Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas), Data: 2010-01-30, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-30 2010-01-30 2010-01-30 2010-01-30  
 1  Algirdas Spurga    Dėl 1-8 vietos      
 A.Spurga      
 16       ->      
  [16] 11:00   A.Spurga    
 9  Mantas Papuška      21:13  21:17 [8']    
[1] 10:00   M.Papuška      
 8  Mark Šames    21:11  21:12 [15']      
    [31] 12:20   A.Kurapka  
 5  Aurimas Kurapka        21:16  21:17 [21']  
[2] 10:00   A.Kurapka      
 12  Andrius Montrimas    21:13  21:8 [3']      
  [17] 11:20   A.Kurapka    
 13  Gedmantas Čepkauskas      15:21  21:14  21:12 [26']    
[6] 10:20   E.Dima      
 4  Ernestas Dima    21:12  21:1 [17']       1-a vieta
      [44] 13:20   G.Dima
 3  Mantas Šatrauskas          10:21  21:18  22:20 [39']
[3] 10:00   M.Šatrauskas      
 14  Ignas Lukoševičius    21:4  21:2 [3']      
  [18] 11:20   M.Šatrauskas    
 11  Žaidėjas Nerodomas      21:9  21:12 [15']    
[4] 10:00   M.Kavaliauskas      
 6  Matas Kavaliauskas    19:21  21:17  21:19 [19']      
    [32] 12:20   G.Dima  
 7  Salvijus Stravinskas        21:19  21:16 [22']  
[5] 10:20   S.Stravinskas      
 10  Tomas Kelertas    21:7  21:9 [20']      
  [19] 11:20   G.Dima    
 15  Eitvydas Seilius      21:8  21:14 [23']    
[7] 10:20   G.Dima      
 2  Giedrius Dima    21:11  21:8 [16']    A.Spurga   3-a vieta
      [45] 13:40   M.Šatrauskas
       M.Šatrauskas   21:13  21:13 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Papuška    
    [33] 12:40   E.Dima  
     E.Dima   21:12  21:18 [25']   5-a vieta
      [46] 13:40   E.Dima
     M.Kavaliauskas     21:8  21:10 [28']
    [34] 12:40   S.Stravinskas  
     S.Stravinskas   21:16  13:21  21:9 [26']  
         
         
       M.Papuška   7-a vieta
     
       M.Kavaliauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Šames    
   M.Šames   ->    
    [35] 12:40   M.Šames  
   A.Montrimas     18:21  22:20  21:12 [44']  
  [20] 11:20   G.Čepkauskas    
   G.Čepkauskas   21:12  21:18 [21']     9-a vieta
      [47] 13:40   Ž.Nerodomas
   I.Lukoševičius       21:10  11:21  21:14 [23']
  [21] 11:40   Ž.Nerodomas    
   Ž.Nerodomas   21:16  21:15 [18']    
    [36] 12:40   Ž.Nerodomas  
   T.Kelertas     21:13  21:14 [20']  
  [22] 11:40   T.Kelertas    
   E.Seilius   22:20  24:22 [23']    
         
       G.Čepkauskas   11-a vieta
     
       T.Kelertas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Montrimas  
     A.Montrimas   ->   13-a vieta
      [48] 13:40 
     I.Lukoševičius     ->
    [37] 13:00   
     E.Seilius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.