Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas, Data: 2009-11-21, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dominykas Ancuta    Dėl 1-16 vietos        
 D.Ancuta        
 32       ->        
   D.Ancuta      
 17  Skirmantas Jurkevičius      21:17      
 S.Jurkevičius        
 16  Denis Lamincev    21:18        
     D.Ancuta    
 9  Osvaldas Aliulis        21:10    
 O.Aliulis        
 24       ->        
   S.Klodt      
 25         21:7      
 S.Klodt        
 8  Sergėjus Klodt    ->        
       D.Ancuta  
 5  Juras Šulcas          21:9  
 J.Šulcas        
 28       ->        
   J.Šulcas      
 21         21:10      
 G.Trakimas        
 12  Giedrius Trakimas    ->        
     J.Šulcas    
 13  Gabrielius Rusteika        23:21    
 G.Rusteika        
 20  Matas Kavaliauskas    21:10        
   D.Viskaitis      
 29         21:14      
 D.Viskaitis        
 4  Dominykas Viskaitis    ->         1-a vieta
         M.Šatrauskas
 3  Jonas Kneita            21:16  21:10
 J.Kneita        
 30       ->        
   A.Kurapka      
 19  Aurimas Kurapka      22:20      
 A.Kurapka        
 14  Artūr Dubovik    21:10        
     A.Kurapka    
 11  Paulius Jaščemskas        21:18    
 P.Jaščemskas        
 22       ->        
   E.Prelgauskas      
 27         23:21      
 E.Prelgauskas        
 6  Emilis Prelgauskas    ->        
       M.Šatrauskas  
 7  Paulius Liutkus          21:9  
 P.Liutkus        
 26       ->        
   M.Šatrauskas      
 23         21:2      
 M.Šatrauskas        
 10  Mantas Šatrauskas    ->        
     M.Šatrauskas    
 15  Donat Bartoševič        21:14    
 D.Bartoševič        
 18  Simas Jaugielavičius    21:12      J.Šulcas   3-a vieta
   L.Andriūšis    A.Kurapka
 31         21:19    A.Kurapka   21:14  21:8
 L.Andriūšis        
 2  Lukas Andriūšis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Klodt    
       S.Klodt  
       D.Viskaitis   21:19   5-a vieta
         E.Prelgauskas
       E.Prelgauskas     21:14
       E.Prelgauskas  
       L.Andriūšis   21:18  
           
           
         D.Viskaitis   7-a vieta
         L.Andriūšis
         L.Andriūšis   21:15
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Jurkevičius      
     S.Jurkevičius    
     O.Aliulis   21:11    
       G.Rusteika  
     G.Trakimas     21:19  
     G.Rusteika    
     G.Rusteika   21:11     9-a vieta
         J.Kneita
     J.Kneita       21:14
     J.Kneita    
     P.Jaščemskas   21:13    
       J.Kneita  
     P.Liutkus     21:9  
     D.Bartoševič    
     D.Bartoševič   23:21    
           
         S.Jurkevičius   11-a vieta
         S.Jurkevičius
         D.Bartoševič   21:8
           
        Dėl 13-16 vietos    
       O.Aliulis    
       O.Aliulis  
       G.Trakimas   21:13   13-a vieta
         P.Liutkus
       P.Jaščemskas     21:6
       P.Liutkus  
       P.Liutkus   21:15  
           
           
         G.Trakimas   15-a vieta
         P.Jaščemskas
    Dėl 17-32 vietos      P.Jaščemskas   21:15
         
   D.Lamincev      
   D.Lamincev   ->      
     D.Lamincev    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Lamincev  
        25:23  
   .      
    ->      
     M.Kavaliauskas    
   M.Kavaliauskas     ->    
   M.Kavaliauskas      
    ->       17-a vieta
         A.Dubovik
          21:14
   A.Dubovik      
   A.Dubovik   ->      
     A.Dubovik    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Dubovik  
        21:13  
   .      
    ->      
     S.Jaugielavičius    
   S.Jaugielavičius     ->    
   S.Jaugielavičius      
    ->    M.Kavaliauskas   19-a vieta
         M.Kavaliauskas
         S.Jaugielavičius   21:11
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.