Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas), Data: 2010-01-30, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-30 2010-01-30 2010-01-30 2010-01-30  
 1  Ieva Gaidė    Dėl 1-8 vietos      
[8] 10:20   I.Gaidė      
 16  Agnė Skupeikaitė    21:4  21:6 [18']      
  [23] 11:40   I.Gaidė    
 9  Ieva Banionytė      21:7  21:5 [15']    
[9] 10:40   A.Kaulickytė      
 8  Aušrinė Kaulickytė      B/Ž      
    [38] 13:00   I.Gaidė  
 5  Justė Krančiukaitė        21:9  21:11 [17']  
[10] 10:40   R.Kurapkaitė      
 12  Rytė Kurapkaitė    21:18  21:12 [26']      
  [24] 11:40   R.Kurapkaitė    
 13  Viktorija Tamošauskaitė      21:7  21:8 [19']    
[11] 10:40   E.Rentauskaitė      
 4  Emilija Rentauskaitė    21:10  20:22  21:10 [29']       1-a vieta
      [49] 14:00   I.Gaidė
 3  Neringa Gaižutytė          21:13  20:22  21:15 [28']
[12] 10:40   N.Gaižutytė      
 14  Karolina Rutkauskaitė    21:6  21:12 [30']      
  [25] 12:00   N.Gaižutytė    
 11  Vytautė Fomkinaitė      18:21  23:21  21:14 [41']    
[13] 11:00   M.Krančiukaitė      
 6  Milda Krančiukaitė    21:19  25:27  21:17 [41']      
    [39] 13:00   N.Žvirblytė  
 7  Aistė Kurapkaitė        21:7  21:14 [20']  
[14] 11:00   A.Kurapkaitė      
 10  Ivona Šubinaitė    18:21  21:7  21:13 [25']      
  [26] 12:00   N.Žvirblytė    
 15  Valentina Černiauskaitė      21:4  21:14 [9']    
[15] 11:00   N.Žvirblytė      
 2  Neringa Žvirblytė    21:7  21:16 [16']    R.Kurapkaitė   3-a vieta
      [50] 14:00   R.Kurapkaitė
       N.Gaižutytė   21:14  21:16 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kaulickytė    
    [40] 13:00   E.Rentauskaitė  
     E.Rentauskaitė   21:16  21:14 [23']   5-a vieta
      [51] 14:00   E.Rentauskaitė
     M.Krančiukaitė     20:22  21:14  21:17 [44']
    [41] 13:20   M.Krančiukaitė  
     A.Kurapkaitė   21:16  21:16 [21']  
         
         
       A.Kaulickytė   7-a vieta
     
       A.Kurapkaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Skupeikaitė      
  [27] 12:00   A.Skupeikaitė    
   I.Banionytė     B/Ž    
    [42] 13:20   J.Krančiukaitė  
   J.Krančiukaitė     21:1  21:2 [16']  
  [28] 12:00   J.Krančiukaitė    
   V.Tamošauskaitė   21:14  21:5 [17']     9-a vieta
      [52] 14:00   V.Fomkinaitė
   K.Rutkauskaitė       21:11  21:13 [23']
  [29] 12:20   V.Fomkinaitė    
   V.Fomkinaitė   21:5  21:9 [16']    
    [43] 13:20   V.Fomkinaitė  
   I.Šubinaitė     21:15  21:6 [32']  
  [30] 12:20   I.Šubinaitė    
   V.Černiauskaitė   21:14  21:14 [18']    
         
       A.Skupeikaitė   11-a vieta
     
       I.Šubinaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     I.Banionytė    
     
     V.Tamošauskaitė   ->   13-a vieta
     
     K.Rutkauskaitė     ->
     
     V.Černiauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.