Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-17  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Goda Krivonosovaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
[167] 20:40   T.Liorančas, G.Krivonosovaitė      
 16  Denis Lamincev 
 Minija Masaitytė 
  21:3  21:8 [19']      
  [184] 21:20   T.Liorančas, G.Krivonosovaitė    
 9  Ernestas Dima 
 Monika Ruzgailaitė 
    21:6  21:7 [16']    
[169] 20:40   E.Dima, M.Ruzgailaitė      
 8  Dominykas Juškys 
 Greta Urbonaitė 
  22:20  21:15 [21']      
    [198] 22:20   T.Liorančas, G.Krivonosovaitė  
 5  Giedrius Dima 
 Ieva Gaidė 
      21:14  21:12 [20']  
[170] 20:40   G.Dima, I.Gaidė      
 12  Deividas Valiulis 
 Samanta Drungilaitė 
  21:5  21:6 [24']      
  [185] 21:20   G.Dima, I.Gaidė    
 13  Žaidėjas Nerodomas 
 Justė Krančiukaitė 
    21:11  24:22 [24']    
[171] 20:40   M.Golubevas, V.Žymantaitė      
 4  Michailas Golubevas 
 Vaiva Žymantaitė 
  21:12  21:10 [19']       1-a vieta
      [243] 11:30   T.Liorančas, G.Krivonosovaitė
 3  Lukas Rimkus 
 Lilija Genutytė 
        21:12  21:17 [27']
[172] 20:40   L.Rimkus, L.Genutytė      
 14  Ernestas Žalandauskas 
 Gintarė Vaitkutė 
    B/Ž      
  [186] 21:20   R.Šileris, S.Norgailaitė    
 11  Deividas Dzenys 
 Gintarė Povilaitytė 
    21:19  15:21  21:14 [30']    
[173] 20:40   R.Šileris, S.Norgailaitė      
 6  Renaldas Šileris 
 Saulina Norgailaitė 
  21:9  21:14 [20']      
    [199] 22:20   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė  
 7  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Venskaitytė 
      20:22  21:8  21:7 [17']  
[174] 20:40   E.Gusarovas, D.Adomaitytė      
 10  Edgaras Gusarovas 
 Deimantė Adomaitytė 
  17:21  21:17  21:13 [27']      
  [187] 21:40   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
 15  Artūr Dubovik 
 Miglė Kubiliūtė 
    21:6  21:7 [18']    
[175] 21:00   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė      
 2  Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  21:6  21:10 [30']    G.Dima, I.Gaidė   3-a vieta
      [244] 11:30   G.Dima, I.Gaidė
       R.Šileris, S.Norgailaitė   21:18  16:21  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Dima, M.Ruzgailaitė    
     
     M.Golubevas, V.Žymantaitė   ->   5-a vieta
     
     L.Rimkus, L.Genutytė     ->
     
     E.Gusarovas, D.Adomaitytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Lamincev, M.Masaitytė      
     
   D.Juškys, G.Urbonaitė   ->    
     
   D.Valiulis, S.Drungilaitė     ->  
     
   Ž.Nerodomas, J.Krančiukaitė   ->     9-a vieta
     
   E.Žalandauskas, G.Vaitkutė       ->
     
   D.Dzenys, G.Povilaitytė   ->    
     
   L.Sparnauskis, G.Venskaitytė     ->  
     
   A.Dubovik, M.Kubiliūtė   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.