Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas, Data: 2009-11-21, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Vaiva Žymantaitė    Dėl 1-16 vietos        
 V.Žymantaitė        
 32       ->        
   V.Žymantaitė      
 17  Ugnė Trakimaitė      21:6      
 U.Trakimaitė        
 16  Meda Kavaliauskaitė    21:8        
     V.Žymantaitė    
 9  Rasa Balčiūnaitė        21:10    
 R.Balčiūnaitė        
 24       ->        
   S.Zakarkaitė      
 25         21:17      
 S.Zakarkaitė        
 8  Sigita Zakarkaitė    ->        
       V.Žymantaitė  
 5  Greta Alksnytė          21:10  
 G.Alksnytė        
 28       ->        
   G.Alksnytė      
 21         21:11      
 O.Rastenytė        
 12  Odeta Rastenytė    ->        
     U.Janušauskaitė    
 13  Aleksandra Ševeliova        21:16    
 A.Ševeliova        
 20       ->        
   U.Janušauskaitė      
 29         21:18      
 U.Janušauskaitė        
 4  Ugnė Janušauskaitė    ->         1-a vieta
         V.Žymantaitė
 3  Darina Muchina            21:5  21:12
 D.Muchina        
 30       ->        
   D.Muchina      
 19  Miglė Jaugielavičiūtė      21:11      
 M.Jaugielavičiūtė        
 14  Ona Giniūnaitė    22:20        
     D.Muchina    
 11  Milda Pranckevičiūtė        21:18    
 M.Pranckevičiūtė        
 22       ->        
   A.Mažeikaitė      
 27         21:4      
 A.Mažeikaitė        
 6  Adelė Mažeikaitė    ->        
       D.Muchina  
 7  Minija Masaitytė          21:17  
 M.Masaitytė        
 26       ->        
   M.Masaitytė      
 23         21:9      
 E.Krukovskytė        
 10  Evelina Krukovskytė    ->        
     M.Masaitytė    
 15  Valerija Ševeliova        23:21    
 V.Ševeliova        
 18  Emilija Petrauskaitė    21:11      U.Janušauskaitė   3-a vieta
   G.Urbonaitė    U.Janušauskaitė
 31         21:9    M.Masaitytė   21:16  21:8
 G.Urbonaitė        
 2  Greta Urbonaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Zakarkaitė    
       G.Alksnytė  
       G.Alksnytė   21:13   5-a vieta
         G.Alksnytė
       A.Mažeikaitė     21:14
       G.Urbonaitė  
       G.Urbonaitė   21:10  
           
           
         S.Zakarkaitė   7-a vieta
         A.Mažeikaitė
         A.Mažeikaitė   21:11
      Dėl 9-16 vietos      
     U.Trakimaitė      
     U.Trakimaitė    
     R.Balčiūnaitė   21:17    
       U.Trakimaitė  
     O.Rastenytė     21:8  
     A.Ševeliova    
     A.Ševeliova   21:19     9-a vieta
         U.Trakimaitė
     M.Jaugielavičiūtė       21:17
     M.Pranckevičiūtė    
     M.Pranckevičiūtė   21:13    
       M.Pranckevičiūtė  
     E.Krukovskytė     21:19  
     E.Krukovskytė    
     V.Ševeliova   21:11    
           
         A.Ševeliova   11-a vieta
         A.Ševeliova
         E.Krukovskytė   21:19
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Balčiūnaitė    
       R.Balčiūnaitė  
       O.Rastenytė   21:17   13-a vieta
         R.Balčiūnaitė
       M.Jaugielavičiūtė     21:6
       M.Jaugielavičiūtė  
       V.Ševeliova   21:17  
           
           
         O.Rastenytė   15-a vieta
         V.Ševeliova
    Dėl 17-32 vietos      V.Ševeliova   21:14
         
   M.Kavaliauskaitė      
   M.Kavaliauskaitė   ->      
     M.Kavaliauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Kavaliauskaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         E.Petrauskaitė
          21:16
   O.Giniūnaitė      
   O.Giniūnaitė   ->      
     O.Giniūnaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Petrauskaitė  
        21:7  
   .      
    ->      
     E.Petrauskaitė    
   E.Petrauskaitė     ->    
   E.Petrauskaitė      
    ->     19-a vieta
         O.Giniūnaitė
         O.Giniūnaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.