Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius), Data: 2009-03-06, Vieta: Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Oksana Jaciuk    Dėl 1-16 vietos        
 O.Jaciuk        
 32       ->        
   O.Jaciuk      
 17   Ugnė Trakimaitė      21:3      
 U.Janušauskaitė        
 16   Ugnė Janušauskaitė    21:15        
     O.Jaciuk    
 9   Greta Alksnytė        21:3    
 G.Alksnytė        
 24   Julita Velmizova    21:5        
   G.Juzukonytė      
 25   Irina Kamčickaja      21:8      
 G.Juzukonytė        
 8   Gabrielė Juzukonytė    21:2        
       O.Jaciuk  
 5   Miglė Kubiliūtė          21:8  
 M.Kubiliūtė        
 28   Aneta Voronovič    21:1        
   M.Kubiliūtė      
 21   Viktorija Boiko      21:4      
 E.Krukovskytė        
 12   Evelina Krukovskytė    24:22        
     V.Žymantaitė    
 13   Greta Urbonaitė        22:20    
 G.Urbonaitė        
 20   Justina Žlabytė    21:17        
   V.Žymantaitė      
 29   Milda Samsonaitė      21:12      
 V.Žymantaitė        
 4   Vaiva Žymantaitė    21:3         1-a vieta
         O.Jaciuk
 3   Viktorija Ivaščenkova            21:13
 V.Ivaščenkova        
 30   Karolina Šimkevičiūtė    21:1        
   V.Ivaščenkova      
 19   Arina Chilo      21:3      
 P.Puolytė        
 14   Paulina Puolytė    21:7        
     V.Ivaščenkova    
 11   Aleksandra Ševeliova        21:10    
 A.Ševeliova        
 22   Odeta Rastenytė    21:8        
   J.Jaščemskaitė      
 27   Juliana Lučun      21:2      
 J.Jaščemskaitė        
 6   Justina Jaščemskaitė    21:1        
       V.Ivaščenkova  
 7   Diana Jaciuk          21:17  
 D.Jaciuk        
 26   Jolanta Akinča    21:1        
   D.Jaciuk      
 23   Adelė Markevičiūtė      21:8      
 A.Semionova        
 10   Anna Semionova    21:5        
     D.Jaciuk    
 15   Adelė Mažeikaitė        21:8    
 A.Mažeikaitė        
 18   Emilija Petrauskaitė    21:10      V.Žymantaitė   3-a vieta
   V.Salygina    D.Jaciuk
 31         21:2    D.Jaciuk   22:20
 V.Salygina        
 2   Veronika Salygina    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Juzukonytė    
       M.Kubiliūtė  
       M.Kubiliūtė   21:14   5-a vieta
         V.Salygina
       J.Jaščemskaitė     21:10
       V.Salygina  
       V.Salygina   21:8  
           
           
         G.Juzukonytė   7-a vieta
         J.Jaščemskaitė
         J.Jaščemskaitė     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     U.Janušauskaitė      
     U.Janušauskaitė    
     G.Alksnytė   21:15    
       U.Janušauskaitė  
     E.Krukovskytė     21:14  
     E.Krukovskytė    
     G.Urbonaitė   21:18     9-a vieta
       
     P.Puolytė       ->
     P.Puolytė    
     A.Ševeliova   21:9    
       A.Semionova  
     A.Semionova     21:9  
     A.Semionova    
     A.Mažeikaitė   21:5    
           
         E.Krukovskytė   11-a vieta
       
         P.Puolytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Alksnytė    
       G.Alksnytė  
       G.Urbonaitė   21:18   13-a vieta
       
       A.Ševeliova     ->
       A.Mažeikaitė  
       A.Mažeikaitė   21:12  
           
           
         G.Urbonaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Ševeliova   ->
         
   U.Trakimaitė      
   U.Trakimaitė   ->      
     U.Trakimaitė    
   J.Velmizova     21:12    
   J.Velmizova      
   I.Kamčickaja   21:6      
       J.Žlabytė  
   A.Voronovič       21:17  
   V.Boiko      
   V.Boiko   21:7      
     J.Žlabytė    
   J.Žlabytė     21:18    
   J.Žlabytė      
   M.Samsonaitė   21:11       17-a vieta
       
   K.Šimkevičiūtė         ->
   K.Šimkevičiūtė      
   A.Chilo   21:18      
     J.Lučun    
   O.Rastenytė     21:10    
   J.Lučun      
   J.Lučun   21:9      
       A.Markevičiūtė  
   J.Akinča       21:14  
   A.Markevičiūtė      
   A.Markevičiūtė   21:4      
     A.Markevičiūtė    
   E.Petrauskaitė     21:17    
   E.Petrauskaitė      
    ->    U.Trakimaitė   19-a vieta
       
         J.Lučun   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Velmizova    
       V.Boiko  
       V.Boiko   21:7   21-a vieta
       
       K.Šimkevičiūtė     ->
       E.Petrauskaitė  
       E.Petrauskaitė   21:13  
           
           
         J.Velmizova   23-a vieta
       
         K.Šimkevičiūtė   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Kamčickaja    
     I.Kamčickaja   ->    
       M.Samsonaitė  
     A.Voronovič     21:13  
     M.Samsonaitė    
     M.Samsonaitė   21:4     25-a vieta
       
     A.Chilo       ->
     A.Chilo    
     O.Rastenytė   21:19    
       A.Chilo  
     J.Akinča     21:9  
     J.Akinča    
      ->    
           
         I.Kamčickaja   27-a vieta
       
         J.Akinča   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       A.Voronovič  
       A.Voronovič   ->   29-a vieta
       
       O.Rastenytė     ->
       O.Rastenytė  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.