Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug Cj, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13  
 1  Michailas Golubevas    Dėl 1-16 vietos        
 M.Golubevas        
 32       ->        
  [98] 16:40   M.Golubevas      
 17  Pranciškus Gečas      21:8  21:19 [9']      
[79] 15:25   E.Gusarovas        
 16  Edgaras Gusarovas    21:17  21:17 [20']        
    [122] 18:20   M.Golubevas    
 9  Lukas Genutis        21:9  21:12    
 L.Genutis        
 24       ->        
  [99] 16:40   L.Genutis      
 25         21:15  21:16 [26']      
 E.Bradūnas        
 8  Evaldas Bradūnas    ->        
      [150] 20:00   M.Golubevas  
 5  Giedrius Dima          21:13  21:9 [20']  
 G.Dima        
 28       ->        
  [100] 16:40   G.Dima      
 21  Mantvydas Dapšys      24:22  21:18 [33']      
[80] 15:25   D.Dzenys        
 12  Deividas Dzenys    21:9  21:6 [14']        
    [123] 18:20   G.Dima    
 13  Aidas Vizgirda        21:15  21:11    
[81] 15:25   A.Vizgirda        
 20  Paulius Ivanauskas    21:14  24:22 [24']        
  [101] 16:40   A.Vizgirda      
 29         21:16  21:18 [23']      
 L.Sparnauskis        
 4  Laurynas Sparnauskis    ->         1-a vieta
        [170] 21:40   M.Golubevas
 3  Algirdas Spurga            21:11  21:19
 A.Spurga        
 30       ->        
  [102] 17:05   A.Spurga      
 19  Robertas Andrijauskas      21:12  21:19 [40']      
[82] 15:25   R.Andrijauskas        
 14  Gytis Bernotas    14:21  21:15  21:12 [35']        
    [124] 18:20   S.Grincevičius    
 11  Nedas Bičkovas        21:19  21:9    
[83] 15:25   N.Bičkovas        
 22  Deividas Valiulis    21:4  21:8 [18']        
  [103] 17:05   S.Grincevičius      
 27         21:15  21:13 [26']      
 S.Grincevičius        
 6  Stanislovas Grincevičius    ->        
      [151] 20:25   R.Šileris  
 7  Karolis Narkevičius          21:15  21:14 [20']  
 K.Narkevičius        
 26       ->        
  [104] 17:05   K.Narkevičius      
 23  Mantas Palubinskas      21:16  23:21 [18']      
[84] 15:50   E.Dima        
 10  Ernestas Dima    21:7  21:12 [26']        
    [125] 18:20   R.Šileris    
 15  Modestas Norušis        21:14  21:19 [9']    
[85] 15:50   M.Norušis        
 18  Ernestas Žalandauskas    21:15  21:19 [23']      G.Dima   3-a vieta
  [105] 17:05   R.Šileris   [171] 21:40   S.Grincevičius
 31         21:18  21:7 [18']    S.Grincevičius   17:21  21:13  21:9 [37']
 R.Šileris        
 2  Renaldas Šileris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Genutis    
      [152] 20:25   L.Genutis  
       A.Vizgirda   21:17  21:5 [25']   5-a vieta
        [172] 21:40   L.Genutis
       A.Spurga     21:14  21:19 [25']
      [153] 20:25   K.Narkevičius  
       K.Narkevičius   21:17  21:13 [18']  
           
           
         A.Vizgirda   7-a vieta
       
         A.Spurga   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Gusarovas      
    [126] 18:45   E.Bradūnas    
     E.Bradūnas   21:13  21:12 [9']    
       E.Bradūnas  
     D.Dzenys     21:13  21:14 [23']  
    [127] 18:45   L.Sparnauskis    
     L.Sparnauskis   21:11  21:15 [18']     9-a vieta
         E.Bradūnas
     R.Andrijauskas       21:19  21:18 [28']
    [128] 18:45   N.Bičkovas    
     N.Bičkovas   21:11  21:14 [12']    
       E.Dima  
     E.Dima     21:14  21:9 [20']  
    [129] 18:45   E.Dima    
     M.Norušis   21:12  21:19 [14']    
           
         L.Sparnauskis   11-a vieta
       
         N.Bičkovas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Gusarovas    
       
       D.Dzenys   ->   13-a vieta
       
       R.Andrijauskas     ->
       
       M.Norušis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   P.Gečas      
   P.Gečas   ->      
     P.Gečas    
      ->    
   .      
    ->      
      [154] 20:25   P.Ivanauskas  
        21:13  21:19 [25']  
   M.Dapšys      
   M.Dapšys   ->      
    [130] 18:45   P.Ivanauskas    
   P.Ivanauskas     21:15  21:7 [19']    
   P.Ivanauskas      
    ->       17-a vieta
        [173] 21:40   G.Bernotas
          21:12  21:15 [24']
   G.Bernotas      
   G.Bernotas   ->      
    [131] 18:45   G.Bernotas    
   D.Valiulis     21:9  21:11 [15']    
   D.Valiulis      
    ->      
      [155] 20:25   G.Bernotas  
        16:21  21:17  21:16 [37']  
   M.Palubinskas      
   M.Palubinskas   ->      
     E.Žalandauskas    
   E.Žalandauskas     21:10  22:20 [22']    
   E.Žalandauskas      
    ->    P.Gečas   19-a vieta
       
         E.Žalandauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       M.Dapšys   ->   21-a vieta
       
       D.Valiulis     ->
       
       M.Palubinskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
    [132] 18:45     
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.