Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-14  
 1  Dominykas Juškys 
 Domantas Orentas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Juškys, D.Orentas      
 16       ->      
  [267] 17:55   D.Juškys, D.Orentas    
 9  Gedmantas Čepkauskas 
 Benas Vaškevičius 
    21:10  21:6 [17']    
[253] 16:15   G.Čepkauskas, B.Vaškevičius      
 8  Džiugas Girulis 
 Gvidas Pielikis 
  14:21  21:15  21:14 [37']      
    [282] 19:35   L.Liepuonius, M.Pikčilingis  
 5  Titas Kvederys 
 Ignas Zdanavičius 
      23:21  22:20 [24']  
[254] 16:40   Š.Poderys, I.Strimaitis      
 12  Šarūnas Poderys 
 Ignas Strimaitis 
  20:22  21:17  24:22 [37']      
  [268] 17:55   L.Liepuonius, M.Pikčilingis    
 13  Šarūnas Baltuška 
 Paulius Dovydavičius 
    21:11  21:12 [16']    
[255] 16:40   L.Liepuonius, M.Pikčilingis      
 4  Laurynas Liepuonius 
 Martynas Pikčilingis 
  21:15  21:11 [18']       1-a vieta
      [332] 11:30   L.Liepuonius, M.Pikčilingis
 3  Karolis Reimeris 
 Justas Pupius 
        15:21  25:23  21:13 [34']
[256] 16:40   R.Vizgirda, V.Giedraitis      
 14  Rytis Vizgirda 
 Vaidas Giedraitis 
  22:20  15:21  21:19 [31']      
  [269] 17:55   R.Vizgirda, V.Giedraitis    
 11  Rūtenis Naugžemis 
 Vincentas Vitkus 
    17:21  21:17  21:17 [34']    
[257] 16:40   Ž.Nerodomas, M.Šames      
 6  Žaidėjas Nerodomas 
 Mark Šames 
  21:12  21:5 [17']      
    [283] 19:35   R.Vizgirda, V.Giedraitis  
 7  Simas Viskontas 
 Marius Kontrimas 
      17:21  21:13  21:19 [32']  
[258] 17:05   S.Viskontas, M.Kontrimas      
 10  Mantas Papuška 
 Augustinas Vegys 
  21:11  21:19 [21']      
  [270] 18:20   S.Viskontas, M.Kontrimas    
 15         21:19  21:18 [21']    
 P.Jaščemskas, J.Šulcas      
 2  Paulius Jaščemskas 
 Juras Šulcas 
  ->    D.Juškys, D.Orentas   3-a vieta
      [333] 11:30   S.Viskontas, M.Kontrimas
       S.Viskontas, M.Kontrimas   21:17  18:21  21:19 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas, B.Vaškevičius    
    [284] 19:35   Š.Poderys, I.Strimaitis  
     Š.Poderys, I.Strimaitis   21:10  21:17 [22']   5-a vieta
      [334] 11:30   P.Jaščemskas, J.Šulcas
     Ž.Nerodomas, M.Šames     21:9  21:14 [18']
    [285] 19:35   P.Jaščemskas, J.Šulcas  
     P.Jaščemskas, J.Šulcas   21:12  23:21 [21']  
         
         
       G.Čepkauskas, B.Vaškevičius   7-a vieta
     
       Ž.Nerodomas, M.Šames   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Girulis, G.Pielikis    
   D.Girulis, G.Pielikis   ->    
    [286] 20:00   Š.Baltuška, P.Dovydavičius  
   T.Kvederys, I.Zdanavičius     21:11  21:9 [21']  
  [271] 18:20   Š.Baltuška, P.Dovydavičius    
   Š.Baltuška, P.Dovydavičius   23:21  20:22  24:22 [37']     9-a vieta
      [335] 11:30   M.Papuška, A.Vegys
   K.Reimeris, J.Pupius       21:12  21:14 [22']
  [272] 18:20   K.Reimeris, J.Pupius    
   R.Naugžemis, V.Vitkus   21:5  21:6 [16']    
    [287] 20:00   M.Papuška, A.Vegys  
   M.Papuška, A.Vegys     21:17  21:19 [23']  
   M.Papuška, A.Vegys    
    ->    
         
       D.Girulis, G.Pielikis   11-a vieta
     
       K.Reimeris, J.Pupius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     T.Kvederys, I.Zdanavičius   ->   13-a vieta
     
     R.Naugžemis, V.Vitkus     ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.