Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas), Data: 2009-11-14, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-11-14 2009-11-14  
 1  Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Juknevičius, A.Slušnys      
 16       ->      
  [120] 19:40   R.Juknevičius, A.Slušnys    
 9  Lukas Genutis 
 Renaldas Šileris 
    10:21  21:17  21:16 [38']    
[112] 19:00   A.Morkūnas, M.Stankevičius      
 8  Arūnas Morkūnas 
 Marijus Stankevičius 
  21:14  21:18 [22']      
     G.Gresevičius, M.Gresevičius  
 5  Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
      21:18  21:13 [23']  
 L.Rimkus, L.Sparnauskis      
 12       ->      
  [121] 20:00   G.Gresevičius, M.Gresevičius    
 13         21:17  21:10    
 G.Gresevičius, M.Gresevičius      
 4  Gediminas Gresevičius 
 Mantas Gresevičius 
  ->       1-a vieta
       G.Gresevičius, M.Gresevičius
 3  Šarūnas Atkočiūnas 
 Juozas Špelveris 
        21:15  22:20
 Š.Atkočiūnas, J.Špelveris      
 14       ->      
  [122] 20:00   Š.Atkočiūnas, J.Špelveris    
 11         21:9  21:15 [40']    
 M.Atkočaitis, L.Kontrimas      
 6  Martynas Atkočaitis 
 Lukas Kontrimas 
  ->      
     L.Litvinas, V.Prevelis  
 7  Tautvydas Raila 
 Tomas Vaškevičius 
      21:19  16:21  21:13 [38']  
[113] 19:20   R.Adomaitis, E.Bradūnas      
 10  Rokas Adomaitis 
 Evaldas Bradūnas 
  21:15  21:18      
  [123] 20:00   L.Litvinas, V.Prevelis    
 15         21:10  21:19 [17']    
 L.Litvinas, V.Prevelis      
 2  Lukas Litvinas 
 Vaidotas Prevelis 
  ->    R.Juknevičius, A.Slušnys   3-a vieta
       Š.Atkočiūnas, J.Špelveris
       Š.Atkočiūnas, J.Špelveris   21:14  22:20
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Morkūnas, M.Stankevičius    
     A.Morkūnas, M.Stankevičius  
     L.Rimkus, L.Sparnauskis   19:21  22:20  21:13 [40']   5-a vieta
       M.Atkočaitis, L.Kontrimas
     M.Atkočaitis, L.Kontrimas     15:21  21:18  21:16
     M.Atkočaitis, L.Kontrimas  
     R.Adomaitis, E.Bradūnas   21:15  21:18 [29']  
         
         
       L.Rimkus, L.Sparnauskis   7-a vieta
       L.Rimkus, L.Sparnauskis
       R.Adomaitis, E.Bradūnas   17:21  21:18  21:16
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Genutis, R.Šileris    
   L.Genutis, R.Šileris   ->    
     L.Genutis, R.Šileris  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       L.Genutis, R.Šileris
        21:19  21:16 [28']
   .    
    ->    
     T.Raila, T.Vaškevičius  
   T.Raila, T.Vaškevičius     ->  
   T.Raila, T.Vaškevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.