Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 31, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-14  
 1  Juras Šulcas    Dėl 1-16 vietos        
 J.Šulcas        
 32       ->        
  [209] 12:05   J.Šulcas      
 17  Vincentas Vitkus      21:10  21:7 [21']      
[190] 10:00   M.Kontrimas        
 16  Marius Kontrimas    21:4  21:9 [17']        
    [228] 14:10   J.Šulcas    
 9  Mantas Papuška        21:6  21:14 [16']    
[191] 10:00   M.Papuška        
 24  Rūtenis Naugžemis    21:4  21:4 [17']        
  [210] 12:05   M.Papuška      
 25  Augustinas Vegys      15:21  21:19  21:18 [28']      
[192] 10:25   A.Vegys        
 8  Ignas Zdanavičius    21:12  21:10 [16']        
      [245] 15:50   V.Giedraitis  
 5  Paulius Jaščemskas          21:12  12:21  21:19 [32']  
[193] 10:25   P.Jaščemskas        
 28  Rytis Vizgirda    21:13  21:11 [18']        
  [211] 12:05   P.Jaščemskas      
 21  Lukas Žebrauskas      21:6  21:16 [15']      
[194] 10:25   L.Žebrauskas        
 12  Titas Kvederys    21:11  21:11 [19']        
    [229] 14:10   V.Giedraitis    
 13  Domantas Orentas        21:12  18:21  21:15 [28']    
[195] 10:25   D.Orentas        
 20  Džiugas Girulis    21:4  21:5 [12']        
  [212] 12:30   V.Giedraitis      
 29  Vaidas Giedraitis      21:8  21:11 [16']      
[196] 10:50   V.Giedraitis        
 4  Simas Viskontas    21:13  19:21  21:19 [34']         1-a vieta
        [300] 09:00   V.Giedraitis
 3  Karolis Reimeris            21:13  21:19 [17']
[197] 10:50   K.Reimeris        
 30  Ignas Strimaitis    21:6  21:11 [18']        
  [213] 12:30   K.Reimeris      
 19  Gedmantas Čepkauskas      21:10  22:20 [17']      
[198] 10:50   G.Čepkauskas        
 14  Gvidas Pielikis    21:9  21:16 [20']        
    [230] 14:10   K.Reimeris    
 11  Mark Šames        21:12  21:19 [18']    
[199] 10:50   M.Šames        
 22  Mindaugas Turauskas    22:20  21:16 [20']        
  [214] 12:30   J.Pupius      
 27  Šarūnas Poderys      21:19  21:15 [21']      
[200] 11:15   J.Pupius        
 6  Justas Pupius    21:12  21:13 [15']        
      [246] 15:50   M.Pikčilingis  
 7  Laurynas Liepuonius          23:25  21:17  21:13 [33']  
[201] 11:15   L.Liepuonius        
 26  Paulius Dovydavičius    21:15  21:9 [20']        
  [215] 12:30   M.Pikčilingis      
 23  Benas Vaškevičius      21:12  21:18 [10']      
[202] 11:15   M.Pikčilingis        
 10  Martynas Pikčilingis    21:15  21:7 [19']        
    [231] 14:10   M.Pikčilingis    
 15  Žaidėjas Nerodomas        25:23  19:21  21:13 [29']    
[203] 11:15   M.Dudoravičius        
 18  Mantas Dudoravičius    25:23  21:16 [26']      J.Šulcas   3-a vieta
  [216] 12:55   M.Dudoravičius   [301] 09:25   J.Šulcas
 31  Šarūnas Baltuška      22:20  21:19 [24']    K.Reimeris   23:21  21:11 [16']
[204] 11:40   D.Juškys        
 2  Dominykas Juškys    21:4  20:22  21:13 [30']     Dėl 5-8 vietos    
       M.Papuška    
      [247] 15:50   P.Jaščemskas  
       P.Jaščemskas   22:20  21:16 [23']   5-a vieta
        [302] 09:25   P.Jaščemskas
       J.Pupius     21:18  27:25 [26']
      [248] 16:15   M.Dudoravičius  
       M.Dudoravičius   23:21  21:12 [22']  
           
           
         M.Papuška   7-a vieta
       
         J.Pupius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kontrimas      
    [232] 14:35   A.Vegys    
     A.Vegys   21:16  21:16 [19']    
      [249] 16:15   D.Orentas  
     L.Žebrauskas     20:22  21:18  21:18 [31']  
    [233] 14:35   D.Orentas    
     D.Orentas   21:15  21:5 [15']     9-a vieta
        [303] 09:25   L.Liepuonius
     G.Čepkauskas       21:0 [11']
    [234] 14:35   G.Čepkauskas    
     M.Šames   21:15  21:12 [26']    
      [250] 16:15   L.Liepuonius  
     L.Liepuonius     21:12  22:24  21:16 [30']  
    [235] 14:35   L.Liepuonius    
     D.Juškys   21:15  21:16 [22']    
           
         A.Vegys   11-a vieta
       
         G.Čepkauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Kontrimas    
       
       L.Žebrauskas   ->   13-a vieta
       
       M.Šames     ->
       
       D.Juškys   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Vitkus      
   V.Vitkus   ->      
    [236] 15:00   I.Zdanavičius    
   R.Naugžemis     21:14  19:21  21:15 [34']    
  [217] 12:55   I.Zdanavičius      
   I.Zdanavičius   21:9  21:10 [18']      
      [251] 16:15   S.Viskontas  
   R.Vizgirda       21:15  21:13 [22']  
  [218] 12:55   R.Vizgirda      
   T.Kvederys   21:11  21:14 [19']      
    [237] 15:00   S.Viskontas    
   D.Girulis     21:17  21:16 [26']    
  [219] 12:55   S.Viskontas      
   S.Viskontas   21:17  21:18 [24']       17-a vieta
        [304] 09:25   Ž.Nerodomas
   I.Strimaitis         21:17  21:8 [20']
  [220] 13:20   I.Strimaitis      
   G.Pielikis   21:16  21:8 [17']      
    [238] 15:00   I.Strimaitis    
   M.Turauskas     21:23  21:18  21:14 [25']    
  [221] 13:20   Š.Poderys      
   Š.Poderys   21:11  21:16 [15']      
      [252] 16:15   Ž.Nerodomas  
   P.Dovydavičius       21:9  21:18 [20']  
  [222] 13:20   P.Dovydavičius      
   B.Vaškevičius   21:11  21:7 [17']      
    [239] 15:00   Ž.Nerodomas    
   Ž.Nerodomas     21:16  21:10 [18']    
  [223] 13:20   Ž.Nerodomas      
   Š.Baltuška   21:16  21:16 [20']    I.Zdanavičius   19-a vieta
       
         I.Strimaitis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Vitkus    
       
       R.Vizgirda   ->   21-a vieta
       
       Š.Poderys     ->
       
       P.Dovydavičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     R.Naugžemis   ->    
       
     T.Kvederys     ->  
       
     D.Girulis   ->     25-a vieta
       
     G.Pielikis       ->
       
     M.Turauskas   ->    
       
     B.Vaškevičius     ->  
       
     Š.Baltuška   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.