Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010", Data: 2010-03-11, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11  
 1  Renaldas Šileris    Dėl 1-8 vietos      
[124] 18:30   R.Šileris      
 16  Vaidas Giedraitis    21:12  21:13 [22']      
  [148] 20:10   R.Šileris    
 9  Aidas Vizgirda      21:16  21:11 [27']    
[125] 18:30   A.Vizgirda      
 8  Mykolas Šermukšnis      B/Ž      
    [168] 21:30   R.Šileris  
 5  Evaldas Bradūnas        21:17  21:23  21:15 [40']  
[126] 18:30   E.Bradūnas      
 12  Gytis Bernotas    21:14  21:12 [19']      
  [149] 20:10   S.Grincevičius    
 13  Robertas Andrijauskas      21:16  15:21  21:12 [37']    
[127] 18:30   S.Grincevičius      
 4  Stanislovas Grincevičius      B/Ž       1-a vieta
      [184] 22:30   L.Genutis
 3  Rokas Adomaitis          19:21  21:7  21:16 [43']
[128] 18:50   R.Adomaitis      
 14  Eimantas Zdanavičius      B/Ž      
  [150] 20:10   L.Genutis    
 11  Edgaras Gusarovas      21:18  23:25  21:18 [48']    
[129] 18:50   L.Genutis      
 6  Lukas Genutis    21:12  21:6 [19']      
    [169] 21:30   L.Genutis  
 7  Deividas Dzenys        21:14  21:16 [24']  
[130] 18:50   N.Bičkovas      
 10  Nedas Bičkovas    21:12  22:20 [20']      
  [151] 20:10   L.Sparnauskis    
 15  Pranciškus Gečas      19:21  21:13  21:19 [41']    
[131] 18:50   L.Sparnauskis      
 2  Laurynas Sparnauskis    21:10  21:16 [18']    S.Grincevičius   3-a vieta
      [185] 22:30   L.Sparnauskis
       L.Sparnauskis   21:16  17:21  21:19 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Vizgirda    
    [170] 21:30   E.Bradūnas  
     E.Bradūnas   21:16  21:19 [23']   5-a vieta
      [186] 22:30   E.Bradūnas
     R.Adomaitis     14:21  22:20  21:17 [33']
    [171] 21:30   R.Adomaitis  
     N.Bičkovas   21:13  21:15 [19']  
         
         
       A.Vizgirda   7-a vieta
     
       N.Bičkovas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Giedraitis      
  [152] 20:10   V.Giedraitis    
   M.Šermukšnis     B/Ž    
    [172] 21:30   G.Bernotas  
   G.Bernotas     21:13  21:15 [18']  
  [153] 20:30   G.Bernotas    
   R.Andrijauskas     B/Ž     9-a vieta
      [187] 22:30   G.Bernotas
   E.Zdanavičius       21:11  21:16 [16']
  [154] 20:30   E.Gusarovas    
   E.Gusarovas     B/Ž    
    [173] 21:50   P.Gečas  
   D.Dzenys     21:17  21:19 [19']  
  [155] 20:30   P.Gečas    
   P.Gečas   21:17  21:12 [20']    
         
       V.Giedraitis   11-a vieta
     
       E.Gusarovas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Šermukšnis    
     R.Andrijauskas  
     R.Andrijauskas     B/Ž   13-a vieta
     
     E.Zdanavičius     ->
     
     D.Dzenys   ->  
         
         
       M.Šermukšnis   15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.