Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug Cj, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14  
 1  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 16       ->      
  [305] 09:25   L.Sparnauskis, R.Šileris    
 9  Robertas Andrijauskas 
 Pranciškus Gečas 
    21:19  21:19 [24']    
[296] 09:00   P.Ivanauskas, E.Žalandauskas      
 8  Paulius Ivanauskas 
 Ernestas Žalandauskas 
  17:21  21:17  21:17 [27']      
    [321] 10:40   L.Sparnauskis, R.Šileris  
 5  Algirdas Spurga 
 Modestas Norušis 
      21:13  18:21  21:15 [35']  
 A.Spurga, M.Norušis      
 12       ->      
  [306] 09:25   E.Bradūnas, K.Narkevičius    
 13         21:16  21:10 [26']    
 E.Bradūnas, K.Narkevičius      
 4  Evaldas Bradūnas 
 Karolis Narkevičius 
  ->       1-a vieta
      [340] 11:55   L.Sparnauskis, R.Šileris
 3  Gytis Bernotas 
 Lukas Genutis 
        21:15  18:21  21:19 [41']
 G.Bernotas, L.Genutis      
 14       ->      
  [307] 09:25   G.Dima, E.Dima    
 11         19:21  21:17  21:18 [33']    
 G.Dima, E.Dima      
 6  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
  ->      
    [322] 10:40   S.Grincevičius, A.Vizgirda  
 7  Deividas Dzenys 
 Edgaras Gusarovas 
      21:15  21:12 [25']  
[297] 09:00   D.Dzenys, E.Gusarovas      
 10  Mantvydas Dapšys 
 Deividas Valiulis 
  21:7  21:9 [14']      
  [308] 09:50   S.Grincevičius, A.Vizgirda    
 15         21:16  21:13 [26']    
 S.Grincevičius, A.Vizgirda      
 2  Stanislovas Grincevičius 
 Aidas Vizgirda 
  ->    E.Bradūnas, K.Narkevičius   3-a vieta
      [341] 11:55   E.Bradūnas, K.Narkevičius
       G.Dima, E.Dima   21:7  21:15 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Ivanauskas, E.Žalandauskas    
    [323] 10:40   P.Ivanauskas, E.Žalandauskas  
     A.Spurga, M.Norušis   21:11  21:16 [23']   5-a vieta
      [342] 11:55   G.Bernotas, L.Genutis
     G.Bernotas, L.Genutis     21:15  17:21  21:17 [40']
    [324] 10:40   G.Bernotas, L.Genutis  
     D.Dzenys, E.Gusarovas   21:18  21:16 [21']  
         
         
       A.Spurga, M.Norušis   7-a vieta
     
       D.Dzenys, E.Gusarovas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Andrijauskas, P.Gečas    
   R.Andrijauskas, P.Gečas   ->    
     R.Andrijauskas, P.Gečas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [343] 11:55   R.Andrijauskas, P.Gečas
        21:8  21:13 [19']
   .    
    ->    
     M.Dapšys, D.Valiulis  
   M.Dapšys, D.Valiulis     ->  
   M.Dapšys, D.Valiulis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.