Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas), Data: 2009-11-14, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14  
 1  Deividas Dzenys 
 Rugilė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Dzenys, R.Gečaitė      
 16       ->      
  [41] 13:20   D.Dzenys, R.Gečaitė    
 9  Laurynas Raišis 
 Valdonė Besanaitė 
    21:10  21:10    
[25] 12:00   T.Petraitis, N.Gaižutytė      
 8  Taurius Petraitis 
 Neringa Gaižutytė 
  21:9  21:14 [16']      
    [49] 14:00   D.Dzenys, R.Gečaitė  
 5  Rokas Adomaitis 
 Aušrinė Kaulickytė 
      21:18  13:21  21:17 [21']  
[26] 12:00   R.Adomaitis, A.Kaulickytė      
 12  Laurynas Megelinskas 
 Milda Krančiukaitė 
  21:6  21:7 [15']      
  [42] 13:20   R.Adomaitis, A.Kaulickytė    
 13  Mark Šames 
 Justė Krančiukaitė 
    21:15  21:16 [13']    
[27] 12:00   A.Spurga, I.Šubinaitė      
 4  Algirdas Spurga 
 Ivona Šubinaitė 
  21:9  21:8 [4']       1-a vieta
      [59] 14:40   D.Dzenys, R.Gečaitė
 3  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
        21:18  21:15 [18']
[28] 12:00   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
 14  Žaidėjas Nerodomas 
 Valentina Černiauskaitė 
  21:8  21:7 [14']      
  [43] 13:20   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
 11  Evaldas Bradūnas 
 Vytautė Fomkinaitė 
    18:21  21:6  21:17 [24']    
[29] 12:20   M.Norušis, E.Valuckienė      
 6  Modestas Norušis 
 Erika Valuckienė 
  8:21  21:11  21:19 [26']      
    [50] 14:00   V.Prevelis, I.Banionytė  
 7  Giedrius Dima 
 Monika Ruzgailaitė 
      19:21  21:6  21:12 [24']  
[30] 12:20   G.Dima, M.Ruzgailaitė      
 10  Laurynas Liepuonius 
 Urtė Gečaitė 
  21:14  21:19 [19']      
  [44] 13:20   V.Prevelis, I.Banionytė    
 15         21:15  16:21  21:10 [18']    
 V.Prevelis, I.Banionytė      
 2  Vaidotas Prevelis 
 Ieva Banionytė 
  ->    R.Adomaitis, A.Kaulickytė   3-a vieta
      [60] 14:40   R.Adomaitis, A.Kaulickytė
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   16:21  21:7  21:17 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Petraitis, N.Gaižutytė    
     
     A.Spurga, I.Šubinaitė   ->   5-a vieta
     
     M.Norušis, E.Valuckienė     ->
     
     G.Dima, M.Ruzgailaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   L.Raišis, V.Besanaitė   ->    
     
   L.Megelinskas, M.Krančiukaitė     ->  
     
   M.Šames, J.Krančiukaitė   ->     9-a vieta
     
   Ž.Nerodomas, V.Černiauskaitė       ->
     
   E.Bradūnas, V.Fomkinaitė   ->    
     
   L.Liepuonius, U.Gečaitė     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.