Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas, Data: 2009-11-21, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dominykas Ancuta 
 Vaiva Žymantaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Ancuta, V.Žymantaitė        
 32       ->        
   D.Ancuta, V.Žymantaitė      
 17  Artūr Dubovik 
 Evelina Krukovskytė 
    21:11  21:8      
 A.Dubovik, E.Krukovskytė        
 16  Giedrius Trakimas 
 Emilija Petrauskaitė 
  21:9  21:9        
     D.Ancuta, V.Žymantaitė    
 9  Jonas Kneita 
 Greta Alksnytė 
      21:12  21:12    
 J.Kneita, G.Alksnytė        
 24       ->        
   J.Kneita, G.Alksnytė      
 25         22:20  21:17      
 D.Viskaitis, M.Masaitytė        
 8  Dominykas Viskaitis 
 Minija Masaitytė 
  ->        
       D.Ancuta, V.Žymantaitė  
 5  Sergėjus Klodt 
 Milda Pranckevičiūtė 
        21:19  21:13  
 S.Klodt, M.Pranckevičiūtė        
 28       ->        
   A.Kurapka, O.Giniūnaitė      
 21         21:14  24:22      
 A.Kurapka, O.Giniūnaitė        
 12  Aurimas Kurapka 
 Ona Giniūnaitė 
  ->        
     E.Prelgauskas, U.Janušauskaitė    
 13  Donat Bartoševič 
 Odeta Rastenytė 
      21:14  21:13    
 R.Davidonis, S.Zakarkaitė        
 20  Rytis Davidonis 
 Sigita Zakarkaitė 
  21:16  21:17        
   E.Prelgauskas, U.Janušauskaitė      
 29         21:9  15:21  21:16      
 E.Prelgauskas, U.Janušauskaitė        
 4  Emilis Prelgauskas 
 Ugnė Janušauskaitė 
  ->         1-a vieta
         G.Jaugielavičius, T.Urbonienė
 3  Juras Šulcas 
 Adelė Mažeikaitė 
          21:18  21:11
 J.Šulcas, A.Mažeikaitė        
 30       ->        
   J.Šulcas, A.Mažeikaitė      
 19  Denis Lamincev 
 Valerija Ševeliova 
    21:19  21:23  21:15      
 P.Liutkus, G.Urbonaitė        
 14  Paulius Liutkus 
 Greta Urbonaitė 
  21:13  21:18        
     G.Jaugielavičius, T.Urbonienė    
 11  Skirmantas Jurkevičius 
 Rasa Balčiūnaitė 
      21:3  21:10    
 S.Jurkevičius, R.Balčiūnaitė        
 22       ->        
   G.Jaugielavičius, T.Urbonienė      
 27         21:10  21:11      
 G.Jaugielavičius, T.Urbonienė        
 6  Gintautas Jaugielavičius 
 Tanita Urbonienė 
  ->        
       G.Jaugielavičius, T.Urbonienė  
 7  Lukas Andriūšis 
 Darina Muchina 
        21:17  21:12  
 L.Andriūšis, D.Muchina        
 26       ->        
   L.Andriūšis, D.Muchina      
 23         21:15  21:6      
 G.Rusteika, U.Trakimaitė        
 10  Gabrielius Rusteika 
 Ugnė Trakimaitė 
  ->        
     L.Andriūšis, D.Muchina    
 15  Paulius Jaščemskas 
 Aleksandra Ševeliova 
      21:19  21:16    
 P.Jaščemskas, A.Ševeliova        
 18  Simas Jaugielavičius 
 Miglė Jaugielavičiūtė 
  21:16  21:10      E.Prelgauskas, U.Janušauskaitė   3-a vieta
   P.Jaščemskas, A.Ševeliova    E.Prelgauskas, U.Janušauskaitė
 31         21:18  11:21  21:13    L.Andriūšis, D.Muchina   21:14  21:14
 M.Šatrauskas, M.Kavaliauskaitė        
 2  Mantas Šatrauskas 
 Meda Kavaliauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Kneita, G.Alksnytė    
       
       A.Kurapka, O.Giniūnaitė   ->   5-a vieta
       
       J.Šulcas, A.Mažeikaitė     ->
       
       P.Jaščemskas, A.Ševeliova   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Dubovik, E.Krukovskytė      
       
     D.Viskaitis, M.Masaitytė   ->    
       
     S.Klodt, M.Pranckevičiūtė     ->  
       
     R.Davidonis, S.Zakarkaitė   ->     9-a vieta
       
     P.Liutkus, G.Urbonaitė       ->
       
     S.Jurkevičius, R.Balčiūnaitė   ->    
       
     G.Rusteika, U.Trakimaitė     ->  
       
     M.Šatrauskas, M.Kavaliauskaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Trakimas, E.Petrauskaitė      
   G.Trakimas, E.Petrauskaitė   ->      
     G.Trakimas, E.Petrauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     D.Bartoševič, O.Rastenytė    
   D.Bartoševič, O.Rastenytė     ->    
   D.Bartoševič, O.Rastenytė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   D.Lamincev, V.Ševeliova      
   D.Lamincev, V.Ševeliova   ->      
     D.Lamincev, V.Ševeliova    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     S.Jaugielavičius, M.Jaugielavičiūtė    
   S.Jaugielavičius, M.Jaugielavičiūtė     ->    
   S.Jaugielavičius, M.Jaugielavičiūtė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.