Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-12-12 2009-12-12 2009-12-12 2009-12-12  
 1  Stanislovas Grincevičius 
 Erika Valuckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Grincevičius, E.Valuckienė      
 16       ->      
  [43] 13:20   S.Grincevičius, E.Valuckienė    
 9  Raimundas Germanas 
 Milda Krančiukaitė 
    21:18  21:9    
[37] 13:00   S.Stravinskas, J.Krančiukaitė      
 8  Salvijus Stravinskas 
 Justė Krančiukaitė 
  21:14  21:16      
    [50] 14:00   S.Grincevičius, E.Valuckienė  
 5  Aurimas Kurapka 
 Aistė Kurapkaitė 
      21:14  21:17  
[38] 13:00   A.Kurapka, A.Kurapkaitė      
 12  Ramūnas Būda 
 Valentina Černiauskaitė 
  21:9  21:9      
  [44] 13:20   A.Vizgirda, U.Gečaitė    
 13  Dalius Juodsnukis 
 Meda Kavaliauskaitė 
    21:19  21:18    
 A.Vizgirda, U.Gečaitė      
 4  Aidas Vizgirda 
 Urtė Gečaitė 
  21:6  21:10       1-a vieta
      [60] 14:40   S.Grincevičius, E.Valuckienė
 3  Algirdas Spurga 
 Monika Kalinauskaitė 
        21:11  21:16
 A.Spurga, M.Kalinauskaitė      
 14       ->      
  [45] 13:40   A.Spurga, M.Kalinauskaitė    
 11  Osvaldas Aliulis 
 Viktorija Bundzaitė 
    6:21  21:18  21:18    
[39] 13:00   E.Bradūnas, V.Fomkinaitė      
 6  Evaldas Bradūnas 
 Vytautė Fomkinaitė 
  21:2  21:14      
    [51] 14:00   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė  
 7  Timur Baliasnyj 
 Neringa Gaižutytė 
      21:13  21:13  
[40] 13:00   M.Kavaliauskas, S.Krutulytė      
 10  Matas Kavaliauskas 
 Silvija Krutulytė 
  21:19  21:10      
  [46] 13:40   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
 15         21:13  21:11    
 M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
 2  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
  ->    A.Vizgirda, U.Gečaitė   3-a vieta
      [61] 15:00   A.Vizgirda, U.Gečaitė
       A.Spurga, M.Kalinauskaitė   21:15  21:15
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, J.Krančiukaitė    
    [52] 14:00   S.Stravinskas, J.Krančiukaitė  
     A.Kurapka, A.Kurapkaitė   21:17  21:18   5-a vieta
      [62] 15:00   S.Stravinskas, J.Krančiukaitė
     E.Bradūnas, V.Fomkinaitė     24:22  22:20
    [53] 14:20   E.Bradūnas, V.Fomkinaitė  
     M.Kavaliauskas, S.Krutulytė   21:14  21:18  
         
         
       A.Kurapka, A.Kurapkaitė   7-a vieta
       A.Kurapka, A.Kurapkaitė
       M.Kavaliauskas, S.Krutulytė   21:14  21:5
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Germanas, M.Krančiukaitė    
   R.Germanas, M.Krančiukaitė   ->    
    [54] 14:20   D.Juodsnukis, M.Kavaliauskaitė  
   R.Būda, V.Černiauskaitė     18:21  21:19  21:9  
   D.Juodsnukis, M.Kavaliauskaitė    
   D.Juodsnukis, M.Kavaliauskaitė   19:21  21:15  26:24     9-a vieta
      [63] 15:00   T.Baliasnyj, N.Gaižutytė
        19:21  21:12  21:19
   O.Aliulis, V.Bundzaitė    
   O.Aliulis, V.Bundzaitė   ->    
    [55] 14:20   T.Baliasnyj, N.Gaižutytė  
   T.Baliasnyj, N.Gaižutytė     21:7  21:9  
   T.Baliasnyj, N.Gaižutytė    
    ->    
         
       R.Germanas, M.Krančiukaitė   11-a vieta
       O.Aliulis, V.Bundzaitė
       O.Aliulis, V.Bundzaitė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Būda, V.Černiauskaitė  
     R.Būda, V.Černiauskaitė   ->   13-a vieta
       R.Būda, V.Černiauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.