Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-02-27, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-27 2010-02-27 2010-02-27 2010-02-28 2010-02-28  
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
  [34] 12:40   T.Liorančas      
 17  Mantvydas Dapšys      21:4  21:5 [13']      
[3] 10:00   M.Kavaliauskas        
 16  Matas Kavaliauskas    21:19  21:17 [20']        
    [64] 15:00   T.Liorančas    
 9  Aurimas Kurapka        21:11  21:5 [16']    
[4] 10:00   A.Kurapka        
 24  Denis Lamincev    21:12  21:14 [17']        
  [35] 12:40   M.Šatrauskas      
 25  Artūr Dubovik      21:18  21:15 [16']      
[5] 10:20   M.Šatrauskas        
 8  Mantas Šatrauskas    21:10  21:11 [16']        
       L.Rimkus  
 5  Renaldas Šileris          13:21  21:19  21:18 [48']  
[6] 10:20   R.Šileris        
 28  Arnoldas Mockus    21:11  21:4 [14']        
  [36] 12:40   R.Šileris      
 21  Marius Kontrimas      21:5  21:12 [3']      
[7] 10:20   J.Šulcas        
 12  Juras Šulcas    21:11  21:12 [19']        
     L.Rimkus    
 13  Karolis Reimeris        21:18  17:21  21:13 [34']    
[8] 10:20   A.Muižininkas        
 20  Audrius Muižininkas    21:14  21:15 [21']        
  [37] 13:00   L.Rimkus      
 29  Antanas Damulis      21:4  21:11 [16']      
[9] 10:40   L.Rimkus        
 4  Lukas Rimkus    21:4  21:8 [13']         1-a vieta
         L.Rimkus
 3  Michailas Golubevas            21:19  21:11 [26']
[10] 10:40   M.Golubevas        
 30  Nerijus Kandrotavičius    21:2  21:1 [12']        
  [38] 13:00   M.Golubevas      
 19  Domantas Bartušis      21:9  21:11 [18']      
[11] 10:40   E.Gusarovas        
 14  Edgaras Gusarovas    21:8  21:11 [15']        
     M.Golubevas    
 11  Deividas Dzenys        21:15  21:14 [21']    
[12] 10:40   D.Dzenys        
 22  Tomas Stankus    21:4  21:2 [16']        
  [39] 13:00   L.Sparnauskis      
 27  Osvaldas Aliulis      21:10  21:15 [19']      
[13] 11:00   L.Sparnauskis        
 6  Laurynas Sparnauskis    21:2  21:0 [13']        
       M.Golubevas  
 7  Giedrius Dima          21:15  24:22 [31']  
[14] 11:00   G.Dima        
 26  Laurynas Megelinskas    21:6  21:3 [14']        
  [40] 13:00   E.Dima      
 23  Žaidėjas Nerodomas      19:21  21:18  21:18 [46']      
[15] 11:00   E.Dima        
 10  Ernestas Dima    21:8  21:11 [18']        
    [67] 15:20   I.Reznikas    
 15  Simas Viskontas        21:1  21:6 [19']    
[16] 11:00   S.Viskontas        
 18  Mark Šames    21:10  16:21  21:6 [27']      T.Liorančas   3-a vieta
  [41] 13:20   I.Reznikas    I.Reznikas
 31         21:12  21:6 [18']    I.Reznikas   27:25  21:12 [28']
 I.Reznikas        
 2  Ignas Reznikas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Šatrauskas    
      [160] 10:15   R.Šileris  
       R.Šileris   21:10  21:18 [24']   5-a vieta
         R.Šileris
       L.Sparnauskis     21:16  8:21  21:17 [33']
      [161] 10:15   L.Sparnauskis  
       E.Dima   21:17  21:19 [26']  
           
           
         M.Šatrauskas   7-a vieta
        [181] 12:20   E.Dima
         E.Dima   21:8  17:21  21:19 [37']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kavaliauskas      
    [68] 15:20   A.Kurapka    
     A.Kurapka   21:10  21:13 [14']    
      [162] 10:15   A.Kurapka  
     J.Šulcas     21:18  15:21  21:9 [31']  
    [69] 15:40   J.Šulcas    
     A.Muižininkas   21:19  21:16 [23']     9-a vieta
        [182] 12:20   G.Dima
     E.Gusarovas       21:19  21:18 [22']
    [70] 15:40   E.Gusarovas    
     D.Dzenys   21:18  21:16 [21']    
      [163] 10:40   G.Dima  
     G.Dima     21:15  21:15 [22']  
    [71] 15:40   G.Dima    
     S.Viskontas   21:8  21:15 [21']    
           
         J.Šulcas   11-a vieta
        [183] 12:45   E.Gusarovas
         E.Gusarovas   21:17  21:15 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Kavaliauskas    
      [164] 10:40   M.Kavaliauskas  
       A.Muižininkas   21:0   13-a vieta
        [184] 12:45   D.Dzenys
       D.Dzenys     21:10  21:11 [18']
      [165] 10:40   D.Dzenys  
       S.Viskontas   21:9  21:7 [17']  
           
           
         A.Muižininkas   15-a vieta
        [185] 12:45   S.Viskontas
    Dėl 17-32 vietos      S.Viskontas   21:0
         
   M.Dapšys      
   M.Dapšys   ->      
    [72] 15:40   A.Dubovik    
   D.Lamincev     21:19  13:21  21:15 [31']    
  [42] 13:20   A.Dubovik      
   A.Dubovik   21:16  21:14 [18']      
      [166] 10:40   A.Dubovik  
   A.Mockus       21:15  21:7 [17']  
  [43] 13:20   M.Kontrimas      
   M.Kontrimas   16:21  21:16  21:17 [31']      
    [73] 16:00   M.Kontrimas    
   K.Reimeris     15:21  21:16  21:12 [28']    
  [44] 13:20   K.Reimeris      
   A.Damulis   21:17  21:16 [22']       17-a vieta
        [186] 12:45   A.Dubovik
   N.Kandrotavičius         12:21  21:16  23:21 [28']
  [45] 13:40   D.Bartušis      
   D.Bartušis   21:5  21:7 [14']      
    [74] 16:00   D.Bartušis    
   T.Stankus     21:10  21:7 [19']    
  [46] 13:40   T.Stankus      
   O.Aliulis   18:21  21:17  21:15 [36']      
      [167] 11:05   D.Bartušis  
   L.Megelinskas       22:20  21:10 [18']  
  [47] 13:40   Ž.Nerodomas      
   Ž.Nerodomas   21:0 [3']      
    [75] 16:00   Ž.Nerodomas    
   M.Šames     21:15  18:21  21:18 [30']    
   M.Šames      
    ->    M.Kontrimas   19-a vieta
       
         Ž.Nerodomas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Dapšys    
       
       K.Reimeris   ->   21-a vieta
       
       T.Stankus     ->
       
       M.Šames   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     D.Lamincev   ->    
       
     A.Mockus     ->  
       
     A.Damulis   ->     25-a vieta
       
     N.Kandrotavičius       ->
       
     O.Aliulis   ->    
       
     L.Megelinskas     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.