Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas, Data: 2009-11-21, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin    Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin      
 16       ->      
   A.Plavin    
 9  Viktor Jasiūnas      21:6  21:11    
 M.Šlaustas      
 8  Marius Šlaustas    21:8  21:15      
     A.Plavin  
 5  Michailas Golubevas        21:9  21:13  
 M.Golubevas      
 12   Rodney Gullan    21:7  21:7      
   M.Golubevas    
 13  Mykolas Šermukšnis      21:17  21:17    
 A.Vanagas      
 4  Arvydas Vanagas    21:14  21:14       1-a vieta
       A.Plavin
 3  Jonas Kačerauskas          21:10  21:19
 J.Kačerauskas      
 14  Karolis Poškus    21:2  21:7      
   J.Kačerauskas    
 11  Augustinas Narkis      21:14  21:13    
 A.Narkis      
 6  Valentinas Golubevas    22:20  21:8      
     J.Kačerauskas  
 7  Algimantas Plytnikas        8:21  26:24  21:19  
 V.Trakimas      
 10  Vytautas Trakimas    23:21  21:17      
   S.Leonovič    
 15  Ramūnas Vaitkus      21:9  21:10    
 S.Leonovič      
 2  Sergej Leonovič    21:13  21:9    M.Golubevas   3-a vieta
       S.Leonovič
       S.Leonovič   21:15  21:12
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šlaustas    
     A.Vanagas  
     A.Vanagas   21:14  21:11   5-a vieta
       A.Vanagas
     A.Narkis     21:16  21:15
     V.Trakimas  
     V.Trakimas   21:19  21:14  
         
         
       M.Šlaustas   7-a vieta
       A.Narkis
       A.Narkis   21:18  13:21  21:16
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Jasiūnas    
   V.Jasiūnas   ->    
     M.Šermukšnis  
   R.Gullan     21:11  21:14  
   M.Šermukšnis    
   M.Šermukšnis   21:18  17:21  21:11     9-a vieta
       M.Šermukšnis
   K.Poškus       21:14  19:21  21:17
   V.Golubevas    
   V.Golubevas   21:12  21:13    
     V.Golubevas  
   A.Plytnikas     21:10  18:21  21:9  
   A.Plytnikas    
   R.Vaitkus   21:12  21:19    
         
       V.Jasiūnas   11-a vieta
       V.Jasiūnas
       A.Plytnikas   21:18  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Gullan  
     R.Gullan   ->   13-a vieta
       R.Gullan
     K.Poškus     21:13  21:18
     R.Vaitkus  
     R.Vaitkus   21:13  21:10  
         
         
        15-a vieta
       K.Poškus
       K.Poškus   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.