Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010", Data: 2010-03-11, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11  
 1  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [70] 14:40   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 9  Miglė Kubiliūtė 
 Ugnė Janušauskaitė 
    21:15  21:14 [21']    
[41] 12:40   M.Kubiliūtė, U.Janušauskaitė      
 8  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  21:14  21:18 [25']      
    [93] 16:00   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
 5  Urtė Gečaitė 
 Erika Valuckienė 
      21:15  21:23  21:6 [33']  
 U.Gečaitė, E.Valuckienė      
 12       ->      
  [71] 14:40   U.Gečaitė, E.Valuckienė    
 13         21:18  21:16 [24']    
 L.Bagdonaitė, L.Genutytė      
 4  Loreta Bagdonaitė 
 Lilija Genutytė 
  ->       1-a vieta
      [107] 17:00   J.Jaščemskaitė, V.Salygina
 3  Samanta Drungilaitė 
 Ugnė Graužinytė 
        21:16  21:9 [26']
 S.Drungilaitė, U.Graužinytė      
 14       ->      
  [72] 14:40   J.Jaščemskaitė, V.Salygina    
 11         21:13  21:13 [21']    
 J.Jaščemskaitė, V.Salygina      
 6  Justina Jaščemskaitė 
 Veronika Salygina 
  ->      
    [94] 16:00   J.Jaščemskaitė, V.Salygina  
 7  Vytautė Fomkinaitė 
 Deimantė Ubytė 
      21:17  21:15 [25']  
 V.Fomkinaitė, D.Ubytė      
 10       ->      
  [73] 14:40   G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė    
 15         18:21  21:15  21:18 [31']    
 G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė      
 2  Gintarė Bilvardaitė 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->    U.Gečaitė, E.Valuckienė   3-a vieta
      [108] 17:00   U.Gečaitė, E.Valuckienė
       G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė   21:16  18:21  21:19 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kubiliūtė, U.Janušauskaitė    
     
     L.Bagdonaitė, L.Genutytė   ->   5-a vieta
     
     S.Drungilaitė, U.Graužinytė     ->
     
     V.Fomkinaitė, D.Ubytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   E.Samuilytė, E.Šiušytė   ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.