Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010", Data: 2010-03-11, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11  
 1  Greta Palubinskytė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Palubinskytė        
 32       ->        
  [28] 11:40   G.Palubinskytė      
 17  Gintarė Gečė      21:4  21:6 [14']      
[7] 10:20   I.Kinaitė        
 16  Ieva Kinaitė    16:21  21:15  22:20        
    [54] 13:20   G.Palubinskytė    
 9  Evelina Krukovskytė        21:16  21:14 [23']    
[8] 10:20   E.Krukovskytė        
 24  Vaiva Vaitiekūnaitė      B/Ž        
  [29] 11:40   E.Krukovskytė      
 25  Guoda Gelažauskaitė      21:10  21:8 [19']      
[9] 10:20   A.Ševeliova        
 8  Aleksandra Ševeliova    21:11  21:9        
      [82] 15:20   U.Bernotaitė  
 5  Edvina Gusarovaitė          21:14  5:21  21:8 [31']  
[10] 10:40   E.Gusarovaitė        
 28  Gintarė Macevičiūtė    21:6  21:4        
  [30] 12:00   E.Gusarovaitė      
 21  Eglė Nasvytytė      19:21  21:10  21:8 [29']      
[11] 10:40   V.Ševeliova        
 12  Valerija Ševeliova    21:18  21:6 [107']        
    [55] 13:40   U.Bernotaitė    
 13  Paulina Puolytė        21:13  20:22  21:4 [31']    
[12] 10:40   D.Butvydaitė        
 20  Dovilė Butvydaitė      B/Ž        
  [31] 12:00   U.Bernotaitė      
 29  Iveta Maksvytytė      21:2  21:2 [14']      
[13] 10:40   U.Bernotaitė        
 4  Ugnė Bernotaitė    21:8  21:10         1-a vieta
        [100] 16:40   U.Bernotaitė
 3  Darina Muchina            22:20  21:12 [23']
 D.Muchina        
 30       ->        
  [32] 12:00   D.Muchina      
 19  Inga Siderevičiūtė      21:10  21:5 [14']      
[14] 10:40   I.Siderevičiūtė        
 14  Gineta Turauskaitė      B/Ž        
    [56] 13:40   A.Mažeikaitė    
 11  Greta Juozonytė        21:15  21:11 [17']    
[15] 11:00   B.Kučiauskaitė        
 22  Beatričė Kučiauskaitė    21:10  21:16 [19']        
  [33] 12:00   A.Mažeikaitė      
 27  Giedrė Pikčilingytė      21:16  21:6 [17']      
[16] 11:00   A.Mažeikaitė        
 6  Adelė Mažeikaitė    21:6  21:4 [108']        
      [83] 15:20   A.Mažeikaitė  
 7  Minija Masaitytė          14:21  21:19  21:14 [29']  
[17] 11:00   M.Masaitytė        
 26  Gerda Geršvaltaitytė    21:6  21:0 [13']        
  [34] 12:00   M.Masaitytė      
 23  Eglė Stikliūtė      21:10  21:19 [22']      
[18] 11:00   S.Norgailaitė        
 10  Saulina Norgailaitė    21:1  21:3 [14']        
    [57] 13:40   M.Masaitytė    
 15  Dominyka Rimkutė        21:11  21:11 [19']    
[19] 11:00   D.Rimkutė        
 18  Gerda Vedegytė    22:20  14:21  21:11      G.Palubinskytė   3-a vieta
  [35] 12:20   K.Šadbaraitė   [101] 16:40   G.Palubinskytė
 31         21:16  21:6 [17']    M.Masaitytė   10:21  21:11  21:15 [28']
 K.Šadbaraitė        
 2  Karolina Šadbaraitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Krukovskytė    
      [84] 15:20   E.Gusarovaitė  
       E.Gusarovaitė   12:21  21:11  21:11 [22']   5-a vieta
        [102] 16:40   E.Gusarovaitė
       D.Muchina     15:21  21:16  21:15 [27']
      [85] 15:40   D.Muchina  
       K.Šadbaraitė   21:12  21:19 [21']  
           
           
         E.Krukovskytė   7-a vieta
       
         K.Šadbaraitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Kinaitė      
    [58] 13:40   A.Ševeliova    
     A.Ševeliova   22:20  18:21  21:10 [32']    
      [86] 15:40   A.Ševeliova  
     V.Ševeliova     21:16  21:14 [20']  
    [59] 13:40   V.Ševeliova    
     D.Butvydaitė   21:3  21:8 [16']     9-a vieta
        [103] 16:40   S.Norgailaitė
     I.Siderevičiūtė       21:9  21:0 [15']
    [60] 14:00   B.Kučiauskaitė    
     B.Kučiauskaitė   21:15  22:20 [19']    
      [87] 15:40   S.Norgailaitė  
     S.Norgailaitė     21:3  21:4 [15']  
    [61] 14:00   S.Norgailaitė    
     D.Rimkutė   21:5  21:4 [18']    
           
         V.Ševeliova   11-a vieta
       
         B.Kučiauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Kinaitė    
      [88] 15:40   I.Kinaitė  
       D.Butvydaitė   21:7  21:4 [16']   13-a vieta
       
       I.Siderevičiūtė     ->
       
       D.Rimkutė   ->  
           
           
         D.Butvydaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Gečė      
   G.Gečė   ->      
    [62] 14:00   G.Gečė    
   V.Vaitiekūnaitė     21:5  21:10 [3']    
  [36] 12:20   G.Gelažauskaitė      
   G.Gelažauskaitė     B/Ž      
      [89] 15:40   I.Maksvytytė  
   G.Macevičiūtė       21:8  22:20 [20']  
  [37] 12:20   E.Nasvytytė      
   E.Nasvytytė   21:14  21:23  21:18 [32']      
    [63] 14:00   I.Maksvytytė    
   P.Puolytė     21:15  21:14 [18']    
  [38] 12:20   I.Maksvytytė      
   I.Maksvytytė     B/Ž       17-a vieta
        [104] 16:40   I.Maksvytytė
          21:15  21:9 [18']
   G.Turauskaitė      
   G.Turauskaitė   ->      
    [64] 14:00   G.Juozonytė    
   G.Juozonytė       B/Ž    
  [39] 12:20   G.Juozonytė      
   G.Pikčilingytė   21:15  21:15 [20']      
      [90] 16:00   E.Stikliūtė  
   G.Geršvaltaitytė       21:15  21:9 [20']  
  [40] 12:40   E.Stikliūtė      
   E.Stikliūtė   21:17  21:15 [20']      
    [65] 14:20   E.Stikliūtė    
   G.Vedegytė     12:21  21:16  21:14 [27']    
   G.Vedegytė      
    ->    G.Gečė   19-a vieta
       
         G.Juozonytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Gelažauskaitė    
       
       E.Nasvytytė   ->   21-a vieta
       
       G.Turauskaitė     ->
       
       G.Vedegytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     V.Vaitiekūnaitė    
     V.Vaitiekūnaitė   ->    
       
     G.Macevičiūtė     ->  
     G.Macevičiūtė    
     P.Puolytė     B/Ž     25-a vieta
       
          ->
     G.Pikčilingytė    
     G.Pikčilingytė   ->    
       
     G.Geršvaltaitytė     ->  
     G.Geršvaltaitytė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       P.Puolytė  
       P.Puolytė   ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.