Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Michailas Golubevas 
 Giedrius Dima 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Golubevas, G.Dima      
 16       ->      
   M.Golubevas, G.Dima    
 9  Paulius Jonušas 
 Vilius Stankūnas 
    21:8  21:3 [17']    
 D.Juškys, G.Pielikis      
 8  Dominykas Juškys 
 Gvidas Pielikis 
  21:11  21:11 [18']      
     M.Golubevas, G.Dima  
 5  Audrius Muižininkas 
 Domantas Bartušis 
      21:7  21:11 [18']  
 A.Muižininkas, D.Bartušis      
 12       ->      
   L.Kavaliauskas, E.Zdanavičius    
 13         21:16  21:15 [22']    
 L.Kavaliauskas, E.Zdanavičius      
 4  Lukas Kavaliauskas 
 Eimantas Zdanavičius 
  ->       1-a vieta
      [64]  M.Golubevas, G.Dima
 3  Ignas Reznikas 
 Arnoldas Mockus 
        21:12  19:21  21:19 [34']
 I.Reznikas, A.Mockus      
 14       ->      
   I.Reznikas, A.Mockus    
 11         21:11  21:10 [18']    
 D.Valiulis, M.Dapšys      
 6  Deividas Valiulis 
 Mantvydas Dapšys 
  ->      
     N.Bičkovas, L.Sparnauskis  
 7  Edgaras Gusarovas 
 Ernestas Žalandauskas 
      21:16  21:19 [21']  
 E.Gusarovas, E.Žalandauskas      
 10  Jokūbas Daukantas 
 Martynas Jankauskas 
  21:2  21:5 [13']      
   N.Bičkovas, L.Sparnauskis    
 15         22:20  21:16 [23']    
 N.Bičkovas, L.Sparnauskis      
 2  Nedas Bičkovas 
 Laurynas Sparnauskis 
  ->    L.Kavaliauskas, E.Zdanavičius   3-a vieta
      [65]  I.Reznikas, A.Mockus
       I.Reznikas, A.Mockus   21:12  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Juškys, G.Pielikis    
     A.Muižininkas, D.Bartušis  
     A.Muižininkas, D.Bartušis   21:14  21:14 [21']   5-a vieta
      [66]  E.Gusarovas, E.Žalandauskas
     D.Valiulis, M.Dapšys     21:9  21:18
     E.Gusarovas, E.Žalandauskas  
     E.Gusarovas, E.Žalandauskas   21:6  21:15 [17']  
         
         
       D.Juškys, G.Pielikis   7-a vieta
      [67]  D.Juškys, G.Pielikis
       D.Valiulis, M.Dapšys   21:16  21:17 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Jonušas, V.Stankūnas    
   P.Jonušas, V.Stankūnas   ->    
     P.Jonušas, V.Stankūnas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [68]  P.Jonušas, V.Stankūnas
        21:14  21:6 [14']
   .    
    ->    
     J.Daukantas, M.Jankauskas  
   J.Daukantas, M.Jankauskas     ->  
   J.Daukantas, M.Jankauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.