Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas), Data: 2010-01-09, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-09 2010-01-09 2010-01-09 2010-01-09  
 1  Klaudijus Kašinskis    Dėl 1-8 vietos      
 K.Kašinskis      
 16       ->      
  [131] 21:20   K.Kašinskis    
 9  Tautvydas Raila      21:12  21:9    
[121] 20:20   L.Rimkus      
 8  Lukas Rimkus    24:22  21:17      
    [140] 22:00   K.Kašinskis  
 5  Tautvydas Liorančas        21:15  26:24  
[122] 20:40   T.Liorančas      
 12  Karolis Narkevičius    21:9  21:12      
  [132] 21:20   L.Litvinas    
 13  Gediminas Gresevičius      21:9  21:19    
[123] 20:40   L.Litvinas      
 4  Lukas Litvinas    21:17  21:13       1-a vieta
      [149] 22:40   K.Kašinskis
 3  Povilas Bartušis          21:13  21:16
[124] 20:40   P.Bartušis      
 14  Evaldas Bradūnas    21:7  21:12      
  [133] 21:20   P.Bartušis    
 11  Renaldas Šileris      19:21  25:23  21:6    
[125] 20:40   M.Gresevičius      
 6  Mantas Gresevičius    21:9  21:10      
    [141] 22:00   A.Plavin  
 7  Lukas Kontrimas        21:14  12:21  21:16  
[126] 21:00   T.Vaškevičius      
 10  Tomas Vaškevičius    21:5  21:7      
  [134] 21:40   A.Plavin    
 15  Marijus Stankevičius      21:14  21:19    
[127] 21:00   A.Plavin      
 2  Alan Plavin      B/Ž    L.Litvinas   3-a vieta
      [150] 23:00   P.Bartušis
       P.Bartušis   20:22  21:17  21:19
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Rimkus    
    [142] 22:20   L.Rimkus  
     T.Liorančas   21:11  22:20  21:19   5-a vieta
      [151] 23:00   M.Gresevičius
     M.Gresevičius     21:14  21:11
    [143] 22:20   M.Gresevičius  
     T.Vaškevičius   21:10  22:20  
         
         
       T.Liorančas   7-a vieta
     
       T.Vaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Raila    
   T.Raila   ->    
    [144] 22:20   G.Gresevičius  
   K.Narkevičius     21:11  21:15  
  [135] 21:40   G.Gresevičius    
   G.Gresevičius   21:18  21:6     9-a vieta
      [152] 23:00   G.Gresevičius
   E.Bradūnas       21:15  21:14
  [136] 21:40   E.Bradūnas    
   R.Šileris   19:21  21:19  21:19    
    [145] 22:20   L.Kontrimas  
   L.Kontrimas     15:21  21:17  21:19  
  [137] 21:40   L.Kontrimas    
   M.Stankevičius     B/Ž    
         
       T.Raila   11-a vieta
     
       E.Bradūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Narkevičius  
     K.Narkevičius   ->   13-a vieta
     
     R.Šileris     ->
     
     M.Stankevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.