Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Modestas Norušis 
 Algirdas Spurga 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Norušis, A.Spurga      
 16       ->      
   M.Norušis, A.Spurga    
 9  Tomas Kelertas 
 Adomas Lingevičius 
    21:11  21:18    
 T.Kelertas, A.Lingevičius      
 8  Andrius Montrimas 
 Ignas Lukoševičius 
  21:15  21:18      
     M.Norušis, A.Spurga  
 5  Laurynas Megelinskas 
 Benas Vaškevičius 
      21:9  21:10  
 Ž.Nerodomas, S.Valuckas      
 12  Žaidėjas Nerodomas 
 Simas Valuckas 
  18:21  21:14  21:17      
   D.Juodsnukis, M.Kavaliauskas    
 13         21:12  21:9    
 D.Juodsnukis, M.Kavaliauskas      
 4  Dalius Juodsnukis 
 Matas Kavaliauskas 
  ->       1-a vieta
       M.Norušis, A.Spurga
 3  Pranciškus Gečas 
 Martynas Pikčilingis 
        21:19  21:16
 P.Gečas, M.Pikčilingis      
 14       ->      
   P.Gečas, M.Pikčilingis    
 11  Ramūnas Būda 
 Raimundas Germanas 
    21:18  20:22  21:19    
 R.Būda, R.Germanas      
 6  Gedmantas Čepkauskas 
 Mark Šames 
  21:11  21:5      
     A.Kurapka, M.Šatrauskas  
 7  Osvaldas Aliulis 
 Eitvydas Seilius 
      21:10  21:18  
 T.Baliasnyj, S.Stravinskas      
 10  Timur Baliasnyj 
 Salvijus Stravinskas 
  21:5  21:6      
   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
 15         21:18  21:13    
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 2  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  ->    D.Juodsnukis, M.Kavaliauskas   3-a vieta
       D.Juodsnukis, M.Kavaliauskas
       P.Gečas, M.Pikčilingis   21:11  19:21  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Kelertas, A.Lingevičius    
     T.Kelertas, A.Lingevičius  
     Ž.Nerodomas, S.Valuckas   21:16  17:21  21:15   5-a vieta
       R.Būda, R.Germanas
     R.Būda, R.Germanas     21:10  21:19
     R.Būda, R.Germanas  
     T.Baliasnyj, S.Stravinskas   21:17  19:21  21:17  
         
         
       Ž.Nerodomas, S.Valuckas   7-a vieta
       T.Baliasnyj, S.Stravinskas
       T.Baliasnyj, S.Stravinskas   21:11  21:10
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Montrimas, I.Lukoševičius    
   A.Montrimas, I.Lukoševičius   ->    
     A.Montrimas, I.Lukoševičius  
   L.Megelinskas, B.Vaškevičius     21:8  21:15  
   L.Megelinskas, B.Vaškevičius    
    ->     9-a vieta
       A.Montrimas, I.Lukoševičius
        21:16  18:21  21:14
   G.Čepkauskas, M.Šames    
   G.Čepkauskas, M.Šames   ->    
     G.Čepkauskas, M.Šames  
   O.Aliulis, E.Seilius     21:16  21:18  
   O.Aliulis, E.Seilius    
    ->    
         
       L.Megelinskas, B.Vaškevičius   11-a vieta
       L.Megelinskas, B.Vaškevičius
       O.Aliulis, E.Seilius   21:13  11:21  23:21
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.