Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug Cj, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13  
 1  Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Krivonosovaitė        
 32       ->        
  [108] 17:30   G.Krivonosovaitė      
 17  Adelė Markevičiūtė      21:14  17:21  21:8 [36']      
[88] 15:50   E.Šiušytė        
 16  Evelina Šiušytė    21:11  21:8        
    [136] 19:10   G.Krivonosovaitė    
 9  Erika Valuckienė        15:21  21:14  21:19 [26']    
 E.Valuckienė        
 24       ->        
  [109] 17:30   S.Drungilaitė      
 25         21:13  21:16 [25']      
 S.Drungilaitė        
 8  Samanta Drungilaitė    ->        
      [160] 20:50   G.Bertauskaitė  
 5  Loreta Bagdonaitė          21:18  21:10 [14']  
 L.Bagdonaitė        
 28       ->        
  [110] 17:30   U.Gečaitė      
 21  Ieva Banionytė      21:15  21:12 [58']      
[89] 15:50   U.Gečaitė        
 12  Urtė Gečaitė    21:11  21:6        
    [137] 19:10   G.Bertauskaitė    
 13  Milda Krančiukaitė        21:19  21:13 [26']    
[90] 15:50   G.Bertauskaitė        
 20  Greta Bertauskaitė    21:12  21:12        
  [111] 17:30   G.Bertauskaitė      
 29         21:5  21:8 [47']      
 D.Ubytė        
 4  Deimantė Ubytė    ->         1-a vieta
        [180] 22:05   D.Dragūnaitė
 3  Dominyka Dragūnaitė            21:13  12:21  21:11 [33']
 D.Dragūnaitė        
 30       ->        
  [112] 17:30   D.Dragūnaitė      
 19  Lilija Genutytė      6:21  23:21  21:18      
[91] 16:15   J.Jaščemskaitė        
 14  Justina Jaščemskaitė    21:8  21:16 [4']        
    [138] 19:10   D.Dragūnaitė    
 11  Ugnė Graužinytė        21:14  21:11 [26']    
[92] 16:15   U.Graužinytė        
 22  Ugnė Janušauskaitė    21:18  21:15 [38']        
  [113] 17:30   U.Graužinytė      
 27         21:9  21:9      
 E.Letinauskaitė        
 6  Emilija Letinauskaitė    ->        
      [161] 20:50   D.Dragūnaitė  
 7  Emilija Rentauskaitė          21:17  17:21  21:16 [36']  
 E.Rentauskaitė        
 26       ->        
  [114] 17:55   J.Krančiukaitė      
 23         21:15  21:15 [8']      
 J.Krančiukaitė        
 10  Justė Krančiukaitė    ->        
    [139] 19:35   G.Janušonytė    
 15  Greta Urbonaitė        21:9  21:6 [29']    
[93] 16:15   E.Samuilytė        
 18  Eimantė Samuilytė    21:17  14:21  21:8 [32']      G.Krivonosovaitė   3-a vieta
  [115] 17:55   G.Janušonytė   [181] 22:30   G.Janušonytė
 31         21:12  21:12 [53']    G.Janušonytė   21:15  21:13 [18']
 G.Janušonytė        
 2  Gabrielė Janušonytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Drungilaitė    
      [162] 20:50   S.Drungilaitė  
       U.Gečaitė   21:13  10:21  24:22 [27']   5-a vieta
        [182] 22:30   S.Drungilaitė
       U.Graužinytė     21:16  21:10 [4']
      [163] 21:15   U.Graužinytė  
       J.Krančiukaitė   21:18  21:19 [26']  
           
           
         U.Gečaitė   7-a vieta
       
         J.Krančiukaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Šiušytė      
    [140] 19:35   E.Šiušytė    
     E.Valuckienė   21:13  21:10 [24']    
       E.Šiušytė  
     L.Bagdonaitė     21:11  21:2 [19']  
    [141] 19:35   D.Ubytė    
     D.Ubytė   21:10  22:20 [22']     9-a vieta
         J.Jaščemskaitė
     J.Jaščemskaitė       21:11  21:2 [27']
    [142] 19:35   J.Jaščemskaitė    
     E.Letinauskaitė   21:6  21:7 [17']    
       J.Jaščemskaitė  
     E.Rentauskaitė     21:2  21:5 [17']  
    [143] 19:35   E.Samuilytė    
     E.Samuilytė   21:11  21:16 [21']    
           
         D.Ubytė   11-a vieta
       
         E.Samuilytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Valuckienė    
       
       L.Bagdonaitė   ->   13-a vieta
       
       E.Letinauskaitė     ->
       
       E.Rentauskaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Markevičiūtė      
   A.Markevičiūtė   ->      
     A.Markevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [164] 21:15   A.Markevičiūtė  
        15:21  21:15  21:15 [22']  
   I.Banionytė      
   I.Banionytė   ->      
    [144] 19:35   M.Krančiukaitė    
   M.Krančiukaitė     21:11  21:11 [15']    
   M.Krančiukaitė      
    ->       17-a vieta
        [183] 22:30   U.Janušauskaitė
          21:7  21:23  21:17 [32']
   L.Genutytė      
   L.Genutytė   ->      
    [145] 20:00   U.Janušauskaitė    
   U.Janušauskaitė     13:21  21:13  22:20 [36']    
   U.Janušauskaitė      
    ->      
      [165] 21:15   U.Janušauskaitė  
        21:13  21:6 [12']  
   .      
    ->      
     G.Urbonaitė    
   G.Urbonaitė     ->    
   G.Urbonaitė      
    ->    M.Krančiukaitė   19-a vieta
       
         G.Urbonaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       I.Banionytė  
       I.Banionytė   ->   21-a vieta
       
       L.Genutytė     ->
       L.Genutytė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.