Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-02-27, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-27 2010-02-27 2010-02-28 2010-02-28  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, L.Rimkus      
 16       ->      
  [103] 18:20   T.Liorančas, L.Rimkus    
 9  Domantas Bartušis 
 Audrius Muižininkas 
    21:8  21:9 [16']    
[88] 17:00   D.Bartušis, A.Muižininkas      
 8  Laurynas Megelinskas 
 Simas Viskontas 
  21:15  21:15 [21']      
     T.Liorančas, L.Rimkus  
 5  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
      21:15  21:10 [26']  
[89] 17:20   G.Dima, E.Dima      
 12  Mantvydas Dapšys 
 Arnoldas Mockus 
  21:13  21:9 [24']      
  [104] 18:20   G.Dima, E.Dima    
 13  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
    21:16  25:23 [22']    
[90] 17:20   A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 4  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  21:10  21:8 [16']       1-a vieta
       T.Liorančas, L.Rimkus
 3  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
        13:21  24:22  21:18 [39']
[91] 17:20   L.Sparnauskis, R.Šileris      
 14  Antanas Damulis 
 Marius Kontrimas 
  21:4  21:6 [12']      
  [105] 18:40   L.Sparnauskis, R.Šileris    
 11  Osvaldas Aliulis 
 Matas Kavaliauskas 
    21:10  21:16 [22']    
[92] 17:20   D.Dzenys, E.Gusarovas      
 6  Deividas Dzenys 
 Edgaras Gusarovas 
  21:8  21:6 [8']      
     I.Reznikas, M.Golubevas  
 7  Karolis Reimeris 
 Juras Šulcas 
      21:15  21:17 [25']  
[93] 17:40   K.Reimeris, J.Šulcas      
 10  Žaidėjas Nerodomas 
 Mark Šames 
  20:22  21:19  21:11 [32']      
  [106] 18:40   I.Reznikas, M.Golubevas    
 15  Tomas Stankus 
 Nerijus Kandrotavičius 
    21:7  21:7 [34']    
[94] 17:40   I.Reznikas, M.Golubevas      
 2  Ignas Reznikas 
 Michailas Golubevas 
  21:4  21:4 [23']    G.Dima, E.Dima   3-a vieta
       L.Sparnauskis, R.Šileris
       L.Sparnauskis, R.Šileris   21:19  20:22  21:15 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Bartušis, A.Muižininkas    
    [198] 14:00   A.Kurapka, M.Šatrauskas  
     A.Kurapka, M.Šatrauskas   21:0   5-a vieta
      [210] 15:15   D.Dzenys, E.Gusarovas
     D.Dzenys, E.Gusarovas     21:13  19:21  21:19 [37']
    [199] 14:25   D.Dzenys, E.Gusarovas  
     K.Reimeris, J.Šulcas   21:9  21:13 [22']  
         
         
       D.Bartušis, A.Muižininkas   7-a vieta
      [211] 15:40   K.Reimeris, J.Šulcas
       K.Reimeris, J.Šulcas   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [107] 18:40   L.Megelinskas, S.Viskontas    
   L.Megelinskas, S.Viskontas   ->    
    [200] 14:25   A.Dubovik, D.Lamincev  
   M.Dapšys, A.Mockus     21:14  21:5 [8']  
  [108] 18:40   A.Dubovik, D.Lamincev    
   A.Dubovik, D.Lamincev   21:16  21:13 [20']     9-a vieta
      [212] 15:40   A.Dubovik, D.Lamincev
   A.Damulis, M.Kontrimas       20:18  20:2  21:18 [32']
  [109] 19:00   O.Aliulis, M.Kavaliauskas    
   O.Aliulis, M.Kavaliauskas   21:19  21:17 [20']    
    [201] 14:25   O.Aliulis, M.Kavaliauskas  
   Ž.Nerodomas, M.Šames     22:20  21:14 [19']  
  [110] 19:00   Ž.Nerodomas, M.Šames    
   T.Stankus, N.Kandrotavičius   21:12  18:21  21:13 [27']    
         
       L.Megelinskas, S.Viskontas   11-a vieta
     
       Ž.Nerodomas, M.Šames   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     M.Dapšys, A.Mockus   ->   13-a vieta
     
     A.Damulis, M.Kontrimas     ->
     
     T.Stankus, N.Kandrotavičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.