Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-12-12 2009-12-12  
 1  Gabija Narvilaitė    Dėl 1-8 vietos      
[33] 14:10   G.Narvilaitė      
 16  Gineta Turauskaitė    21:3  21:1 [13']      
  [45] 15:10   G.Narvilaitė    
 9  Greta Palubinskytė      21:10  21:5 [17']    
[34] 14:10   G.Palubinskytė      
 8  Valdonė Besanaitė    21:16  12:21  21:16 [31']      
     G.Narvilaitė  
 5  Loreta Bagdonaitė        21:9  21:8 [20']  
[35] 14:10   L.Bagdonaitė      
 12  Aušrinė Kaulickytė    21:15  21:13 [18']      
  [46] 15:10   L.Bagdonaitė    
 13  Edvina Gusarovaitė      21:16  21:13 [13']    
[36] 14:10   G.Bilvardaitė      
 4  Gintarė Bilvardaitė    21:5  21:12 [9']       1-a vieta
      [93]  G.Narvilaitė
 3  Dominyka Dragūnaitė          21:9  13:21  21:12 [32']
[37] 14:30   D.Dragūnaitė      
 14  Veronika Keršytė    21:0  21:2 [13']      
  [47] 15:10   D.Dragūnaitė    
 11  Dominyka Rimkutė      21:12  21:8 [20']    
[38] 14:30   U.Graužinytė      
 6  Ugnė Graužinytė    21:4  21:7 [19']      
     G.Janušonytė  
 7  Deimantė Ubytė        21:17  21:7 [25']  
[39] 14:30   D.Ubytė      
 10  Ugnė Bernotaitė    21:18  21:12 [20']      
  [48] 15:10   G.Janušonytė    
 15  Agnė Sileckytė      21:6  21:14 [19']    
[40] 14:30   G.Janušonytė      
 2  Gabrielė Janušonytė    21:3  21:2 [12']    L.Bagdonaitė   3-a vieta
      [94]  D.Dragūnaitė
       D.Dragūnaitė   21:7  21:10 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Palubinskytė    
     G.Bilvardaitė  
     G.Bilvardaitė   21:19  21:8 [17']   5-a vieta
      [95]  D.Ubytė
     U.Graužinytė     21:16  16:21  21:19 [29']
     D.Ubytė  
     D.Ubytė   21:19  12:21  22:20 [35']  
         
         
       G.Palubinskytė   7-a vieta
      [96]  U.Graužinytė
       U.Graužinytė   21:12  21:9 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Turauskaitė      
  [49] 15:30   V.Besanaitė    
   V.Besanaitė   21:9  21:16 [13']    
     A.Kaulickytė  
   A.Kaulickytė     21:4  13:21  23:21 [38']  
  [50] 15:30   A.Kaulickytė    
   E.Gusarovaitė   21:15  18:21  21:12 [30']     9-a vieta
      [97]  A.Kaulickytė
   V.Keršytė       21:14  23:21 [21']
  [51] 15:30   D.Rimkutė    
   D.Rimkutė   21:18  21:15 [20']    
     U.Bernotaitė  
   U.Bernotaitė     21:9  21:8 [17']  
  [52] 15:30   U.Bernotaitė    
   A.Sileckytė   21:8  21:4 [17']    
         
       V.Besanaitė   11-a vieta
     
       D.Rimkutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Turauskaitė    
     E.Gusarovaitė  
     E.Gusarovaitė   21:13  21:8 [16']   13-a vieta
     
     V.Keršytė     ->
     V.Keršytė  
     A.Sileckytė   21:9  21:15 [16']  
         
         
       G.Turauskaitė   15-a vieta
     
       A.Sileckytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.