Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-14  
 1  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Besanaitė, A.Kaulickytė      
 16       ->      
  [205] 11:40   V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
 9  Gintarė Povilaitytė 
 Karolina Talmontaitė 
    22:20  21:12 [28']    
[188] 10:00   G.Povilaitytė, K.Talmontaitė      
 8  Ieva Kinaitė 
 Gineta Turauskaitė 
  14:21  21:12  21:17 [30']      
    [224] 13:45   E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė  
 5  Ugnė Bernotaitė 
 Goda Venskaitytė 
      21:14  21:14 [22']  
 U.Bernotaitė, G.Venskaitytė      
 12       ->      
  [206] 11:40   E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė    
 13         21:6  9:21  21:10 [28']    
 E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė      
 4  Edvina Gusarovaitė 
 Greta Palubinskytė 
  ->       1-a vieta
      [336] 11:30   M.Kalinauskaitė, V.Fomkinaitė
 3  Saulina Norgailaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
        21:10  20:22  21:7 [27']
 S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė      
 14       ->      
  [207] 11:40   S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė    
 11         21:6  22:20 [20']    
 D.Adomaitytė, G.Vaitkutė      
 6  Deimantė Adomaitytė 
 Gintarė Vaitkutė 
  ->      
    [225] 13:45   M.Kalinauskaitė, V.Fomkinaitė  
 7  Dovilė Butvydaitė 
 Greta Juozonytė 
      21:14  21:14 [22']  
[189] 10:00   G.Gečė, G.Vedegytė      
 10  Gintarė Gečė 
 Gerda Vedegytė 
  21:14  21:14 [18']      
  [208] 12:05   M.Kalinauskaitė, V.Fomkinaitė    
 15         21:11  21:7 [20']    
 M.Kalinauskaitė, V.Fomkinaitė      
 2  Monika Kalinauskaitė 
 Vytautė Fomkinaitė 
  ->    V.Besanaitė, A.Kaulickytė   3-a vieta
      [337] 11:30   S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė
       S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė   21:15  21:11 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Povilaitytė, K.Talmontaitė    
    [226] 13:45   U.Bernotaitė, G.Venskaitytė  
     U.Bernotaitė, G.Venskaitytė   21:17  21:10 [23']   5-a vieta
      [338] 11:55   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė
     D.Adomaitytė, G.Vaitkutė     21:17  21:7 [20']
    [227] 13:45   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė  
     G.Gečė, G.Vedegytė   21:12  21:9 [21']  
         
         
       G.Povilaitytė, K.Talmontaitė   7-a vieta
     
       G.Gečė, G.Vedegytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Kinaitė, G.Turauskaitė    
   I.Kinaitė, G.Turauskaitė   ->    
     I.Kinaitė, G.Turauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [339] 11:55   I.Kinaitė, G.Turauskaitė
        21:15  21:10 [19']
   .    
    ->    
     D.Butvydaitė, G.Juozonytė  
   D.Butvydaitė, G.Juozonytė     ->  
   D.Butvydaitė, G.Juozonytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.