Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas), Data: 2010-01-09, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-09 2010-01-09 2010-01-09 2010-01-09  
 1  Neringa Žvirblytė    Dėl 1-8 vietos      
 N.Žvirblytė      
 16       ->      
  [57] 15:00   N.Žvirblytė    
 9  Ugnė Vaitkevičiūtė      21:12  21:6    
[39] 13:40   A.Kaulickytė      
 8  Aušrinė Kaulickytė    21:17  21:9      
    [84] 17:20   N.Žvirblytė  
 5  Erika Valuckienė        21:13  21:11  
[40] 13:40   E.Valuckienė      
 12  Vytautė Fomkinaitė    21:23  21:18  22:20      
  [58] 15:20   E.Valuckienė    
 13  Ivona Šubinaitė      21:17  17:21  21:7    
[41] 13:40   M.Krančiukaitė      
 4  Milda Krančiukaitė    21:19  25:23       1-a vieta
      [104] 19:00   N.Žvirblytė
 3  Justė Krančiukaitė          21:8  21:13
[42] 14:00   J.Krančiukaitė      
 14  Silvija Krutulytė    21:6  21:9      
  [59] 15:20   U.Gečaitė    
 11  Meda Kavaliauskaitė      21:9  21:5    
[43] 14:00   U.Gečaitė      
 6  Urtė Gečaitė    21:6  21:5      
    [85] 17:20   U.Gečaitė  
 7  Aistė Kurapkaitė        21:10  21:4  
[44] 14:00   A.Kurapkaitė      
 10  Monika Kalinauskaitė    21:11  21:15      
  [60] 15:20   A.Kurapkaitė    
 15  Viktorija Tamošauskaitė      21:13  2:22  21:17    
[45] 14:00   E.Rentauskaitė      
 2  Emilija Rentauskaitė    21:11  21:7    E.Valuckienė   3-a vieta
      [105] 19:00   E.Valuckienė
       A.Kurapkaitė   21:17  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kaulickytė    
    [86] 17:40   M.Krančiukaitė  
     M.Krančiukaitė   21:19  14:21  21:17   5-a vieta
      [106] 19:20   J.Krančiukaitė
     J.Krančiukaitė       B/Ž
    [87] 17:40   J.Krančiukaitė  
     E.Rentauskaitė   21:23  21:17  21:11  
         
         
       A.Kaulickytė   7-a vieta
     
       E.Rentauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [61] 15:20   U.Vaitkevičiūtė    
   U.Vaitkevičiūtė   ->    
    [88] 17:40   V.Fomkinaitė  
   V.Fomkinaitė     21:14  21:11  
  [62] 15:40   V.Fomkinaitė    
   I.Šubinaitė   21:9  21:14     9-a vieta
      [107] 19:20   V.Fomkinaitė
   S.Krutulytė       21:12  19:21  21:17
  [63] 15:40   S.Krutulytė    
   M.Kavaliauskaitė   21:10  21:14    
    [89] 17:40   S.Krutulytė  
   M.Kalinauskaitė     21:13  21:16  
  [64] 15:40   M.Kalinauskaitė    
   V.Tamošauskaitė   21:12  21:17    
         
       U.Vaitkevičiūtė   11-a vieta
     
       M.Kalinauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     I.Šubinaitė   ->   13-a vieta
     
     M.Kavaliauskaitė     ->
     
     V.Tamošauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.