Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas, Data: 2009-11-21, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Jonas Kačerauskas 
 Irina Jasiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė      
 16       ->      
   J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė    
 9  Karolis Poškus 
 Eglė Ratkutė 
    21:13  21:13    
 A.Narkis, J.Jaščemskaitė      
 8  Augustinas Narkis 
 Justina Jaščemskaitė 
  21:18  21:14      
     J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė  
 5  Vytautas Trakimas 
 Eglė Rakauskaitė 
      21:7  21:18  
 V.Trakimas, E.Rakauskaitė      
 12       ->      
   V.Trakimas, E.Rakauskaitė    
 13         21:14  21:15    
 A.Plytnikas, R.Plytnikienė      
 4  Algimantas Plytnikas 
 Rita Plytnikienė 
  ->       1-a vieta
       J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė
 3  Arvydas Vanagas 
 Dalia Jaščemskienė 
        21:13  21:17
 A.Vanagas, D.Jaščemskienė      
 14       ->      
   A.Vanagas, D.Jaščemskienė    
 11         21:14  21:7    
 M.Šlaustas, T.Rakauskaitė      
 6  Marius Šlaustas 
 Toma Rakauskaitė 
  ->      
     V.Golubevas, D.Nikitina  
 7  Mykolas Šermukšnis 
 Adelė Markevičiūtė 
      21:11  21:9  
 R.Gullan, T.Urbonienė      
 10   Rodney Gullan 
 Tanita Urbonienė 
  11:21  21:17  21:12      
   V.Golubevas, D.Nikitina    
 15         21:15  21:17    
 V.Golubevas, D.Nikitina      
 2  Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
  ->    V.Trakimas, E.Rakauskaitė   3-a vieta
       A.Vanagas, D.Jaščemskienė
       A.Vanagas, D.Jaščemskienė   21:16  21:23  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Narkis, J.Jaščemskaitė    
     A.Narkis, J.Jaščemskaitė  
     A.Plytnikas, R.Plytnikienė   21:14  21:18   5-a vieta
       A.Narkis, J.Jaščemskaitė
     M.Šlaustas, T.Rakauskaitė     21:19  21:14
     R.Gullan, T.Urbonienė  
     R.Gullan, T.Urbonienė   21:12  21:12  
         
         
       A.Plytnikas, R.Plytnikienė   7-a vieta
       A.Plytnikas, R.Plytnikienė
       M.Šlaustas, T.Rakauskaitė   21:16  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Poškus, E.Ratkutė    
   K.Poškus, E.Ratkutė   ->    
     K.Poškus, E.Ratkutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Šermukšnis, A.Markevičiūtė
        21:19  12:21  21:18
   .    
    ->    
     M.Šermukšnis, A.Markevičiūtė  
   M.Šermukšnis, A.Markevičiūtė     ->  
   M.Šermukšnis, A.Markevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.