitkevičiūtė   ->        
     U.Vaitkevičiūtė      
   G.Palubinskytė     21:17 [12']      
   G.Palubinskytė        
    ->        
       U.Vaitkevičiūtė    
        21:10 [10']    
   D.Poškevičiūtė        
   D.Poškevičiūtė   ->      D.Rimkutė   35-a vieta
     A.Kaulickytė  
   A.Kaulickytė     21:15 [12']    V.Vaitkevičiūtė   ->
   A.Kaulickytė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         G.Gečaitė    
         G.Gečaitė  
         J.Milašiūtė   21:10 [6']   37-a vieta
         
         G.Budrevičiūtė     ->
         A.Kaulickytė  
         A.Kaulickytė   21:17 [7']  
             
           J.Milašiūtė   39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos    G.Budrevičiūtė   ->
       G.Beniušytė      
       G.Beniušytė    
       I.Radavičiūtė   21:16 [14']    
         G.Beniušytė  
       E.Kliknaitė     21:12 [11']  
       E.Kliknaitė    
       D.Gedvilaitė   21:5 [10']     41-a vieta
         
       U.Graužinytė       ->
       U.Graužinytė    
       M.Jockutė   21:7 [11']    
         U.Graužinytė  
       G.Palubinskytė     21:18 [9']  
       G.Palubinskytė    
       D.Poškevičiūtė   21:11 [12']    
             
           E.Kliknaitė   43-a vieta
         
           G.Palubinskytė   ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
         I.Radavičiūtė    
         I.Radavičiūtė  
         D.Gedvilaitė   21:8 [10']   45-a vieta
         
         M.Jockutė     ->
         D.Poškevičiūtė  
         D.Poškevičiūtė   21:14 [12']  
             
             
           D.Gedvilaitė   47-a vieta
         
           M.Jockutė   ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.