Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-02-27, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 34, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-27 2010-02-27 2010-02-27 2010-02-27 2010-02-28 2010-02-27  
 1  Rebeka Aleksevičiūtė    Dėl 1-32 vietos          
 R.Aleksevičiūtė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [17] 11:20   R.Aleksevičiūtė        
 33  Kristina Andriuškevičiūtė      21:7  21:0 [12']        
[1] 10:00   K.Andriuškevičiūtė          
 32  Indrė Jonušaitė    21:15  21:8 [19']     Dėl 1-8 vietos      
    [48] 13:40   R.Aleksevičiūtė      
 17  Lilija Genutytė        21:7  21:8 [16']      
 L.Genutytė          
 48       ->          
  [18] 11:20   L.Genutytė        
 49           B/Ž        
 V.Besanaitė          
 16  Valdonė Besanaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
       R.Aleksevičiūtė    
 9  Samanta Drungilaitė          21:11  21:12 [18']    
 S.Drungilaitė          
 56       ->          
  [19] 11:20   S.Drungilaitė        
 41         21:10  21:8 [16']        
 E.Krukovskytė          
 24  Evelina Krukovskytė    ->          
    [49] 14:00   V.Žymantaitė      
 25  Silvija Krutulytė        24:22  21:8 [19']      
 S.Krutulytė          
 40       ->          
  [20] 11:20   V.Žymantaitė        
 57         21:5  21:7 [14']        
 V.Žymantaitė          
 8  Vaiva Žymantaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
         R.Aleksevičiūtė  
 5  Gabrielė Janušonytė            16:21  21:11  21:17 [41']  
 G.Janušonytė          
 60       ->          
  [21] 11:40   G.Janušonytė        
 37         21:3  21:5 [15']        
 D.Gedvilaitė          
 28  Deimantė Gedvilaitė    ->          
    [50] 14:00   G.Janušonytė      
 21  Miglė Kubiliūtė        21:18  21:15 [26']      
 M.Kubiliūtė          
 44       ->          
  [22] 11:40   M.Kubiliūtė        
 53         21:8  21:7 [18']        
 A.Kurapkaitė          
 12  Aistė Kurapkaitė    ->          
       G.Krivonosovaitė    
 13  Milda Krančiukaitė          14:21  21:17  26:24 [39']    
 M.Krančiukaitė          
 52       ->          
  [23] 11:40   M.Krančiukaitė        
 45         21:15  22:24  21:16 [38']        
 V.Fomkinaitė          
 20  Vytautė Fomkinaitė    ->          
    [51] 14:00   G.Krivonosovaitė      
 29  Evelina Kliknaitė        21:9  21:4 [19']      
 E.Kliknaitė          
 36       ->          
  [24] 11:40   G.Krivonosovaitė        
 61         21:3  21:3 [13']        
 G.Krivonosovaitė          
 4  Goda Krivonosovaitė    ->           1-a vieta
           I.Gaidė
 3  Neringa Žvirblytė              24:22  21:19 [32']
 N.Žvirblytė          
 62       ->          
  [25] 12:00   N.Žvirblytė        
 35         21:4  21:7 [14']        
 G.Budrevičiūtė          
 30  Giedrė Budrevičiūtė    ->          
    [52] 14:00   N.Žvirblytė      
 19  Rytė Kurapkaitė        21:15  21:9 [20']      
 R.Kurapkaitė          
 46       ->          
  [26] 12:00   A.Kaulickytė        
 51         9:21  10:8  1:0 [16']        
 A.Kaulickytė          
 14  Aušrinė Kaulickytė    ->          
       G.Narvilaitė    
 11  Ugnė Graužinytė          21:15  21:16 [25']    
 U.Graužinytė          
 54       ->          
  [27] 12:00   U.Graužinytė        
 43         21:14  21:10 [20']        
 M.Masaitytė          
 22  Minija Masaitytė    ->          
    [53] 14:20   G.Narvilaitė      
 27  Gintarė Beniušytė        21:11  21:10 [19']      
 G.Beniušytė          
 38       ->          
  [28] 12:00   G.Narvilaitė        
 59         21:3  21:4 [14']        
 G.Narvilaitė          
 6  Gabija Narvilaitė    ->          
        [169] 11:05   I.Gaidė  
 7  Dominyka Dragūnaitė            11:21  21:16  21:13 [42']  
 D.Dragūnaitė          
 58       ->          
  [29] 12:20   D.Dragūnaitė        
 39         21:10  21:3 [15']        
 O.Rastenytė          
 26  Odeta Rastenytė    ->          
    [54] 14:20   D.Dragūnaitė      
 23  Meda Kavaliauskaitė        21:5  21:11 [18']      
 M.Kavaliauskaitė          
 42       ->          
  [30] 12:20   J.Krančiukaitė        
 55         21:10  21:8 [17']        
 J.Krančiukaitė          
 10  Justė Krančiukaitė    ->          
       I.Gaidė    
 15  Greta Urbonaitė          19:21  21:15  21:17 [41']    
 G.Urbonaitė          
 50       ->        G.Krivonosovaitė   3-a vieta
  [31] 12:20   G.Urbonaitė      G.Narvilaitė
 47         21:19  21:17 [20']      G.Narvilaitė   16:21  21:19  21:12 [39']
 D.Muchina          
 18  Darina Muchina    ->          
    [55] 14:20   I.Gaidė      
 31  Karolina Rutkauskaitė        21:8  21:9 [18']      
[2] 10:00   K.Rutkauskaitė          
 34  Viktorija Jankūnaitė    21:3  21:8 [19']          
  [32] 12:20   I.Gaidė        
 63         21:8  21:2 [14']        
 I.Gaidė          
 2  Ieva Gaidė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         V.Žymantaitė    
        [170] 11:05   G.Janušonytė  
         G.Janušonytė   14:21  21:12  21:17 [41']   5-a vieta
          [189] 13:10   D.Dragūnaitė
         N.Žvirblytė     21:11  21:13 [21']
        [171] 11:30   D.Dragūnaitė  
         D.Dragūnaitė   21:17  11:21  21:17 [41']  
             
             
           V.Žymantaitė   7-a vieta
          [190] 13:10   V.Žymantaitė
           N.Žvirblytė   21:10  21:15 [22']
        Dėl 9-16 vietos      
       L.Genutytė      
      [80] 16:20   S.Drungilaitė    
       S.Drungilaitė   13:21  21:12  21:14 [34']    
        [172] 11:30   S.Drungilaitė  
       M.Kubiliūtė     21:15  21:10 [26']  
      [81] 16:40   M.Kubiliūtė    
       M.Krančiukaitė   21:14  21:18 [22']     9-a vieta
          [191] 13:35   S.Drungilaitė
       A.Kaulickytė       21:16  21:9 [12']
      [82] 16:40   U.Graužinytė    
       U.Graužinytė   21:10  22:20 [24']    
        [173] 11:30   U.Graužinytė  
       J.Krančiukaitė     24:22  21:12 [29']  
      [83] 16:40   G.Urbonaitė    
       G.Urbonaitė   21:18  15:21  21:10 [38']    
             
           M.Kubiliūtė   11-a vieta
          [192] 13:35   M.Kubiliūtė
           G.Urbonaitė   21:12  21:14 [21']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         L.Genutytė    
        [174] 11:30   L.Genutytė  
         M.Krančiukaitė   18:21  21:16  21:18 [40']   13-a vieta
          [193] 13:35   L.Genutytė
         A.Kaulickytė     21:14  21:11 [22']
        [175] 11:55   A.Kaulickytė  
         J.Krančiukaitė   21:19  19:21  21:15 [39']  
             
             
           M.Krančiukaitė   15-a vieta
          [194] 13:35   J.Krančiukaitė
      Dėl 17-32 vietos      J.Krančiukaitė   21:12  21:19 [22']
     K.Andriuškevičiūtė        
    [56] 14:20   K.Andriuškevičiūtė      
     V.Besanaitė     B/Ž      
      [84] 16:40   E.Krukovskytė    
     E.Krukovskytė     21:18  21:9 [23']    
    [57] 14:40   E.Krukovskytė      
     S.Krutulytė   21:10  21:14 [23']      
        [176] 11:55   V.Fomkinaitė  
     D.Gedvilaitė       21:8  21:10 [17']  
    [58] 14:40   A.Kurapkaitė      
     A.Kurapkaitė   11:21  21:19  21:8 [24']      
      [85] 17:00   V.Fomkinaitė    
     V.Fomkinaitė     21:8  21:7 [18']    
    [59] 14:40   V.Fomkinaitė      
     E.Kliknaitė   21:15  21:7 [19']       17-a vieta
          [195] 14:00   V.Fomkinaitė
     G.Budrevičiūtė         21:16  21:16 [21']
    [60] 14:40   G.Budrevičiūtė      
     R.Kurapkaitė     B/Ž      
      [86] 17:00   M.Masaitytė    
     M.Masaitytė     21:10  21:9 [19']    
    [61] 15:00   M.Masaitytė      
     G.Beniušytė   21:14  21:4 [21']      
        [177] 11:55   M.Masaitytė  
     O.Rastenytė       23:21  22:20 [30']  
    [62] 15:00   M.Kavaliauskaitė      
     M.Kavaliauskaitė   21:16  21:13 [21']      
      [87] 17:00   D.Muchina    
     D.Muchina     21:11  21:12 [19']    
    [63] 15:00   D.Muchina      
     K.Rutkauskaitė   21:12  21:8 [16']    E.Krukovskytė   19-a vieta
         
           D.Muchina   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         K.Andriuškevičiūtė    
         
         A.Kurapkaitė   ->   21-a vieta
         
         G.Budrevičiūtė     ->
         
         M.Kavaliauskaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       V.Besanaitė      
         
       S.Krutulytė   ->    
         
       D.Gedvilaitė     ->  
         
       E.Kliknaitė   ->     25-a vieta
         
       R.Kurapkaitė       ->
         
       G.Beniušytė   ->    
         
       O.Rastenytė     ->  
         
       K.Rutkauskaitė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   I.Jonušaitė        
   I.Jonušaitė   ->        
     I.Jonušaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       I.Jonušaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         I.Jonušaitė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
          [33] 12:40   I.Jonušaitė
            21:8  21:11 [21']
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         V.Jankūnaitė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       V.Jankūnaitė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     V.Jankūnaitė  
   V.Jankūnaitė     ->     ->
   V.Jankūnaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.