Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-17  
 1  Juras Šulcas 
 Gabija Narvilaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 J.Šulcas, G.Narvilaitė        
 32       ->        
  [176] 21:00   J.Šulcas, G.Narvilaitė      
 17  Dominykas Leipus 
 Odeta Rastenytė 
    21:6  21:5 [15']      
[164] 20:20   M.Turauskas, G.Turauskaitė        
 16  Mindaugas Turauskas 
 Gineta Turauskaitė 
  21:12  21:16 [24']        
    [194] 22:00   J.Šulcas, G.Narvilaitė    
 9  Džiugas Girulis 
 Loreta Bagdonaitė 
      22:20  21:14 [24']    
 D.Girulis, L.Bagdonaitė        
 24       ->        
  [177] 21:00   K.Reimeris, G.Palubinskytė      
 25         21:14  21:10 [20']      
 K.Reimeris, G.Palubinskytė        
 8  Karolis Reimeris 
 Greta Palubinskytė 
  ->        
      [204] 22:40   J.Šulcas, G.Narvilaitė  
 5  Mantas Rakovskis 
 Ugnė Graužinytė 
        21:9  21:12 [9']  
 M.Rakovskis, U.Graužinytė        
 28       ->        
  [178] 21:00   T.Kvederys, U.Bernotaitė      
 21         23:21  15:21  21:15 [36']      
 T.Kvederys, U.Bernotaitė        
 12  Titas Kvederys 
 Ugnė Bernotaitė 
  ->        
    [195] 22:00   I.Zdanavičius, G.Janušonytė    
 13  Marius Kontrimas 
 Valdonė Besanaitė 
      21:12  21:17 [27']    
[165] 20:20   M.Kontrimas, V.Besanaitė        
 20  Rūtenis Naugžemis 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:7  21:13 [28']        
  [179] 21:00   I.Zdanavičius, G.Janušonytė      
 29         21:12  21:18 [28']      
 I.Zdanavičius, G.Janušonytė        
 4  Ignas Zdanavičius 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->         1-a vieta
        [241] 11:05   J.Šulcas, G.Narvilaitė
 3  Petras Bartušis 
 Dominyka Dragūnaitė 
          21:14  21:8 [23']
 P.Bartušis, D.Dragūnaitė        
 30       ->        
  [180] 21:00   P.Bartušis, D.Dragūnaitė      
 19  Karolis Labanauskas 
 Greta Bartkutė 
    21:6  21:10 [17']      
[166] 20:20   V.Vitkus, K.Šadbaraitė        
 14  Vincentas Vitkus 
 Karolina Šadbaraitė 
  21:15  23:21 [31']        
    [196] 22:00   P.Bartušis, D.Dragūnaitė    
 11  Jokūbas Daukantas 
 Deimantė Ubytė 
      24:22  21:6 [25']    
 J.Daukantas, D.Ubytė        
 22       ->        
  [181] 21:20   P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė      
 27         21:12  21:9 [20']      
 P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė        
 6  Paulius Jaščemskas 
 Adelė Mažeikaitė 
  ->        
      [205] 22:40   K.Eimutaitis, A.Kaulickytė  
 7  Karolis Eimutaitis 
 Aušrinė Kaulickytė 
        21:11  21:16 [20']  
 K.Eimutaitis, A.Kaulickytė        
 26       ->        
  [182] 21:20   K.Eimutaitis, A.Kaulickytė      
 23         21:16  21:7 [18']      
 J.Pupius, E.Gusarovaitė        
 10  Justas Pupius 
 Edvina Gusarovaitė 
  ->        
    [197] 22:20   K.Eimutaitis, A.Kaulickytė    
 15  Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
      21:12  21:13 [23']    
[168] 20:20   M.Šames, V.Fomkinaitė        
 18  Eimantas Mačys 
 Dominyka Rimkutė 
  21:14  21:11 [23']      I.Zdanavičius, G.Janušonytė   3-a vieta
  [183] 21:20   D.Katauskas, G.Bilvardaitė   [242] 11:30   P.Bartušis, D.Dragūnaitė
 31         21:7  21:16 [20']    P.Bartušis, D.Dragūnaitė   21:12  21:17 [27']
 D.Katauskas, G.Bilvardaitė        
 2  Dovydas Katauskas 
 Gintarė Bilvardaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Reimeris, G.Palubinskytė    
       
       T.Kvederys, U.Bernotaitė   ->   5-a vieta
       
       P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė     ->
       
       D.Katauskas, G.Bilvardaitė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Turauskas, G.Turauskaitė      
       
     D.Girulis, L.Bagdonaitė   ->    
       
     M.Rakovskis, U.Graužinytė     ->  
       
     M.Kontrimas, V.Besanaitė   ->     9-a vieta
       
     V.Vitkus, K.Šadbaraitė       ->
       
     J.Daukantas, D.Ubytė   ->    
       
     J.Pupius, E.Gusarovaitė     ->  
       
     M.Šames, V.Fomkinaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   D.Leipus, O.Rastenytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
   R.Naugžemis, D.Butvydaitė     ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   K.Labanauskas, G.Bartkutė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
   E.Mačys, D.Rimkutė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.