Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13  
 1  Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Juknevičius, A.Slušnys      
 16       ->      
  [94] 16:15   R.Juknevičius, A.Slušnys    
 9  Viktor Jasiūnas 
 Vytautas Trakimas 
    21:9  21:11    
[75] 15:00   V.Bradūnas, A.Kepežinskas      
 8  Vidas Bradūnas 
 Audrius Kepežinskas 
  21:16  17:21  21:17 [20']      
    [116] 17:55   R.Juknevičius, A.Slušnys  
 5  Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
      20:22  21:15  21:16  
[76] 15:00   K.Adomaitis, A.Poderys      
 12  Aurimas Misius 
 Marius Šlaustas 
  21:8  21:11      
  [95] 16:15   V.Garmus, A.Morkūnas    
 13         21:14  21:13    
 V.Garmus, A.Morkūnas      
 4  Vygantas Garmus 
 Arūnas Morkūnas 
  ->       1-a vieta
      [146] 20:00   R.Juknevičius, A.Slušnys
 3  Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Michejenko 
        12:21  21:16  21:14 [38']
 R.Kavaliauskas, A.Michejenko      
 14       ->      
  [96] 16:15   R.Kavaliauskas, A.Michejenko    
 11  Dainius Grincevičius 
 Arūnas Vizgirda 
    21:13  21:16 [6']    
[77] 15:25   M.Loveikis, I.Vaivada      
 6  Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
  21:15  21:19 [13']      
    [117] 17:55   V.Golubevas, R.Lavrukaitis  
 7  Valentinas Bagdanavičius 
 Kęstutis Vaitonis 
      21:17  21:17  
[78] 15:25   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis      
 10  Salvijus Stravinskas 
 Jonas Pocius 
  19:21  22:20  21:13 [27']      
  [97] 16:40   V.Golubevas, R.Lavrukaitis    
 15         21:8  21:12 [13']    
 V.Golubevas, R.Lavrukaitis      
 2  Valentinas Golubevas 
 Rimas Lavrukaitis 
  ->    V.Garmus, A.Morkūnas   3-a vieta
      [147] 20:00   R.Kavaliauskas, A.Michejenko
       R.Kavaliauskas, A.Michejenko   23:21  22:20 [2']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bradūnas, A.Kepežinskas    
    [118] 17:55   K.Adomaitis, A.Poderys  
     K.Adomaitis, A.Poderys   21:15  21:14   5-a vieta
      [148] 20:00   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis
     M.Loveikis, I.Vaivada     21:14  15:21  23:21
    [119] 17:55   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis  
     V.Bagdanavičius, K.Vaitonis   21:15  23:25  21:15  
         
         
       V.Bradūnas, A.Kepežinskas   7-a vieta
     
       M.Loveikis, I.Vaivada   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Jasiūnas, V.Trakimas    
   V.Jasiūnas, V.Trakimas   ->    
    [120] 18:20   V.Jasiūnas, V.Trakimas  
   A.Misius, M.Šlaustas     21:14  21:14  
   A.Misius, M.Šlaustas    
    ->     9-a vieta
      [149] 20:00   V.Jasiūnas, V.Trakimas
        11:21  21:16  21:16
   D.Grincevičius, A.Vizgirda    
   D.Grincevičius, A.Vizgirda   ->    
    [121] 18:20   S.Stravinskas, J.Pocius  
   S.Stravinskas, J.Pocius     21:13  21:10  
   S.Stravinskas, J.Pocius    
    ->    
         
       A.Misius, M.Šlaustas   11-a vieta
     
       D.Grincevičius, A.Vizgirda   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.