Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-02-27, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-27 2010-02-27 2010-02-28 2010-02-28  
 1  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[95] 17:40   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 16  Kristina Andriuškevičiūtė 
 Karolina Rutkauskaitė 
  21:9  21:4 [20']      
  [111] 19:00   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 9  Meda Kavaliauskaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
    21:11  21:3 [20']    
[96] 17:40   M.Kavaliauskaitė, A.Kaulickytė      
 8  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
  16:21  21:19  21:13 [36']      
     R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė  
 5  Samanta Drungilaitė 
 Ugnė Graužinytė 
      21:15  21:16 [16']  
[97] 18:00   S.Drungilaitė, U.Graužinytė      
 12  Odeta Rastenytė 
 Greta Urbonaitė 
  21:16  21:4 [12']      
  [112] 19:00   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
 13  Minija Masaitytė 
 Indrė Jonušaitė 
    21:9  21:7 [17']    
[98] 18:00   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 4  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
  21:4  21:3 [16']       1-a vieta
       R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė
 3  Neringa Žvirblytė 
 Rytė Kurapkaitė 
        21:18  21:14 [24']
[99] 18:00   N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė      
 14  Deimantė Gedvilaitė 
 Evelina Kliknaitė 
  21:6  21:6 [18']      
  [113] 19:20   M.Kubiliūtė, V.Žymantaitė    
 11  Aistė Kurapkaitė 
 Silvija Krutulytė 
    18:21  23:21  21:13 [39']    
[100] 18:00   M.Kubiliūtė, V.Žymantaitė      
 6  Miglė Kubiliūtė 
 Vaiva Žymantaitė 
  21:6  21:12 [14']      
     M.Kubiliūtė, V.Žymantaitė  
 7  Ieva Gaidė 
 Vytautė Fomkinaitė 
      21:19  24:22 [26']  
[101] 18:20   I.Gaidė, V.Fomkinaitė      
 10  Evelina Krukovskytė 
 Darina Muchina 
  21:16  21:10 [19']      
  [114] 19:20   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė    
 15  Gintarė Beniušytė 
 Giedrė Budrevičiūtė 
    21:12  21:15 [21']    
[102] 18:20   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė      
 2  Lilija Genutytė 
 Goda Krivonosovaitė 
  21:8  21:4 [16']    D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   3-a vieta
       D.Dragūnaitė, G.Janušonytė
       L.Genutytė, G.Krivonosovaitė   21:9  21:11 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kavaliauskaitė, A.Kaulickytė    
    [204] 14:50   S.Drungilaitė, U.Graužinytė  
     S.Drungilaitė, U.Graužinytė   21:7  21:17 [22']   5-a vieta
      [215] 16:05   S.Drungilaitė, U.Graužinytė
     N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė     21:14  21:18 [14']
    [205] 14:50   I.Gaidė, V.Fomkinaitė  
     I.Gaidė, V.Fomkinaitė   21:0  
         
         
       M.Kavaliauskaitė, A.Kaulickytė   7-a vieta
      [216] 16:05   M.Kavaliauskaitė, A.Kaulickytė
       N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Andriuškevičiūtė, K.Rutkauskaitė      
  [115] 19:20   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   21:11  21:6 [20']    
    [206] 14:50   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė  
   O.Rastenytė, G.Urbonaitė     21:6  22:20 [21']  
  [116] 19:20   O.Rastenytė, G.Urbonaitė    
   M.Masaitytė, I.Jonušaitė   21:11  21:12 [26']     9-a vieta
      [217] 16:05   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė
   D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė       21:10  22:20 [25']
  [117] 19:40   A.Kurapkaitė, S.Krutulytė    
   A.Kurapkaitė, S.Krutulytė   17:21  21:8  21:18 [28']    
    [207] 15:15   E.Krukovskytė, D.Muchina  
   E.Krukovskytė, D.Muchina     17:21  21:18  21:18 [33']  
  [118] 19:40   E.Krukovskytė, D.Muchina    
   G.Beniušytė, G.Budrevičiūtė   21:7  21:10 [21']    
         
       O.Rastenytė, G.Urbonaitė   11-a vieta
     
       A.Kurapkaitė, S.Krutulytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Andriuškevičiūtė, K.Rutkauskaitė    
     
     M.Masaitytė, I.Jonušaitė   ->   13-a vieta
     
     D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė     ->
     
     G.Beniušytė, G.Budrevičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.