Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2009, Data: 2009-10-31, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-31 2009-10-31 2009-11-01 2009-11-01  
 1   Anna Pušakova    Dėl 1-8 vietos      
 A.Pušakova      
 16       ->      
  [37] 15:45   A.Pušakova    
 9  Rebeka Aleksevičiūtė      21:7  21:6 [17']    
[15] 13:15   R.Aleksevičiūtė      
 8   Marta Gavare    13:21  21:11  21:14 [31']      
    [107] 13:30   A.Pušakova  
 5  Dominyka Bortnikaitė        21:12  21:12 [24']  
[16] 13:15   D.Bortnikaitė      
 12  Emilija Rentauskaitė    21:4  21:5 [19']      
  [38] 15:45   J.Romanova    
 13  Samanta Drungilaitė      21:17  21:10 [23']    
[17] 13:40   J.Romanova      
 4   Jekaterina Romanova    21:6  21:6 [18']       1-a vieta
      [131] 16:30   A.Pušakova
 3   Alesja Hodakovska          21:18  21:14 [22']
 A.Hodakovska      
 14       ->      
  [39] 15:45   A.Hodakovska    
 11  Ugnė Graužinytė      21:15  21:8 [30']    
[18] 13:40   I.Eglite      
 6   Ieva Eglite    21:5  21:4 [19']      
    [108] 13:30   A.Hodakovska  
 7   Liene Zvaigzne        22:20  21:11 [35']  
[19] 13:40   L.Zvaigzne      
 10  Deimantė Ubytė    21:5  21:5 [24']      
  [40] 15:45   L.Zvaigzne    
 15         16:21  21:7  21:15 [35']    
 A.Kupliauskaitė      
 2  Agnė Kupliauskaitė    ->    J.Romanova   3-a vieta
      [132] 16:30   L.Zvaigzne
       L.Zvaigzne     B/Ž
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Aleksevičiūtė    
    [109] 14:00   D.Bortnikaitė  
     D.Bortnikaitė   21:19  21:13 [29']   5-a vieta
      [133] 17:00   A.Kupliauskaitė
     I.Eglite     21:17  21:14 [9']
    [110] 14:00   A.Kupliauskaitė  
     A.Kupliauskaitė   21:15  11:21  21:13 [35']  
         
         
       R.Aleksevičiūtė   7-a vieta
      [134] 17:00   I.Eglite
       I.Eglite   21:11  21:11 [10']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gavare    
   M.Gavare   ->    
    [111] 14:00   M.Gavare  
   E.Rentauskaitė     21:16  21:11 [21']  
  [41] 16:10   S.Drungilaitė    
   S.Drungilaitė   21:9  21:11 [18']     9-a vieta
      [135] 17:00   M.Gavare
        19:21  21:12  21:10 [25']
   U.Graužinytė    
   U.Graužinytė   ->    
    [112] 14:00   U.Graužinytė  
   D.Ubytė     21:12  22:20 [18']  
   D.Ubytė    
    ->    
         
       S.Drungilaitė   11-a vieta
      [136] 17:00   S.Drungilaitė
       D.Ubytė   21:16  21:15 [12']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Rentauskaitė  
     E.Rentauskaitė   ->   13-a vieta
       E.Rentauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.