Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug Cj, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14  
 1  Gabrielė Janušonytė 
 Dominyka Dragūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Janušonytė, D.Dragūnaitė      
 16       ->      
  [309] 09:50   G.Bertauskaitė, U.Graužinytė    
 9  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
    24:22  15:21  21:12 [34']    
[298] 09:00   G.Bertauskaitė, U.Graužinytė      
 8  Greta Bertauskaitė 
 Ugnė Graužinytė 
  21:15  21:8 [25']      
    [325] 10:40   J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė  
 5  Justina Jaščemskaitė 
 Ugnė Janušauskaitė 
      21:16  21:16 [25']  
 J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė      
 12       ->      
  [310] 09:50   J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė    
 13         21:14  21:18 [28']    
 U.Gečaitė, E.Valuckienė      
 4  Urtė Gečaitė 
 Erika Valuckienė 
  ->       1-a vieta
      [344] 12:20   E.Samuilytė, E.Šiušytė
 3  Samanta Drungilaitė 
 Deimantė Ubytė 
        21:14  18:21  21:14 [11']
 S.Drungilaitė, D.Ubytė      
 14       ->      
  [311] 09:50   S.Drungilaitė, D.Ubytė    
 11         21:14  21:6 [16']    
 L.Bagdonaitė, I.Banionytė      
 6  Loreta Bagdonaitė 
 Ieva Banionytė 
  ->      
    [326] 10:40   E.Samuilytė, E.Šiušytė  
 7  Emilija Letinauskaitė 
 Emilija Rentauskaitė 
      16:21  22:20  21:15 [38']  
[299] 09:00   E.Samuilytė, E.Šiušytė      
 10  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  21:5  21:12 [25']      
  [312] 09:50   E.Samuilytė, E.Šiušytė    
 15         14:21  21:17  22:20 [33']    
 L.Genutytė, G.Krivonosovaitė      
 2  Lilija Genutytė 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->    G.Bertauskaitė, U.Graužinytė   3-a vieta
      [345] 12:20   G.Bertauskaitė, U.Graužinytė
       S.Drungilaitė, D.Ubytė   21:16  19:21  21:17 [11']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Janušonytė, D.Dragūnaitė    
    [327] 11:05   G.Janušonytė, D.Dragūnaitė  
     U.Gečaitė, E.Valuckienė   21:19  21:16 [27']   5-a vieta
      [346] 12:20   G.Janušonytė, D.Dragūnaitė
     L.Bagdonaitė, I.Banionytė     21:18  15:21  21:15 [27']
    [328] 11:05   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė  
     L.Genutytė, G.Krivonosovaitė   21:12  21:11 [16']  
         
         
       U.Gečaitė, E.Valuckienė   7-a vieta
     
       L.Bagdonaitė, I.Banionytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   ->    
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [347] 12:20   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė
        21:12  15:21  21:11 [33']
   .    
    ->    
     E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė  
   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė     ->  
   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.