Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-02-27, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klaipėda  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-27 2010-02-27 2010-02-27 2010-02-28 2010-02-28  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas, G.Janušonytė        
 32       ->        
   T.Liorančas, G.Janušonytė      
 17  Laurynas Megelinskas 
 Milda Krančiukaitė 
    21:11  21:10 [12']      
[119] 19:40   E.Gusarovas, G.Urbonaitė        
 16  Edgaras Gusarovas 
 Greta Urbonaitė 
  21:13  21:11 [17']        
    [139] 21:20   T.Liorančas, G.Janušonytė    
 9  Juras Šulcas 
 Vaiva Žymantaitė 
      22:20  21:11 [22']    
[120] 19:40   J.Šulcas, V.Žymantaitė        
 24  Osvaldas Aliulis 
 Silvija Krutulytė 
  21:4  21:12 [18']        
  [132] 20:40   G.Dima, G.Narvilaitė      
 25  Denis Lamincev 
 Minija Masaitytė 
    21:10  21:12 [14']      
[121] 20:00   G.Dima, G.Narvilaitė        
 8  Giedrius Dima 
 Gabija Narvilaitė 
  21:5  21:13 [18']        
       R.Šileris, D.Dragūnaitė  
 5  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
        24:22  21:15 [26']  
[122] 20:00   R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 28  Antanas Damulis 
 Giedrė Budrevičiūtė 
  21:4  21:2 [14']        
  [133] 21:00   R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 21  Tomas Stankus 
 Deimantė Gedvilaitė 
    21:3  21:5 [13']      
[123] 20:00   T.Stankus, D.Gedvilaitė        
 12  Aurimas Kurapka 
 Rytė Kurapkaitė 
    B/Ž        
    [140] 21:20   R.Šileris, D.Dragūnaitė    
 13  Simas Viskontas 
 Aušrinė Kaulickytė 
      21:13  21:18 [23']    
[124] 20:00   S.Viskontas, A.Kaulickytė        
 20  Artūr Dubovik 
 Evelina Krukovskytė 
  21:9  21:14 [21']        
  [134] 21:00   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė      
 29         21:4  21:11 [17']      
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 4  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->         1-a vieta
         I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė
 3  Lukas Rimkus 
 Lilija Genutytė 
          21:16  21:23  21:17 [36']
 L.Rimkus, L.Genutytė        
 30       ->        
  [135] 21:00   L.Rimkus, L.Genutytė      
 19  Arnoldas Mockus 
 Ugnė Graužinytė 
    21:12  21:10 [19']      
[125] 20:20   A.Mockus, U.Graužinytė        
 14  Mark Šames 
 Justė Krančiukaitė 
  21:12  22:20 [21']        
     L.Rimkus, L.Genutytė    
 11  Deividas Dzenys 
 Darina Muchina 
      21:11  21:15 [24']    
[126] 20:20   D.Dzenys, D.Muchina        
 22  Karolis Reimeris 
 Odeta Rastenytė 
  21:15  21:19 [25']        
  [136] 21:00   E.Dima, I.Gaidė      
 27  Nerijus Kandrotavičius 
 Evelina Kliknaitė 
    21:14  21:15 [20']      
[127] 20:20   E.Dima, I.Gaidė        
 6  Ernestas Dima 
 Ieva Gaidė 
  21:4  21:2 [19']        
       I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė  
 7  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
        21:5  21:17 [15']  
[128] 20:20   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė        
 26  Marius Kontrimas 
 Gintarė Beniušytė 
  21:9  21:5 [19']        
  [137] 21:20   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
 23  Mantvydas Dapšys 
 Samanta Drungilaitė 
    21:18  22:20 [24']      
[129] 20:40   M.Golubevas, M.Kubiliūtė        
 10  Michailas Golubevas 
 Miglė Kubiliūtė 
  21:7  21:14 [21']        
     I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
 15  Matas Kavaliauskas 
 Aistė Kurapkaitė 
      21:10  21:11 [16']    
[130] 20:40   M.Kavaliauskas, A.Kurapkaitė        
 18  Žaidėjas Nerodomas 
 Vytautė Fomkinaitė 
  21:15  23:25  21:10 [24']      T.Liorančas, G.Janušonytė   3-a vieta
  [138] 21:20   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    T.Liorančas, G.Janušonytė
 31         21:6  21:8 [14']    L.Rimkus, L.Genutytė   21:14  21:16 [22']
 I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė        
 2  Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Dima, G.Narvilaitė    
      [149] 09:00   G.Dima, G.Narvilaitė  
       L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   21:13  20:22  21:16 [28']   5-a vieta
        [155] 09:50   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė
       E.Dima, I.Gaidė     21:12  18:21  21:11 [27']
      [150] 09:00   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė  
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   21:18  21:11 [17']  
           
           
         L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   7-a vieta
         E.Dima, I.Gaidė
         E.Dima, I.Gaidė   22:20  19:21  23:21 [36']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Gusarovas, G.Urbonaitė      
    [143] 21:40   J.Šulcas, V.Žymantaitė    
     J.Šulcas, V.Žymantaitė   21:15  21:10 [14']    
      [151] 09:25   J.Šulcas, V.Žymantaitė  
     T.Stankus, D.Gedvilaitė     21:17  21:19 [23']  
    [144] 21:40   S.Viskontas, A.Kaulickytė    
     S.Viskontas, A.Kaulickytė   17:21  21:18  22:20 [35']     9-a vieta
        [157] 09:50   M.Golubevas, M.Kubiliūtė
     A.Mockus, U.Graužinytė       18:21  21:9  21:11 [27']
    [145] 22:00   D.Dzenys, D.Muchina    
     D.Dzenys, D.Muchina   15:21  21:18  21:15 [31']    
      [152] 09:25   M.Golubevas, M.Kubiliūtė  
     M.Golubevas, M.Kubiliūtė     21:14  21:12 [21']  
    [146] 22:00   M.Golubevas, M.Kubiliūtė    
     M.Kavaliauskas, A.Kurapkaitė   21:12  21:8 [16']    
           
         S.Viskontas, A.Kaulickytė   11-a vieta
       
         D.Dzenys, D.Muchina   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Gusarovas, G.Urbonaitė    
       
       T.Stankus, D.Gedvilaitė   ->   13-a vieta
       
       A.Mockus, U.Graužinytė     ->
       
       M.Kavaliauskas, A.Kurapkaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   L.Megelinskas, M.Krančiukaitė   ->      
       
   O.Aliulis, S.Krutulytė     ->    
       
   D.Lamincev, M.Masaitytė   ->      
       
   A.Damulis, G.Budrevičiūtė       ->  
       
   A.Kurapka, R.Kurapkaitė   ->      
       
   A.Dubovik, E.Krukovskytė     ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   M.Šames, J.Krančiukaitė   ->      
       
   K.Reimeris, O.Rastenytė     ->    
       
   N.Kandrotavičius, E.Kliknaitė   ->      
       
   M.Kontrimas, G.Beniušytė       ->  
       
   M.Dapšys, S.Drungilaitė   ->      
       
   Ž.Nerodomas, V.Fomkinaitė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.