Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-17  
 1  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [124] 18:00   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 9  Odeta Rastenytė 
 Giedrė Keršulytė 
    21:4  21:3 [18']    
[91] 13:45   I.Kinaitė, K.Šadbaraitė      
 8  Ieva Kinaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  18:21  21:13  21:14 [34']      
    [150] 19:40   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
 5  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
      21:12  21:9 [19']  
 V.Besanaitė, A.Kaulickytė      
 12       ->      
  [125] 18:00   A.Mažeikaitė, D.Ubytė    
 13         21:13  21:16 [21']    
 A.Mažeikaitė, D.Ubytė      
 4  Adelė Mažeikaitė 
 Deimantė Ubytė 
  ->       1-a vieta
      [235] 10:40   U.Graužinytė, G.Narvilaitė
 3  Ugnė Graužinytė 
 Gabija Narvilaitė 
        21:18  21:19 [26']
 U.Graužinytė, G.Narvilaitė      
 14       ->      
  [126] 18:20   U.Graužinytė, G.Narvilaitė    
 11         21:9  21:6 [21']    
 U.Bernotaitė, G.Turauskaitė      
 6  Ugnė Bernotaitė 
 Gineta Turauskaitė 
  ->      
    [151] 19:40   U.Graužinytė, G.Narvilaitė  
 7  Greta Palubinskytė 
 Edvina Gusarovaitė 
      21:16  21:12 [30']  
[92] 13:45   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė      
 10  Dovilė Butvydaitė 
 Dominyka Rimkutė 
  21:8  21:5 [19']      
  [127] 18:20   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė    
 15         21:14  12:21  26:24 [32']    
 L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė      
 2  Loreta Bagdonaitė 
 Gintarė Bilvardaitė 
  ->    A.Mažeikaitė, D.Ubytė   3-a vieta
      [236] 11:05   A.Mažeikaitė, D.Ubytė
       L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė   21:13  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Kinaitė, K.Šadbaraitė    
     
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė   ->   5-a vieta
     
     U.Bernotaitė, G.Turauskaitė     ->
     
     G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   O.Rastenytė, G.Keršulytė   ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
    ->    
     
   D.Butvydaitė, D.Rimkutė     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.