Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius), Data: 2009-03-06, Vieta: Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 36, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin    Dėl 1-32 vietos          
 A.Plavin          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   A.Plavin        
 33   Artūras Karsokas      21:1        
 J.Jurašas          
 32   Jurijus Jurašas    21:14     Dėl 1-8 vietos      
     A.Plavin      
 17   Daniel Obdula        21:2      
 D.Obdula          
 48       ->          
   D.Obdula        
 49         21:17        
 M.Žiemininkas          
 16   Marius Žiemininkas    ->       Dėl 1-4 vietos    
       A.Plavin    
 9   Lukas Andriūšis          21:3    
 L.Andriūšis          
 56       ->          
   L.Andriūšis        
 41         21:5        
 T.Urbšas          
 24   Titas Urbšas    ->          
     L.Andriūšis      
 25   Rokas Minderis        21:17      
 R.Minderis          
 40       ->          
   D.Ancuta        
 57         21:4        
 D.Ancuta          
 8   Dominykas Ancuta    ->         Dėl 1-2 vietos  
         A.Plavin  
 5   Mykolas Šermukšnis            21:3  
 M.Šermukšnis          
 60       ->          
   M.Šermukšnis        
 37         21:3        
 A.Šostak          
 28   Artur Šostak    ->          
     M.Šermukšnis      
 21   Emilis Prelgauskas        21:6      
 E.Prelgauskas          
 44       ->          
   E.Prelgauskas        
 53         21:18        
 P.Jaščemskas          
 12   Paulius Jaščemskas    ->          
       M.Šermukšnis    
 13   Aleksandr Vnukov          21:19    
 A.Vnukov          
 52       ->          
   A.Vnukov        
 45         21:16        
 J.Šulcas          
 20   Juras Šulcas    ->          
     M.Golubevas      
 29   Gabrielius Rusteika        21:7      
 G.Rusteika          
 36   Radoslav Kuleš    21:4          
   M.Golubevas        
 61         21:0        
 M.Golubevas          
 4   Michailas Golubevas    ->           1-a vieta
           A.Plavin
 3   Augustinas Narkis              21:10
 A.Narkis          
 62       ->          
   A.Narkis        
 35   Edvard Mackevič      21:6        
 J.Mickus          
 30   Jokūbas Mickus    21:5          
     A.Narkis      
 19   Andrėj Medvedev        21:6      
 A.Medvedev          
 46       ->          
   J.Kneita        
 51         21:8        
 J.Kneita          
 14   Jonas Kneita    ->          
       A.Melnik    
 11   Simonas Jocys          21:18    
 S.Jocys          
 54       ->          
   S.Jocys        
 43         21:14        
 K.Rybakov          
 22   Kiril Rybakov    ->          
     A.Melnik      
 27   Artūr Dubovik        21:9      
 A.Dubovik          
 38       ->          
   A.Melnik        
 59         21:3        
 A.Melnik          
 6   Aleksandr Melnik    ->          
         K.Bartoševičius  
 7   Rytis Šilinga            21:15  
 R.Šilinga          
 58       ->          
   R.Šilinga        
 39         21:6        
 R.Zuzo          
 26   Robertas Zuzo    ->          
     R.Šilinga      
 23   Karolis Statauskas        21:13      
 K.Statauskas          
 42       ->          
   D.Viskaitis        
 55         21:17        
 D.Viskaitis          
 10   Dominykas Viskaitis    ->          
       K.Bartoševičius    
 15   Miroslavas Bogdanovič          21:11    
 M.Bogdanovič          
 50       ->        M.Šermukšnis   3-a vieta
   M.Bogdanovič      M.Šermukšnis
 47         21:7      A.Melnik   21:17
 N.Kniazev          
 18   Nikita Kniazev    ->          
     K.Bartoševičius      
 31   Erikas Michejenko        21:5      
 E.Michejenko          
 34   Oleg Tamrazian    21:19          
   K.Bartoševičius        
 63         21:0        
 K.Bartoševičius          
 2   Karolis Bartoševičius    ->       Dėl 5-8 vietos    
         L.Andriūšis    
         M.Golubevas  
         M.Golubevas   21:8   5-a vieta
           A.Narkis
         A.Narkis     21:14
         A.Narkis  
         R.Šilinga   21:7  
             
             
           L.Andriūšis   7-a vieta
           L.Andriūšis
           R.Šilinga   21:19
        Dėl 9-16 vietos      
       D.Obdula      
       D.Ancuta    
       D.Ancuta   21:16    
         D.Ancuta  
       E.Prelgauskas     21:15  
       E.Prelgauskas    
       A.Vnukov   21:18     9-a vieta
         
       J.Kneita       ->
       S.Jocys    
       S.Jocys   21:12    
         S.Jocys  
       D.Viskaitis     21:14  
       M.Bogdanovič    
       M.Bogdanovič   21:9    
             
           E.Prelgauskas   11-a vieta
         
           M.Bogdanovič   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         D.Obdula    
         A.Vnukov  
         A.Vnukov   21:18   13-a vieta
         
         J.Kneita     ->
         J.Kneita  
         D.Viskaitis   21:12  
             
             
           D.Obdula   15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos      D.Viskaitis   ->
     J.Jurašas        
     M.Žiemininkas      
     M.Žiemininkas   21:8      
       M.Žiemininkas    
     T.Urbšas     21:17    
     T.Urbšas      
     R.Minderis   21:16      
         M.Žiemininkas  
     A.Šostak       21:18  
     P.Jaščemskas      
     P.Jaščemskas   21:7      
       J.Šulcas    
     J.Šulcas     22:20    
     J.Šulcas      
     G.Rusteika   21:14       17-a vieta
         
     J.Mickus         ->
     A.Medvedev      
     A.Medvedev   21:6      
       A.Medvedev    
     K.Rybakov     21:17    
     A.Dubovik      
     A.Dubovik   21:18      
         A.Medvedev  
     R.Zuzo       21:13  
     K.Statauskas      
     K.Statauskas   21:9      
       N.Kniazev    
     N.Kniazev     21:15    
     N.Kniazev      
     E.Michejenko   21:10    J.Šulcas   19-a vieta
         
           N.Kniazev   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         T.Urbšas    
         P.Jaščemskas  
         P.Jaščemskas   21:16   21-a vieta
         
         A.Dubovik     ->
         A.Dubovik  
         K.Statauskas   21:8  
             
             
           T.Urbšas   23-a vieta
         
           K.Statauskas   ->
        Dėl 25-32 vietos      
       J.Jurašas      
       R.Minderis    
       R.Minderis   21:13    
         R.Minderis  
       A.Šostak     21:19  
       G.Rusteika    
       G.Rusteika   21:10     25-a vieta
         
       J.Mickus       ->
       K.Rybakov    
       K.Rybakov   21:12    
         K.Rybakov  
       R.Zuzo     21:11  
       R.Zuzo    
       E.Michejenko   21:13    
             
           G.Rusteika   27-a vieta
         
           R.Zuzo   ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
         J.Jurašas    
         J.Jurašas  
         A.Šostak     B/Ž   29-a vieta
         
         J.Mickus     ->
         E.Michejenko  
         E.Michejenko   21:15  
             
             
           A.Šostak   31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos        J.Mickus   ->
           
   A.Karsokas        
   A.Karsokas   ->        
     A.Karsokas      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Karsokas    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         A.Karsokas  
          21:15  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       R.Kuleš    
        ->    
   .        
    ->        
     R.Kuleš      
   R.Kuleš     ->      
   R.Kuleš        
    ->         33-a vieta
           A.Karsokas
            21:15
   E.Mackevič        
   E.Mackevič   ->        
     E.Mackevič      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Mackevič    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         O.Tamrazian  
          21:17  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       O.Tamrazian    
        ->    
   .        
    ->      R.Kuleš   35-a vieta
     O.Tamrazian    R.Kuleš
   O.Tamrazian     ->    E.Mackevič   23:21
   O.Tamrazian        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.