Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug Cj, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14  
 1  Renaldas Šileris 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Šileris, G.Janušonytė        
 32       ->        
  [370] 13:35   R.Šileris, G.Janušonytė      
 17  Ernestas Žalandauskas 
 Ugnė Janušauskaitė 
    21:7  21:16 [21']      
[351] 12:45   E.Žalandauskas, U.Janušauskaitė        
 16  Pranciškus Gečas 
 Loreta Bagdonaitė 
  15:21  21:18  21:12 [31']        
    [390] 14:25   R.Šileris, G.Janušonytė    
 9  Robertas Andrijauskas 
 Greta Bertauskaitė 
      21:16  21:8 [21']    
 R.Andrijauskas, G.Bertauskaitė        
 24       ->        
  [371] 13:35   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė      
 25         21:14  17:21  21:19 [31']      
 E.Bradūnas, J.Krančiukaitė        
 8  Evaldas Bradūnas 
 Justė Krančiukaitė 
  ->        
      [407] 15:15   R.Šileris, G.Janušonytė  
 5  Stanislovas Grincevičius 
 Erika Valuckienė 
        21:12  21:14 [22']  
 S.Grincevičius, E.Valuckienė        
 28       ->        
  [372] 13:35   S.Grincevičius, E.Valuckienė      
 21         21:14  21:11 [18']      
 E.Dima, E.Letinauskaitė        
 12  Ernestas Dima 
 Emilija Letinauskaitė 
  ->        
    [391] 14:25   S.Grincevičius, E.Valuckienė    
 13  Mantas Palubinskas 
 Milda Krančiukaitė 
      21:18  21:18 [22']    
 M.Palubinskas, M.Krančiukaitė        
 20       ->        
  [373] 13:35   G.Bernotas, L.Genutytė      
 29           B/Ž      
 G.Bernotas, L.Genutytė        
 4  Gytis Bernotas 
 Lilija Genutytė 
  ->         1-a vieta
        [412] 15:15   R.Šileris, G.Janušonytė
 3  Lukas Genutis 
 Dominyka Dragūnaitė 
          21:17  22:20 [19']
 L.Genutis, D.Dragūnaitė        
 30       ->        
  [374] 13:35   L.Genutis, D.Dragūnaitė      
 19  Deividas Valiulis 
 Deimantė Ubytė 
    21:3  21:6 [18']      
[352] 12:45   P.Ivanauskas, J.Jaščemskaitė        
 14  Paulius Ivanauskas 
 Justina Jaščemskaitė 
  21:14  21:10 [18']        
    [392] 14:25   L.Genutis, D.Dragūnaitė    
 11  Deividas Dzenys 
 Evelina Šiušytė 
      21:11  21:10 [18']    
 D.Dzenys, E.Šiušytė        
 22       ->        
  [375] 13:35   D.Dzenys, E.Šiušytė      
 27         21:18  21:10 [21']      
 G.Dima, E.Rentauskaitė        
 6  Giedrius Dima 
 Emilija Rentauskaitė 
  ->        
      [408] 15:15   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė  
 7  Karolis Narkevičius 
 Ieva Banionytė 
        16:21  23:21  23:21 [37']  
 K.Narkevičius, I.Banionytė        
 26       ->        
  [376] 14:00   A.Vizgirda, U.Gečaitė      
 23         15:21  24:22  21:19 [35']      
 A.Vizgirda, U.Gečaitė        
 10  Aidas Vizgirda 
 Urtė Gečaitė 
  ->        
    [393] 14:25   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė    
 15  Edgaras Gusarovas 
 Eimantė Samuilytė 
      21:23  21:14  21:9 [31']    
[353] 12:45   E.Gusarovas, E.Samuilytė        
 18  Mantvydas Dapšys 
 Samanta Drungilaitė 
  20:22  22:20  21:19 [12']      S.Grincevičius, E.Valuckienė   3-a vieta
  [377] 14:00   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   [413] 15:40   L.Genutis, D.Dragūnaitė
 31         21:18  21:14 [16']    L.Genutis, D.Dragūnaitė   21:12  21:23  21:9 [26']
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 2  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Bradūnas, J.Krančiukaitė    
      [409] 15:15   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė  
       G.Bernotas, L.Genutytė   23:21  21:15 [23']   5-a vieta
        [414] 15:40   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė
       D.Dzenys, E.Šiušytė     21:15  21:15 [23']
      [410] 15:15   D.Dzenys, E.Šiušytė  
       A.Vizgirda, U.Gečaitė   21:15  21:19 [24']  
           
           
         G.Bernotas, L.Genutytė   7-a vieta
       
         A.Vizgirda, U.Gečaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Žalandauskas, U.Janušauskaitė      
    [394] 14:25   E.Žalandauskas, U.Janušauskaitė    
     R.Andrijauskas, G.Bertauskaitė   21:0 [11']    
       E.Dima, E.Letinauskaitė  
     E.Dima, E.Letinauskaitė     21:19  21:23  21:14 [29']  
    [395] 14:25   E.Dima, E.Letinauskaitė    
     M.Palubinskas, M.Krančiukaitė     B/Ž     9-a vieta
         E.Dima, E.Letinauskaitė
     P.Ivanauskas, J.Jaščemskaitė       14:21  21:14  22:20 [29']
    [396] 14:50   P.Ivanauskas, J.Jaščemskaitė    
     G.Dima, E.Rentauskaitė   22:20  21:9 [23']    
       E.Gusarovas, E.Samuilytė  
     K.Narkevičius, I.Banionytė     19:21  21:16  21:16 [34']  
    [397] 14:50   E.Gusarovas, E.Samuilytė    
     E.Gusarovas, E.Samuilytė   21:14  21:10 [17']    
           
         E.Žalandauskas, U.Janušauskaitė   11-a vieta
       
         P.Ivanauskas, J.Jaščemskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Andrijauskas, G.Bertauskaitė    
       
       M.Palubinskas, M.Krančiukaitė   ->   13-a vieta
       
       G.Dima, E.Rentauskaitė     ->
       
       K.Narkevičius, I.Banionytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   P.Gečas, L.Bagdonaitė      
   P.Gečas, L.Bagdonaitė   ->      
     P.Gečas, L.Bagdonaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Gečas, L.Bagdonaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [415] 15:40   P.Gečas, L.Bagdonaitė
          21:0
   D.Valiulis, D.Ubytė      
   D.Valiulis, D.Ubytė   ->      
     D.Valiulis, D.Ubytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [411] 15:15   D.Valiulis, D.Ubytė  
          B/Ž  
   .      
    ->      
     M.Dapšys, S.Drungilaitė    
   M.Dapšys, S.Drungilaitė     ->    
   M.Dapšys, S.Drungilaitė      
    ->     19-a vieta
         M.Dapšys, S.Drungilaitė
         M.Dapšys, S.Drungilaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.