Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2010-02-06, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-06 2010-02-07 2010-02-07 2010-02-07  
 1  Kristina Dovydaitytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
[115] 20:10   K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja      
 16  Erika Valuckienė 
 Urtė Gečaitė 
  21:5  21:5 [20']      
  [153] 11:00   K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja    
 9  Irina Jasiūnienė 
 Diana Nikitina 
    21:8  21:9 [23']    
[116] 20:35   I.Stankevičienė, V.Čekauskienė      
 8  Inga Stankevičienė 
 Vaida Čekauskienė 
  21:11  21:10 [21']      
    [173] 13:00   K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja  
 5  Regina Narijauskaitė 
 Laima Patašienė 
      21:6  21:8 [35']  
[117] 20:35   R.Narijauskaitė, L.Patašienė      
 12  Vaiva Žymantaitė 
 Justina Jaščemskaitė 
  21:18  22:20 [21']      
  [154] 11:00   A.Meirytė, G.Krivonosovaitė    
 13  Neringa Žvirblytė 
 Rytė Kurapkaitė 
    21:23  21:14  21:11 [36']    
[118] 20:35   A.Meirytė, G.Krivonosovaitė      
 4  Amanda Meirytė 
 Goda Krivonosovaitė 
  21:18  21:5 [21']       1-a vieta
       K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja
 3  Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
        21:12  21:14 [28']
[119] 20:35   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 14  Deima Navickienė 
 Aurelija Pakšytė 
  21:8  21:6 [21']      
  [155] 11:00   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 11  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
      B/Ž    
[120] 20:35   D.Bortnikaitė, E.Milikauskaitė      
 6  Dominyka Bortnikaitė 
 Erika Milikauskaitė 
    B/Ž      
     I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 7  Aldona Pikčilingienė 
 Diana Vizgirdienė 
      20:22  21:15  21:19 [34']  
[121] 21:00   A.Pikčilingienė, D.Vizgirdienė      
 10  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:14  21:18 [26']      
  [156] 11:30   A.Kupliauskaitė, I.Linkutė    
 15  Samanta Drungilaitė 
 Deimantė Ubytė 
    21:5  21:8 [18']    
[122] 21:00   A.Kupliauskaitė, I.Linkutė      
 2  Agnė Kupliauskaitė 
 Ieva Linkutė 
  21:7  21:11 [17']    A.Meirytė, G.Krivonosovaitė   3-a vieta
      [186] 14:30   A.Kupliauskaitė, I.Linkutė
       A.Kupliauskaitė, I.Linkutė   21:9  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Stankevičienė, V.Čekauskienė    
    [175] 13:00   R.Narijauskaitė, L.Patašienė  
     R.Narijauskaitė, L.Patašienė   21:19  21:16 [27']   5-a vieta
      [187] 14:30   R.Narijauskaitė, L.Patašienė
     D.Bortnikaitė, E.Milikauskaitė     21:23  21:12  21:10 [40']
    [176] 13:30   A.Pikčilingienė, D.Vizgirdienė  
     A.Pikčilingienė, D.Vizgirdienė     B/Ž  
         
         
       I.Stankevičienė, V.Čekauskienė   7-a vieta
      [188] 14:30   I.Stankevičienė, V.Čekauskienė
       D.Bortnikaitė, E.Milikauskaitė     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Valuckienė, U.Gečaitė      
  [157] 11:30   I.Jasiūnienė, D.Nikitina    
   I.Jasiūnienė, D.Nikitina   21:9  21:14 [20']    
    [177] 13:30   N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė  
   V.Žymantaitė, J.Jaščemskaitė     8:21  21:16  21:18 [31']  
  [158] 11:30   N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė    
   N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė   21:15  21:16 [22']     9-a vieta
      [189] 14:30   N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė
   D.Navickienė, A.Pakšytė       21:11  17:21  21:16 [35']
  [159] 11:30   D.Navickienė, A.Pakšytė    
   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė     B/Ž    
    [178] 13:30   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė     15:21  21:18  21:19 [35']  
  [160] 11:30   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
   S.Drungilaitė, D.Ubytė   21:12  21:18 [21']    
         
       I.Jasiūnienė, D.Nikitina   11-a vieta
      [190] 14:30   D.Navickienė, A.Pakšytė
       D.Navickienė, A.Pakšytė   21:19  21:16 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Valuckienė, U.Gečaitė    
     
     V.Žymantaitė, J.Jaščemskaitė   ->   13-a vieta
     
     R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė     ->
     
     S.Drungilaitė, D.Ubytė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 112 113 
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.