Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13  
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas      
 16       ->      
  [8] 10:25   T.Liorančas    
 9  Tomas Vaškevičius      21:13  16:21  21:14 [40']    
[1] 10:00   T.Vaškevičius      
 8  Lukas Kontrimas    22:20  21:15 [22']      
    [20] 11:15   T.Liorančas  
 5  Giedrius Miestauskas        21:17  21:9 [27']  
[2] 10:00   M.Dagilis      
 12  Mindaugas Dagilis    21:18  21:8 [28']      
  [8] 10:25   I.Reznikas    
 13  Vaidotas Prevelis      21:18  22:20 [30']    
[3] 10:00   I.Reznikas      
 4  Ignas Reznikas    21:12  21:18 [16']       1-a vieta
      [36] 12:30   M.Gresevičius
 3  Mantas Gresevičius          21:6  17:21  22:20 [42']
[4] 10:00   M.Gresevičius      
 14  Roman Antipenkov    21:13  21:19 [24']      
  [9] 10:25   M.Gresevičius    
 11  Martynas Atkočaitis      21:11  21:15 [24']    
[5] 10:00   M.Atkočaitis      
 6  Edvinas Jakubauskas    21:19  21:16 [32']      
    [21] 11:15   M.Gresevičius  
 7  Lukas Rimkus        22:20  21:9 [24']  
[6] 10:00   L.Rimkus      
 10  Tautvydas Raila    21:18  23:25  21:17 [33']      
  [10] 10:50   V.Pratusevičius    
 15  Rokas Adomaitis      16:21  21:16  21:19 [38']    
[7] 10:25   V.Pratusevičius      
 2  Vilmantas Pratusevičius    21:10  21:16 [20']    I.Reznikas   3-a vieta
      [37] 12:30   V.Pratusevičius
       V.Pratusevičius   12:21  21:19  21:18 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Vaškevičius    
    [22] 11:40   M.Dagilis  
     M.Dagilis   21:16  13:21  21:18 [36']   5-a vieta
      [38] 12:30   M.Dagilis
     M.Atkočaitis     21:16  21:16 [23']
    [23] 11:40   L.Rimkus  
     L.Rimkus   21:14  21:14 [24']  
         
         
       T.Vaškevičius   7-a vieta
     
       M.Atkočaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Kontrimas    
   L.Kontrimas   ->    
    [24] 11:40   G.Miestauskas  
   G.Miestauskas     21:17  21:13 [26']  
  [11] 10:50   G.Miestauskas    
   V.Prevelis   21:16  21:16 [24']     9-a vieta
      [39] 12:30   G.Miestauskas
   R.Antipenkov       21:17  21:9 [27']
  [12] 10:50   R.Antipenkov    
   E.Jakubauskas   21:16  21:12 [24']    
    [25] 11:40   R.Antipenkov  
   T.Raila     21:15  21:16 [24']  
  [13] 10:50   R.Adomaitis    
   R.Adomaitis   21:15  18:21  21:17 [30']    
         
       L.Kontrimas   11-a vieta
     
       R.Adomaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Prevelis  
     V.Prevelis   ->   13-a vieta
     
     E.Jakubauskas     ->
     
     T.Raila   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.