Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010", Data: 2010-03-11, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11  
 1  Karolis Reimeris    Dėl 1-16 vietos        
 K.Reimeris        
 32       ->        
  [20] 11:20   K.Reimeris      
 17  Rūtenis Naugžemis      21:7  21:4 [14']      
10:00   B.Vaškevičius        
 16  Benas Vaškevičius    21:9  21:10 [15']        
    [42] 12:40   K.Reimeris    
 9  Gedmantas Čepkauskas        21:19  21:13 [22']    
 G.Čepkauskas        
 24       ->        
  [21] 11:20   Ž.Nerodomas      
 25         21:15  21:11 [18']      
 Ž.Nerodomas        
 8  Žaidėjas Nerodomas    ->        
      [74] 14:40   L.Liepuonius  
 5  Donat Bartoševič          22:20  23:21 [38']  
 D.Bartoševič        
 28       ->        
  [22] 11:20   D.Bartoševič      
 21  Saulius Sinkevičius      21:15  21:4 [17']      
[1] 10:00   S.Sinkevičius        
 12  Vincentas Vitkus    21:11  21:15        
    [43] 12:40   L.Liepuonius    
 13  Laurynas Megelinskas        21:17  21:9 [19']    
[2] 10:00   L.Megelinskas        
 20  Andrius Bendoraitis    19:21  21:16  21:12        
  [23] 11:20   L.Liepuonius      
 29         21:7  21:10 [15']      
 L.Liepuonius        
 4  Laurynas Liepuonius    ->         1-a vieta
        [95] 16:20   M.Pikčilingis
 3  Martynas Pikčilingis            24:22  9:21  21:11 [30']
 M.Pikčilingis        
 30       ->        
  [24] 11:20   M.Pikčilingis      
 19  Rytis Vizgirda      21:10  21:11 [16']      
[3] 10:00   R.Vizgirda        
 14  Mindaugas Turauskas      B/Ž        
    [44] 12:40   M.Pikčilingis    
 11  Denis Lamincev        26:24  21:13 [21']    
[4] 10:00   D.Lamincev        
 22  Jonas Malinauskas    21:9  21:18        
  [25] 11:40   D.Lamincev      
 27         21:19  21:12 [20']      
 M.Šames        
 6  Mark Šames    ->        
      [75] 15:00   M.Pikčilingis  
 7  Titas Kvederys          21:18  16:21  21:16 [32']  
 T.Kvederys        
 26       ->        
  [26] 11:40   A.Dubovik      
 23  Justas Palukaitis      21:3  21:5 [17']      
[5] 10:20   A.Dubovik        
 10  Artūr Dubovik    21:4  21:4        
    [45] 13:00   A.Dubovik    
 15  Arnoldas Mockus        21:13  21:11 [18']    
[6] 10:20   I.Strimaitis        
 18  Ignas Strimaitis      B/Ž      K.Reimeris   3-a vieta
  [27] 11:40   P.Jaščemskas   [96] 16:20   A.Dubovik
 31         21:13  21:14 [20']    A.Dubovik   21:18  22:20 [21']
 P.Jaščemskas        
 2  Paulius Jaščemskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       Ž.Nerodomas    
      [76] 15:00   Ž.Nerodomas  
       D.Bartoševič   21:14  21:12 [29']   5-a vieta
        [97] 16:20   Ž.Nerodomas
       D.Lamincev     23:21  26:24 [24']
      [77] 15:00   P.Jaščemskas  
       P.Jaščemskas   21:19  21:19 [27']  
           
           
         D.Bartoševič   7-a vieta
       
         D.Lamincev   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     B.Vaškevičius      
    [46] 13:00   G.Čepkauskas    
     G.Čepkauskas   21:13  21:19 [19']    
      [78] 15:00   G.Čepkauskas  
     S.Sinkevičius     13:21  21:9  21:14 [5']  
    [47] 13:00   L.Megelinskas    
     L.Megelinskas   21:15  21:12 [20']     9-a vieta
        [98] 16:20   M.Šames
     R.Vizgirda       21:9  21:15 [19']
    [48] 13:00   M.Šames    
     M.Šames   21:16  21:13 [24']    
      [79] 15:00   M.Šames  
     T.Kvederys     24:22  10:21  21:17 [22']  
    [49] 13:00   I.Strimaitis    
     I.Strimaitis   21:13  21:14 [19']    
           
         L.Megelinskas   11-a vieta
       
         I.Strimaitis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       B.Vaškevičius    
       B.Vaškevičius  
       S.Sinkevičius   21:7  16:21  21:19 [16']   13-a vieta
       
       R.Vizgirda     ->
       R.Vizgirda  
       T.Kvederys   21:8  21:19 [14']  
           
           
         S.Sinkevičius   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      T.Kvederys   ->
         
   R.Naugžemis      
   R.Naugžemis   ->      
    [50] 13:20   R.Naugžemis    
      ->    
   .      
    ->      
      [80] 15:20   A.Bendoraitis  
        21:14  21:12 [20']  
   V.Vitkus      
   V.Vitkus   ->      
    [51] 13:20   A.Bendoraitis    
   A.Bendoraitis     23:21  23:21 [1']    
   A.Bendoraitis      
    ->       17-a vieta
        [99] 16:20   J.Malinauskas
          21:19  17:21  21:16 [31']
   M.Turauskas      
   M.Turauskas   ->      
    [52] 13:20   J.Malinauskas    
   J.Malinauskas       B/Ž    
   J.Malinauskas      
    ->      
      [81] 15:20   J.Malinauskas  
        21:6  21:11  
   J.Palukaitis      
   J.Palukaitis   ->      
    [53] 13:20   J.Palukaitis    
   A.Mockus       B/Ž    
   A.Mockus      
    ->    R.Naugžemis   19-a vieta
       
         J.Palukaitis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       V.Vitkus  
       V.Vitkus   ->   21-a vieta
       
       M.Turauskas     ->
       
       A.Mockus   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.