Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13 2010-02-13  
 1  Rimas Lavrukaitis 
 Irina Jasiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lavrukaitis, I.Jasiūnienė      
 16       ->      
  [166] 21:15   R.Lavrukaitis, I.Jasiūnienė    
 9  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
    21:18  21:10 [24']    
[156] 20:25   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 8  Jonas Pocius 
 Tanita Urbonienė 
  18:21  21:18  21:9 [18']      
    [174] 21:40   V.Golubevas, D.Nikitina  
 5  Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
      21:19  18:21  21:19 [34']  
[157] 20:50   D.Grincevičius, R.Grincevičienė      
 12  Marius Šlaustas 
 Toma Rakauskaitė 
  21:12  21:13      
  [167] 21:15   V.Golubevas, D.Nikitina    
 13         22:20  14:21  21:10 [34']    
 V.Golubevas, D.Nikitina      
 4  Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
  ->       1-a vieta
      [184] 22:30   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė
 3  Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
        21:16  21:16 [23']
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 14       ->      
  [168] 21:15   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė    
 11  Ramūnas Kavaliauskas 
 Eglė Ratkutė 
    21:16  21:16 [25']    
[158] 20:50   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 6  Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  21:10  21:9 [20']      
    [175] 22:05   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
 7  Aidas Poderys 
 Vaida Gečienė 
      21:15  24:22 [27']  
[159] 20:50   A.Poderys, V.Gečienė      
 10  Vygantas Garmus 
 Angelė Liepuonienė 
  19:21  21:13  21:15 [32']      
  [169] 21:40   A.Michejenko, A.Pakšytė    
 15         21:16  15:21  21:11 [34']    
 A.Michejenko, A.Pakšytė      
 2  Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    R.Lavrukaitis, I.Jasiūnienė   3-a vieta
      [185] 22:30   A.Michejenko, A.Pakšytė
       A.Michejenko, A.Pakšytė   17:21  21:14  21:14 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
    [176] 22:05   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:13  21:15 [20']   5-a vieta
      [186] 22:30   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė     5:21  21:17  21:15 [27']
    [177] 22:05   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
     A.Poderys, V.Gečienė   21:19  21:15 [21']  
         
         
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   7-a vieta
     
       A.Poderys, V.Gečienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Pocius, T.Urbonienė    
   J.Pocius, T.Urbonienė   ->    
    [178] 22:05   J.Pocius, T.Urbonienė  
   M.Šlaustas, T.Rakauskaitė     21:16  21:16 [21']  
   M.Šlaustas, T.Rakauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [187] 22:55   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė
        21:16  21:19 [23']
   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė    
   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė   ->    
    [179] 22:05   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė  
   V.Garmus, A.Liepuonienė     16:21  21:10  21:17 [29']  
   V.Garmus, A.Liepuonienė    
    ->    
         
       M.Šlaustas, T.Rakauskaitė   11-a vieta
     
       V.Garmus, A.Liepuonienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.