Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ignas Reznikas    Dėl 1-16 vietos        
 I.Reznikas        
 32       ->        
   I.Reznikas      
 17  Deividas Valiulis      21:2  21:0 [14']      
 D.Valiulis        
 16  Arnoldas Mockus    11:21  21:17  21:13        
     I.Reznikas    
 9  Mantvydas Dapšys        21:2  21:5 [11']    
 M.Dapšys        
 24       ->        
   E.Gusarovas      
 25         21:8  21:13 [14']      
 E.Gusarovas        
 8  Edgaras Gusarovas    ->        
      [77]  I.Reznikas  
 5  Nedas Bičkovas          21:7  21:9 [10']  
 N.Bičkovas        
 28       ->        
   N.Bičkovas      
 21  Martynas Jankauskas      21:10  21:13 [16']      
 D.Bartušis        
 12  Domantas Bartušis    21:4  21:8        
     G.Dima    
 13  Tomas Stankus        21:18  21:19 [23']    
 T.Stankus        
 20  Jokūbas Daukantas    21:1  21:5        
   G.Dima      
 29         21:0  21:6 [16']      
 G.Dima        
 4  Giedrius Dima    ->         1-a vieta
        [99]  I.Reznikas
 3  Laurynas Sparnauskis            21:9  21:7 [16']
 L.Sparnauskis        
 30       ->        
   L.Sparnauskis      
 19  Vilius Stankūnas      23:21  21:9 [21']      
 E.Zdanavičius        
 14  Eimantas Zdanavičius    21:7  21:8        
     L.Sparnauskis    
 11  Ernestas Žalandauskas        21:19  21:19 [24']    
 E.Žalandauskas        
 22       ->        
   E.Žalandauskas      
 27         21:4  21:12 [17']      
 D.Juškys        
 6  Dominykas Juškys    ->        
      [78]  M.Golubevas  
 7  Lukas Kavaliauskas          21:16  21:18 [14']  
 L.Kavaliauskas        
 26       ->        
   L.Kavaliauskas      
 23         21:13  21:8 [16']      
 A.Muižininkas        
 10  Audrius Muižininkas    ->        
     M.Golubevas    
 15  Gvidas Pielikis        21:6  21:6 [19']    
 G.Pielikis        
 18  Paulius Jonušas    21:5  21:7 [9']      G.Dima   3-a vieta
   M.Golubevas   [99]  L.Sparnauskis
 31         21:11  21:3 [14']    L.Sparnauskis   21:15  21:10 [20']
 M.Golubevas        
 2  Michailas Golubevas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Gusarovas    
      [79]  N.Bičkovas  
       N.Bičkovas   21:9  21:13 [20']   5-a vieta
        [100]  E.Žalandauskas
       E.Žalandauskas     21:10  29:27 [24']
      [80]  E.Žalandauskas  
       L.Kavaliauskas   21:17  21:19 [24']  
           
           
         E.Gusarovas   7-a vieta
        [101]  E.Gusarovas
         L.Kavaliauskas   21:9  21:14 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Valiulis      
     D.Valiulis    
     M.Dapšys   21:14  21:16 [18']    
      [81]  D.Bartušis  
     D.Bartušis     21:11  21:6 [14']  
     D.Bartušis    
     T.Stankus   21:7  21:16 [20']     9-a vieta
        [102]  E.Zdanavičius
     E.Zdanavičius       21:12  21:18 [21']
     E.Zdanavičius    
     D.Juškys   21:13  21:17 [21']    
      [82]  E.Zdanavičius  
     A.Muižininkas     17:21  21:18  25:23 [36']  
     A.Muižininkas    
     G.Pielikis   21:6  21:5 [15']    
           
         D.Valiulis   11-a vieta
       
         A.Muižininkas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Dapšys    
      [83]  T.Stankus  
       T.Stankus   21:16  21:18 [21']   13-a vieta
       
       D.Juškys     ->
      [84]  D.Juškys  
       G.Pielikis   21:9  21:5 [18']  
           
           
         M.Dapšys   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Pielikis   ->
         
   A.Mockus      
   A.Mockus   ->      
     A.Mockus    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Mockus  
        21:6  21:5 [12']  
   M.Jankauskas      
   M.Jankauskas   ->      
     M.Jankauskas    
   J.Daukantas     21:7  21:13 [17']    
   J.Daukantas      
    ->       17-a vieta
        [103]  A.Mockus
          21:15  21:10 [21']
   V.Stankūnas      
   V.Stankūnas   ->      
     V.Stankūnas    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Stankūnas  
        21:8  21:15 [13']  
   .      
    ->      
     P.Jonušas    
   P.Jonušas     ->    
   P.Jonušas      
    ->    M.Jankauskas   19-a vieta
       
         P.Jonušas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       J.Daukantas  
       J.Daukantas   ->   21-a vieta
         J.Daukantas
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.