Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-14  
 1  Karolina Šadbaraitė    Dėl 1-16 vietos        
 K.Šadbaraitė        
 32       ->        
  [259] 17:05   K.Šadbaraitė      
 17  Dovilė Butvydaitė      21:10  21:10 [17']      
[240] 15:25   I.Kinaitė        
 16  Ieva Kinaitė    21:13  21:11 [23']        
    [273] 18:20   M.Kalinauskaitė    
 9  Deimantė Adomaitytė        11:21  21:14  21:14 [26']    
 D.Adomaitytė        
 24       ->        
  [260] 17:05   M.Kalinauskaitė      
 25         21:18  25:27  22:20 [39']      
 M.Kalinauskaitė        
 8  Monika Kalinauskaitė    ->        
      [288] 20:00   G.Palubinskytė  
 5  Ugnė Bernotaitė          21:13  21:10 [20']  
 U.Bernotaitė        
 28       ->        
  [261] 17:05   S.Norgailaitė      
 21  Gerda Vedegytė      21:14  21:17 [10']      
[241] 15:25   S.Norgailaitė        
 12  Saulina Norgailaitė    21:8  21:6 [15']        
    [274] 18:45   G.Palubinskytė    
 13  Gintarė Povilaitytė        21:17  21:14 [22']    
[242] 15:25   G.Povilaitytė        
 20  Gintarė Gečė    21:8  21:11 [18']        
  [262] 17:30   G.Palubinskytė      
 29         21:11  21:6 [17']      
 G.Palubinskytė        
 4  Greta Palubinskytė    ->         1-a vieta
        [313] 09:50   G.Palubinskytė
 3  Valdonė Besanaitė            21:19  21:12 [23']
 V.Besanaitė        
 30       ->        
  [263] 17:30   V.Besanaitė      
 19  Kornelija Cylikaitė      21:7  21:10 [20']      
[243] 15:25   G.Turauskaitė        
 14  Gineta Turauskaitė    21:19  16:21  21:13 [30']        
    [275] 18:45   E.Gusarovaitė    
 11  Greta Juozonytė        21:14  21:19 [23']    
 G.Juozonytė        
 22       ->        
  [264] 17:30   E.Gusarovaitė      
 27         21:5  21:7 [16']      
 E.Gusarovaitė        
 6  Edvina Gusarovaitė    ->        
      [289] 20:00   E.Gusarovaitė  
 7  Vytautė Fomkinaitė          11:21  21:18  21:17 [33']  
 V.Fomkinaitė        
 26       ->        
  [265] 17:30   V.Fomkinaitė      
 23         21:12  21:17 [23']      
 G.Vaitkutė        
 10  Gintarė Vaitkutė    ->        
    [276] 18:45   V.Fomkinaitė    
 15  Karolina Talmontaitė        21:17  21:12 [18']    
[244] 15:50   K.Talmontaitė        
 18  Goda Venskaitytė    22:20  21:8 [20']      M.Kalinauskaitė   3-a vieta
  [266] 17:55   A.Kaulickytė   [314] 10:15   V.Fomkinaitė
 31         21:11  21:11 [19']    V.Fomkinaitė   21:15  21:16 [24']
 A.Kaulickytė        
 2  Aušrinė Kaulickytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Šadbaraitė    
      [290] 20:25   S.Norgailaitė  
       S.Norgailaitė   21:14  21:7 [18']   5-a vieta
        [315] 10:15   A.Kaulickytė
       V.Besanaitė     21:18  21:15 [25']
      [291] 20:25   A.Kaulickytė  
       A.Kaulickytė   22:20  17:21  21:12 [41']  
           
           
         K.Šadbaraitė   7-a vieta
       
         V.Besanaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Kinaitė      
    [277] 18:45   D.Adomaitytė    
     D.Adomaitytė   21:16  21:15 [23']    
      [292] 20:25   U.Bernotaitė  
     U.Bernotaitė     16:21  21:11  21:18 [34']  
    [278] 19:10   U.Bernotaitė    
     G.Povilaitytė   16:21  21:9  21:15 [26']     9-a vieta
        [316] 10:15   U.Bernotaitė
     G.Turauskaitė       21:16  19:21  22:20 [34']
    [279] 19:10   G.Turauskaitė    
     G.Juozonytė   21:10  21:12 [17']    
      [293] 20:25   G.Vaitkutė  
     G.Vaitkutė     21:7  21:9 [17']  
    [280] 19:10   G.Vaitkutė    
     K.Talmontaitė   21:11  21:10 [19']    
           
         D.Adomaitytė   11-a vieta
       
         G.Turauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Kinaitė    
       
       G.Povilaitytė   ->   13-a vieta
       
       G.Juozonytė     ->
       
       K.Talmontaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Butvydaitė      
   D.Butvydaitė   ->      
     D.Butvydaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [294] 20:25   G.Gečė  
        21:7  21:12 [19']  
   G.Vedegytė      
   G.Vedegytė   ->      
    [281] 19:10   G.Gečė    
   G.Gečė     21:17  21:12 [20']    
   G.Gečė      
    ->       17-a vieta
        [317] 10:15   K.Cylikaitė
          21:0 [2']
   K.Cylikaitė      
   K.Cylikaitė   ->      
     K.Cylikaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [295] 20:25   K.Cylikaitė  
        22:20  24:22 [26']  
   .      
    ->      
     G.Venskaitytė    
   G.Venskaitytė     ->    
   G.Venskaitytė      
    ->    D.Butvydaitė   19-a vieta
       
         G.Venskaitytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       G.Vedegytė  
       G.Vedegytė   ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.