Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2009, Data: 2009-10-31, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-31 2009-10-31 2009-11-01  
 1   Ieva Pope ,   Alesja Hodakovska   Dėl 1-4 vietų    
 I.Pope, A.Hodakovska    
 8       ->    
  [62] 18:15   I.Pope, A.Hodakovska  
 5  Rebeka Aleksevičiūtė ,  Ugnė Graužinytė      21:18  21:10 [27']  
[52] 17:00   I.Eglite, J.Romanova    
 4   Ieva Eglite ,   Jekaterina Romanova    21:6  21:7 [21']    1-a vieta
    [90] 11:30   I.Pope, A.Hodakovska
 3  Agnė Kupliauskaitė ,  Dominyka Bortnikaitė        21:18  19:21  21:15 [43']
[53] 17:25   A.Kupliauskaitė, D.Bortnikaitė    
 6   Marta Gavare ,  Emilija Rentauskaitė    21:11  21:7 [20']    
  [63] 18:15   A.Kupliauskaitė, D.Bortnikaitė  
 7  Samanta Drungilaitė ,  Deimantė Ubytė      19:21  21:9  21:13 [33']  
[54] 17:25   A.Pušakova, L.Zvaigzne    
 2   Anna Pušakova ,   Liene Zvaigzne    21:7  21:4 [19']    
     
     I.Eglite, J.Romanova  3-a vieta
  [91] 11:30   A.Pušakova, L.Zvaigzne
   A.Pušakova, L.Zvaigzne   22:20  21:15 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Aleksevičiūtė, U.Graužinytė  
   R.Aleksevičiūtė, U.Graužinytė   ->  5-a vieta
    [92] 11:30   R.Aleksevičiūtė, U.Graužinytė
   M.Gavare, E.Rentauskaitė     21:9  21:16 [18']
  [64] 18:15   M.Gavare, E.Rentauskaitė  
   S.Drungilaitė, D.Ubytė   21:15  21:16 [23']  
       
       
     7-a vieta
     S.Drungilaitė, D.Ubytė
     S.Drungilaitė, D.Ubytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.